Close
هتل واسانتی کوتا
m.z
نقدها:
گزارش
واسانتی کوتا رهتلی مناسب با توجه به قیمت آن
توصیه شده توسط کاربر

این هتل ، جزء هتل های اقتصادی بشمار میرود چرا که هر شب حدود 60 دلار با احتساب مالیات و ... می باشد؛ که اگر با این قیمت دنبال هتلی مناسب هستید بی تردید واسانتی بهترین گزینه ی پیش روی شماست. این هتل صرفا جهت استراحت کوتاه مدت مناسب هست و نباید انتظارات یک هتل با امکانات رو داشت .باز هم تاکید میکنم با توجه به قیمت آن ، جزء بهترین هتل ها محسوب می شود. البته چون در بالی بیچ کلاب هایی هست که میتونه جایگزین یک هتل 5 ستاره برای شما باشه انتخاب یک هتل گران قیمت با توجه به وضعیت فعلی دلار منطقی نیست.
اتاق ها تمیز بوده و در صورت درخواست شما میتوانند اتاق را جابجا کنند ( تمامی کارکنان بسیار خوشرو و خوش برخود و تمام تلاش خود را برای جلب رضایت شما میکنند).صبحانه خوب (نه عالی) بود و میتونست پاسخگوی هر سلیقه ای باشد.
از نظر موقعیت مکانی در منطقه ای ضعیف بود اما دسترسی شما به محل های توریستی و شب زنده دار راحت و نزدیک است. در نزدیکی هتل یک شرکت اکسچینج معتبر ، سوپر مارکت شبانه روزی ، مراکز ماساژ ، رنت موتور و هر چیزی که یک مسافر ممکن است بدان احتیاج داشته باشد وجود داشت.
اگر خواهان سفری کم هزینه با کیفیت معقول هستید این هتل را به شما پیشنهاد میکنم، در غیر این صورت می توانید با پرداخت هزینه ای بیشتر هتل زیبا تر با امکاناتی بهتر را انتخاب نمایید.

نوع سفر:
تاریخ سفر: