Close
رستوران ارکیده (متل قو)
سامان
نقدها:
گزارش
رستوران ارکیده متل قو
توصیه شده توسط کاربر

موقعیت مکانی: ۵ از ۵
رستوران ارکیده در منطقه زیبای سلمانشهر ودر چندصد متری برجهای پروژه قو الماس خاورمیانه واقع شده است. بعد از ورود به رستوران و حضور در محوطه پشتی، متوجه دیوار شیشه ای با دید فوق العاده به دریا خواهید شد و امتیاز این رستوران به لحاظ موقعیت مکانی بسیار بالا می باشد.

فضای داخلی و چیدمان: ۴.۵ از ۵
رستوران در ۳ طبقه ساخته شده است. فضایی بزرگ در هر طبقه، تعداد زیاد میزها، فرم و مدل صندلیها(که جلب توجه می کند)، سقف نسبتا بلند، پله برقی برای دسترسی به طبقه دوم، چیدمان طبقه دوم بصورت سنتی(با تخت)، سرو قلیان در این طبقه، پنجره شیشه ای بزرگ با دید محشر به دریا، دیجی و موسیقی زنده، پلکان گرد زیبا برای دسترسی به طبقه سوم بخشی از توضیحاتی است که در مورد این طبقات میتوان گفت.
نکته دیگر در این فضا وجود چندین موتورسیکلت مسابقه ای کراس از برند KTM میباشد که بدلیل علاقه مدیریت این مجموعه(آقای صالحی) در این محل قرار گرفته است. بنا به گفته آقای ساسان صالحی چندین مرتبه قهرمانی ایران و قهرمانی آسیا از افتخاراتی است که با این موتورها کسب شده است.
فضای بیرونی از دو بخش رو باز که با مبلمان حصیری رنگی دیزاین شده و فضای سرپوشیده تشکیل شده است. همچنین یک محوطه بازی برای کودکان در نظر گرفته شده است. در طراحی دکوراسیون سعی شده تا سلیقه گروههای مختلف پوشش داده شود.

پرسنل و نیروی انسانی: ۴.۵ از ۵
نظم و برنامه و برخورد عالی پرسنل از بدو ورود و راهنمایی پارکبانان رستوران جلب توجه می کند. بعد از ورود به سالن در فضایی همانند فضای پذیرش، از مهمانان با آب میوه در چند طعم پذیرایی میشود. لباسهای فرم زیبا، برخورد محترمانه، زمان مناسب مراجعه برای دریافت سفارش، ارائه پیش غذا در زمان کوتاه و سرو غذا در زمانی کوتاه و مناسب، مبین آموزش مناسب پرسنل این رستوران می باشد.

غذاها: ۳.۵ از ۵
غذاهای اصلی ماهی سالمون، جوجه کباب ترش بدون استخوان و خوراک گردن بود. ماست موسیر، زیتون پرورده و سالاد فصل هم سفارش داده شد. به نظر میرسید که سالاد خیلی تازه نبود . همچنین زیتون پروده نیز از کیفیتی که از زیتون منطقه غرب مازندران در ذهن داریم، پایین تر بود. مواد زیتون خیلی تازه نبود. ماست هم طعم معمولی داشت.
از غذاهای اصلی گردن بسیار لذیذ و با چاشنی مناسب سرو شده بود و عالی بود. ماهی سالمون هم سایز بزرگی داشت و خیلی خشک نشده بود و خوشمزه بود. ولی مرغ ترش سفت بود و جویدن آن مشکل بود. ۳ مدل برنج زعفرانی، باقالی پلو و سبزی پلو هم سفارش دادیم که خوب بود( ولی حجم آن برای یک مازندرانی کم بود). مدیریت مجموعه هم ما رو به یه ظرف میرزاقاسمی مهمون کرد که خیلی خوشمزه بود.

قیمت : ۴ از ۵
خوراک گردن ۹۵.۰۰۰ تومان
جوجه کباب ترش ۵۶.۰۰۰ تومان
ماهی سالمون ۶۳.۰۰۰ تومان
با توجه به فضا و موقعیت رستوران در منطقه کناره قیمت ها مناسب می باشد .

تمایل به مراجعه مجدد: ۳ از ۵
در سفر های بعدی به این منطقه، بعد از تست کردن غذای سایر رستورانها، احتمالا مجددا به این رستوران مراجعه خواهم کرد.

امتیاز کل: ۴ از ۵

نوع سفر:
تاریخ سفر: