Close
تکسیم گونین
سپيده محمدي
نقدها:
گزارش
هتلی بسیار دوست داشتنی و دلچسب
توصیه شده توسط کاربر

با سلام و احترام به دوستداران سفر
من و همسرم در دی ماه سال 1395 به مدت 4 شب در هتل تکسیم گونن اقامت داشتیم و با مطالعه بسیار از میان سایر هتل های 4 ستاره در سایت لست سکند این هتل را انتخاب کردیم و فوق العاده از انتخابمان راضی هستیم . در ذیل به تفکیک جزییات هتل را توضیح می دهم.
رفتار کارکنان: رفتار کارکنان هتل بسیار دوستانه و با احترام بود و با ما در هنگام ورود خوش برخورد بوده اند. برای دادن اتاق یکی از اقایون خدمه هتل که بسیار خوش برخورد بود و با حوصله جزییات را برایمان توضیح میداد ما را همراهی کرد و کلیه امکانات هتل و نحوه استفاده از اینترنت را توضیح داد.
امکانات مسیریابی: در قسمت پذیرش انواع نقشه های شهر و مترو وجود دارد و می توانید از انها بگیرید.
لابی هتل: لابی هتل با تزیینات گرم و متناسب با فرهنگ ترکیه که رنگ غالب شان قرمز است جالب و دوست داشتنی بود. هرچند در نقدها خوانده بودم که لابی کوچکی دارد ولی بنظر ما اندازه لابی راضی کننده بوده.
امکانات اتاق: امکانات اتاق شامل تخت ، دو میز پاتختی، اباجور، میز توالت و اینه، با یک صندلی، یخچال و فری بار، تلویزیون ، دمپایی، لیوان چای، سیفتی باکس، چای ساز و چای و قهوه بوده است و داخل حمام شامپو صابون شامپو بدن، نرم کننده بدن و مو و حوله و سشوار قرار داشت که هر روز موارد مصرفی تعویض میشد. تمام امکانات اتاق عالی بود تنها نکته منفی اتاق کوچک بودن ان بود. که البته اذیت کننده نبود
ویو اتاق: ما در طبقه چهارم هتل بودیم و پنجره اتاقمان مشرف به کوچه ای بوده که به خیابان تقسیم می رسید کوچه پر جنب و جوش و جالبی بود برای کسانی که در سفر دوست دارند به مشاهده فرهنگ مردم عادی بپردازند.
محل جغرافیایی: فاصله هتل تا میدان تقسیم و خیابان استقلال کمتر از 5 دقیقه پیاده روی بود و از نظر مکانی بسیار عالی بود.
فاصله تا مترو و ایستگاه اتوبوس: حدود 5 دقیقه پیاده
صبحانه: صبحانه هتل بسیار کامل و متنوع بود انواع شیرینی، نوشیدنی، میوه؛ و غذاهای گرم نظیر سوسیس پوره، لازانیا، انواع تخم مرغ و.. لبنیات چای دم نوش و هر آنچه از صبحانه بوفه انتظار می رود داشتند و واقعاً تنوع جذابی داشت. خانم اشپزی هم انجا حضور داشت که انواع املت ها را بر اساس مواد دلخواه شما تهیه می کرد و در مجموع می توان گفت عالی بود
مکان سرو صبحانه در طبقه 11 هتل بود که که با ویو پاناروما به شهر استانبول جذابیت فوق العاده ای را حین صبحانه برای شما ایجاد می کند. فضای سر باز نیز برای استفاده وجود داشت. ساعت سرو صبانه از هفت و سی دقیقه تا ده صبح بود. و مداوما در صورت تمام شدن هر منو اضافه می گردید.
اینترنت: با سرعت خوب در کل هتل دسترسی وجود داشت
پاکیزگی: هتل کاملا تمیز بود و روزانه ملافه و حوله تعویض می شد
مهمانان هتل: مهمانان هتل از قومیت های مختلف بودند و تقریبا میشود گفت نیمی از مهمانان ایرانی بودند.
سایر امکانات : استخر و باشگاه هتل رایگان بود . اتاق ماساژ و اسپا هم داشت که رایگان نبودند.
در کل من و همسرم از این هتل بسیار راضی بودیم و در دفعات بعد قطعا مجددا این هتل را انتخاب می کنیم.

نوع سفر:
تاریخ سفر: