Close
کافه نهال
فاطمه خرقه پوش
نقدها:
گزارش
کافه نهال
توصیه شده توسط کاربر

کافه نهال در خیابان فرهنگ خیابان ۱۵ خرداد ساختمان مازیار در شهر ساری قرار گرفته که در انتهای کوچه بن بستی میباشد.
این کافه در طول روز در داخل ساختمان و در شب علاوه بر فضای داخلی، در محوطه بیرونی ساختمان و در محوطه کوچه در زیر سایه بان های بسیار فانتزی و زیبا ارائه خدمات میپردازد.
فضای داخلی فوق العاده زیبا و شیک دکور شده ، من فوق العاده از دکور و دیزاینش لذت بردم، سقف و کف و دیوارها و لوازم داخلی همگی از چوب ساخته شده بود و رنگ های شاد و دل انگیز صندلی ها بود که در بین اینهمه رنگ چوب خودنمایی میکردند.
بخش های مختلفی برای نشستن وجود داشت که هر کدام دیزاین خاص خودش را داشت و دنج ترین جایش بخش vip بود که بسیار دوست داشتنی و خاص بود.
منوی کاملی از انواع ( برگرها و ساندویچ ها و پیتزا و پاستا و لازانیا و سیب زمینی و تست و خوراک و استیک و سالاد و نوشیدنی ) داشت.
ما با راهنمایی پرسنل مجموعه که بینهایت محترم و برخوردی دوستانه و صمیمانه داشتند یک ( غول برگر و یک سالاد سزار سوخاریبه همراه موهیتو و نوشابه ) انتخاب کردیم که کمی مدت زمان سرو طولانی شد ولی با صحنه جالبی. و به رو شدیم که کلی خندیدیم.
غذا بینهایت حرفه ای آماده شده بود، غولبرگر که رویش سرتاسر پنیر بود را به همراه چندین تا دستکش برامون آورده بودن که باید با دست خورده میشد تجربه واقعا جدید و باورنکردنی بود.
هم برگر و هم سالاد عالی بودند و طعم و مزه بسیار خوبی داشتند.
تنها موردی که کمی اذیت کننده بود صدای موزیک در حال پخش بود که کمی بلند بود البته که با درخواست از پرسنل صدایش کم میشد.
هزینه سفارشات ما هم ۱۰۴/۰۰۰ تومان شده بود.
حتما حتما به این کافه رستوران دوست داشتنی سر بزنید.
#مسترهانتر
#mrhunter

نوع سفر:
تاریخ سفر: