Close
هتل پالم وینگز افسوس (سورملی سابق)
گندم گندمی
نقدها:
گزارش
هتل پالم وینگز افسوس

سلام ما با چند نفر از دوستامون از ١٥تا٢٢ تیر ٩٦. در این هتل اقامت داشتیم پروازمون هواپیمایی معراج که پرواز خوبی بود و تور لیدر هم اقای پیام که خوب و خوش برخورد هستن .
و اما هتل یه سری جنبه مثبت و منفی داره ، هتل ٥ستاره uall هستش که کاستی های زیادی داشت .
نکات مثبت هتل: غذاهای خوب و خوشمزه و مناسب با سلیقه های مختلف ،غذا به صورت سه وعده صبحانه و ناهار و شام سرو میشد که همزمان با ناهار اسنک بار هم وجود داشت ، تزیین غذاها زیبا و هر روز برای شام یه نوع غذا به عنوان غذای اصلی سرو میشد ،برای کسانی که به غذا و خوراکی بیشتر اهمیت میدن هتل خوبیه ،ایرانی ها در این هتل زیاد بودن اما زیاد قابل تشخیص نیستن.
تور لیدر در هتل رفت و امد داشت و میشد ازش برای هر موردی سوال پرسید و کمک خواست .
هتل دارای سه استخر جدا و استخر کودک و یه فضایی برای سرسره های ابی است.
دارای لابی بزرگ و بار که انواع نوشیدنی ها سرو میشد. فضا و محیط قشنگی دارد .
از اتاق ها تا ساحل فاصله کم و ساحل شنی تمیزی داره که ورزشهای ابی کنار ساحل هست و باید اونها رو خرید.،اتاق ها safety bax دارن و خراب هم نیست ????
در هتل فروشگاه های مختلف وجود داره و همچنین همه اتاق ها رو به دریاست و ویو خوبی دارن. هتل تا مرکز شهر فاصله چندانی نداره و با تاکسی ١٠دقیقه یه ربع فاصله داره و تاکسی حدود ٤٠لیر میگره
برنامه ها و گروه تائتر هتل خوب و سرگرم کننده هست و هر روز برنامه ها رو اعلام میکنن، در طول روز هم در کنار استخر برنامه های شاد و دارت و والیبال ابی و موزیک وجود داره و در بار کنار استخر نوشیدنی سرو میشود.

نکات منفی : اتاق ها کوچیک و کمبودهای زیاد داشت/ دستشویی کم نور و کوچک/ نبود اتو در اتاق /نبود رو تختی و شبا سرد میشد ولی رو انداز کوچیک بود و کافی نبود /نداشتن وان و حمام کوچک و کف دستشویی چاهکو نداره و اب جمع میشد /برای خوردن چایی یا قهوه حتما باید به لابی برین چون تو اتاق هیچی برای پذیرایی از خودتون نیست / مینی بار اتاق روز اول خالی بود و حتی اب هم نبود با اینکه هتل uall هستش خیلی سطحش پایین تر هست و هر روز هم فقط اب معدنی به عنوان مینی بار تو اتاق هست./هر روز اتاق رو تمیز میکنن ول در حد مرتب کردن تخت و تعویض حوله ها /صدا از بیرون خیلی میومد و اگه کسی تو راهرو قدم میزد کاملا صدای پاهاش میومد حرف زدن که هیچی دیگه و ما خیلی راحت نبودیم موقع خواب / بشقاب و قاشق ها در فضای غذاخوری هتل تمیز نیست و گاهی بشقاب ها لک هم داشتن / افراد کمی برای تمیز کردن میزها وجود دارن و گاهی سر میز چنگال و کارد هم نیست و میز رو خوب تمیز نمیکردن /مسواک و خمیر دندان تو اتاق نیست و خودتون همراه داشته باشین /زیاد به ایرانی ها توجه نمیکنن و کارکنانش زیاد خوش برخور نیستن / بیشتر طبقه های پایین ١تا ٤رو به ایرانی ها میدن.

کلا این هتل به عنوان یک هتل پنج ستاره uall خیلی چیزها کم داشت و من بیشتر از خوب تمیز نکردن اتاق ها و خوش برخورد نبودن کارکنانش خوشم نیومد ،نبودن اتو در اتاق هم خودش معضلی بود .

نوع سفر:
تاریخ سفر: