Close
رستوران ارکیده (شعبه سلمانشهر)
فاطمه خرقه پوش
نقدها:
گزارش
رستوران ارکیده (سلمانشهر)
توصیه شده توسط کاربر

#رستوران_ارکیده_سلمانشهر ( متل قو ) از رستوران های ممتاز و بسیار خوب است که در بلوار امام خمینی ، خیابان شهید بهشتی 4 واقع شده است.
این رستوران زنجیره ای چندین شعبه در شهرهای مختلف ایران دارد همانند ( تهران، کرج، جاده چالوس و...)، رستورانی بزرگ و شیک که در 3 طبقه پذیرای میهمانان میباشد.
در زمان ورود ما به مجموعه از شانس خوبمون مدیر داخلی رستوران حضور داشتند و کلی وقت برامون گذاشتند و با هم رفتیم و جای جای رستوران رو اعم از ( طبقات، کافی شاپ، تراس و رستورانی که در حیاط وجود داشت، اتاق بازی کودکان، محوطه رستوران و ...) به ما نشان دادند و توضیحاتی هم ارائه کردند اینکه ( این رستوران در سال 95 افتتاح شده و برای مراسمات و جشن ها هم آماده پذیرایی است، هم در قسمت داخلی و هم در قسمت بیرونی رستوران ( فضای باز ) غذا سرو میشود، موتورهای موجود در داخل رستوران متعلق به خود مدیر رستوران است و ایشان علاقه مند به این موتورها هستند که هر یک از آنها در مسابقات داخلی و آسیایی برنده شده اند و...)
فضای داخلی رستوران بسیار مجلل و شیک دیزاین شده و فضای بیرونی هم شامل منظره بسیار زیبا از دریا میباشد که در دو طرف محوطه راهروهایی سرپوشیده به صورت رستوران کوچکی ساخته شده و در آنها هم با میز و صندلی های زیبا چیدمان شده) بر روی تراس هم کاناپه ها و تخت ها و مبل هایی برای نشستن و سفارش غذا وجود دارد که از آنها هم میتوانید استفاده کنید.
اتاق بازی کودکان هم درست در سمت راست تراس در بیرون از رستوران قرار گرفته که برای سرگرمی کودکان بسیار خوب است. گل های بسیار زیبایی هم در دو طرف راهروهای محوطه رستوران کاشته شده که زیبایی آنجا را دو چندان کرده است، بسیار بسیار منظره خوبی از دریا را در زمان سرو غذایتان خواهید داشت که آرام بخش و بینظیر است.
پرسنل رستوران دارای لباس های فرم بسیار زیبایی میباشند، طبقه دوم رستوران با تخت های پوشیده شده با فرش و بالشتک های زیبا دکور شده که در این طبقه قلیان هم ارائه میشود و در سمت چپ سالن طبقه دوم منظره خوبی از دریا را دارید که بسیار بسیار دلپذیر میباشد.
بعد از کلی گشت و گذار در محوطه رستوران و بازدید از تمامی بخش ها ، بر روی یکی از میزها که در کنار حوض وسط رستوران قرار داشت نشستیم و از منویی که بر روی میز قرار داشت چند نوع غذا سفارش دادیم که شامل ( ماهی سالمون با برنج، جوجه کباب ترش با برنج، خوراک گردن گوسفند با برنج، میرزا قاسمی ( که البته از ما پولش رو نگرفتند و در واقع مهمان شدیم) سالاد فصل، زیتون و ماست، موهیتو و نوشابه و آب ) بود ، در ابتدا پیش غذا ها سرو شدند و سپس در مدت زمان کوتاهی ( یک ربع ) غذاها آماده شدند و سرو آنها هم انجام گرفت، خوراک گردن بسیار بسیار لذیذ و خوشمزه بود، ماهی هم خیلی خوب طبخ شده بود و مزه خوبی داشت، کباب ترش هم خوب بود به نسبت خیلی ترد نبود ولی خوشمزه بود.
ماست موسیر و زیتون در کوزه سرو میشود که جالب بود، ماست و خیار هم را در بشقاب بزرگی می آورند ،آب هم در بطری های شیشه ای که بر روی آن برچسب رستوران ارکیده خورده میباشد.
بسیار بسیار زمان خوبی را گذراندیم که خیلی لذت بخش و ماندنی بود و از فضای آرامی هم که داشت بینهایت لذت بردیم در کنار پیگیری های مدیر و عوامل رستوران.
هزینه غذای ما هم 354.500 تومان شد.

نوع سفر:
تاریخ سفر: