Close
مقتدر سیر تابان
م عربشاهی
نقدها:
گزارش
سریع و منظم
توصیه شده توسط کاربر

ما قصد سفری ۵ روزه به دوبی را داشتیم و از آنجایی که در سفر قبلی دوبی تجربه ی بسیار بدی را با آژانس مربوطه داشتیم و ویزاها تا روز آخر حاضر نشد و هتل هم در لحظه ی آخر تغییر کرد به دنبال آژانس معتبرتری می گشتیم تا خیالمان راحت باشد . مدتی در سایت ها جست و جو کردیم و قیمت ها را در سایت آژانس ها چک می کردیم اما متاسفانه بعد از تماس با آژانس ها که اکثرا معتبر هم بودند متوجه می شدیم قیمت هایی که به ما اعلام می کنند با قیمت های سایتشان خیلی متفاوت است . تا اینکه با آژانس مقتدر تماس گرفتیم و قیمتی که اعلام کردند با قیمت سایت یکی بود و در ضمن یکی از پایین ترین نرخ ها را هم داشت .
چند روز بعد با همه ی مدارک حضوری به آژانس رفتیم . کمی دم در معطل شدیم چون مرتب سوال می کردند که با چه کسی صحبت کرده اید و ما اسم کسی را نمی دانستیم . بالاخره آقایی که باز هم اسمش را نمی دانم اطلاعات کلی را به ما دادند . چون ما می خواستیم از کل ۵ روزمان استفاده کنیم پرواز ماهان یا ایران ایر را پیشنهاد کردند که ساعت رفت صبح زود و ساعت برگشت شب بود .
ما برای مشورت با بقیه ی همسفرانمان بیرون رفتیم و مدتی بعد برگشتیم این بار پیش خانم حسینی . ایشان خیلی خوب و خوش برخورد بودند و دوباره قیمت ها را چک کردند و بالاخره قرارداد را نوشتیم و نصف مبلغ را پرداخت کردیم . کارها را خیلی سریع انجام دادند و به ما گفتند حدود ۷ روز کاری تا صادر شدن ویزا زمان لازم است . ما دقیقا سر ۷ روز کاری با آژانس تماس گرفتیم و گفتند که همه چیز آماده شده . البته بعدا وقتی تاریخ ویزاها را نگاه کردیم متوجه شدیم دو سه روز زودتر از تایمی که ما تماس گرفتیم ویزاها آمده بود .
برای تسویه حساب رفتیم و خوشبختانه فراموش نکردند که برای دریافت ارز روی بلیط ها مهر بزنند و بیمه های مسافرتی را هم گرفتیم . شماره ای هم از تور لیدری به اسم حمید برایمان نوشته بودند . خانم حسینی یک شماره تلگرامی هم به ما دادند که در صورت بروز مشکل با ایشان تماس بگیریم . یک نقطه ضعف ایشان این بود که در مورد داروهای ممنوعه (کدیین دار) در دوبی صحبتی نکردند که مورد خیلی حساسی است . بهتر است آژانس ها لیستی از این داروها در اختیار مسافران دوبی قرار بدهند .
وقتی به فرودگاه دوبی رسیدیم تور لیدرها و راننده ها در قسمت خروجی ایستاده بودند ولی ما کسی که اسم هتل یا آژانس ما را داشته باشد ندیدیم برای همین از چند نفر از آنها پرس و جو کردیم و ظاهرا اسم ما در لیست یکی از آنها بود که یک راننده هندی بود. به هتل که رسیدیم تور لیدری به اسم رضا آنجا بود که در مورد تور ها توضیح داد و شماره اش را به ما داد ولی ما قصد خرید تور نداشتیم . تا روز آخر هم دیگر ایشان را ندیدیم .
روز برگشت رضا به ما گفته بود ترنسفر ما ساعت ۶ خواهد بود ولی ترنسفر یک ربع زودتر رسید و بعضی از دوستان ما که بیرون رفته بودند هنوز نرسیده بودند . ما با شماره ای که رضا داده بود تماس گرفتیم ولی شماره اشتباه بود و زنگ نمی خورد . به تلگرام خانم حسینی پیام دادیم که بالافاصله جواب دادند و گفتند باید نیم ساعت زودتر حاضر می بودیم . که خب منطقی بود . به هر حال ترنسفر ده دقیقه منتظر دوستان ما ماند ولی آنها نرسیدند و راننده هم رفت چون باید دنبال چند نفر دیگه هم می رفت . به عنوان پیشنهاد : حتما به مسافران تاکید کنید که نیم ساعت زودتر از ترنسفر آماده ی رفتن باشند .
در کل از این آژانس راضی بودیم و تمام مراحل بدون استرس و نگرانی پیش رفت . و همه ی این ها با قیمتی پایین تر از بقیه آژانس ها .

نوع سفر:
تاریخ سفر: