Close
رامادا ریزورت بای ویندهام کوش آداسی
فرشاد رزاقی
نقدها:
گزارش
تعطیلاتی بیاد ماندنی در هتلی خوب
توصیه شده توسط کاربر

من به همراه همسر و دختر 8 ساله ام همراه با یکی از دوستان که آنها هم مثل ما بودند آخر بهار 96 به این هتل رفتیم.
من تنها به نقد دوستان در اینجا اکتفا نکردم و در سایت های معتبر بین المللی نیز بررسی کردم. یا توجه به این موارد و تجربه های سالهای قبل به جرعت میتونم بگم با قیمتی بسیار مناسب میتوانید یکی از بهترین، جدیدترین و تمیزترین هتل های کوش آداسی را انتخاب کنید. (هنوزم نمیفهمم چرا قیمتش به نسبت اینقدر خوبه)

برای خرید از این هتل با خط 1 دلموش میشه به مرکز شهر رفت ولی اگر بیشتر بخواهید از مرکز شهر خط 7 رو سوار بشید تا کوش آداسی آومه ( AVM مخفف مرکز خرید به ترکی) برید. همچنین از مرکز شهر با خط 5 میتونید به لیدیز بیچ هم برید و گشتی در آنجا بزنید از کافه های خوشگلش استفاده کنید.

تورهای شیرینجه و افس و سوکه بنظرم اتلاف وقت و پول و محرومیت از برنامه های شاد هتل هست.

ولی پارک آبی آدلند بنظرم برنامه خوبیه که از مرکز شهر میشه با 20 دلار بلیطش رو خرید. برنامه غواصی در آبهای شفاف اژه هم خوبه به شرطی که شما رو به سایت های مرجانی ببرن نه سواحل سنگی. تور جیپ سافاری رو هم پارسال رفتم که خوبه ولی مواضب باشید سرما نخورید. اگر فرد وقت شناسی هستید، تاکید میشود برنامه ها رو از لیدر های ایرانی نخرید چون هم قیمت دو برابر میدهید و هم امکانات کمتر (همراه تاخیرات زیاد بخاطر بد قولی هموطنان) نصیبتان خواهد شد . ضمن آنکه آشنایی و معاشرت با سایر ملل، خود از تجربه های جذاب سفر هست.

تمامی برنامه های روزانه هتل رو روی برد نصب میکنند و همچنین ساعات کار رستوران ها و دیگر امکانات هتل بسیار مهم هستند که توصیه میکنم تا جای ممکن در برنامه ها شرکت کنید.
در زمان اقامت ما حدود 30 درصد مسافران ایرانی، 20 درصد ترک و 50 درصد اروپایی بودند. همچنین تمام مسافران خانواده بودند و بچه ها کلی با امکانات هتل حال میکردند. این هتل به دوستان مجرد توصیه نمیشه.
در پایان توصیه میشود در کنترل و دریافت بیمه مسافرتی دقت فراوان انجام دهید و اگر خدایی ناخواسته هر مشکلی برایتان پیش آمد (مخصوصا برای کودکان) با بیمه نامه و پاسپورت به دکتر هتل مراجعه نمایید تا بهترین خدمات را در مراکز درمانی کوش آداسی مجانی دریافت کنید.

نوع سفر:
تاریخ سفر: