Close
آستریا بدروم ریزورت
فرزاد بهمن
نقدها:
گزارش
سفری به یاد ماندنی با دوستان و هتلی نسبتاً خوب
توصیه شده توسط کاربر

با سلام شروع سفر ما ٩٦/٥/٥ بود. پرواز مستقیم فریی برد. پرواز تقریباً در رفت بدون تاخیر و برگشت با ٣٠ دقیقه تاخیر انجام شد. فاصله فرودگاه تا هتل وو تقریباً ٤٥ دقیقه بود. اب هوا تواین بازه زمانی عالی بود و اب استخرها و دریا هم خنک و نشاط اور بود. هوا در روز خیلی شرجی نبود و نسیم ملایم خنکی همیشه میوزید و شبها هم نسبتاً خنک بود. دوستان توجه کنند که در حقیقت خدمات این هتل All+ هستش نه UAll. خوراکی ها در کل طول شبانه روز در اختیار و از نظر کیفیت هم همه خوب بودن و از این بابت مشکلی نیست و شام هم تا ٩:٣٠ و بعد بصورت مختصر چیزایی تا ١٢ شب هستش ولی از اون به بعد تا صبح فقط سوپ و سالاد سرو میشه، ضمن اینکه در طول روز هم رستونهای مختلف هتل غذاهای مختلفی رو سرو میکنند.

برخورد پرسنل خوب بود و البته ما هم در پرداخت انعام اصلاً کوتاهی نمیکردیم که شاید دلیل این برخوردهای خوب هم همین باشه و توصیم به دوستان عزیز اینه که مبلغی رو در طول سفر برای انعام دادن از ابتدای سفر جزو هزینههاشون در نظر بگیرند. غذاهای هتل متوع بود و لی خیلی هم با کیفیت و عالی نبود و در حد متوسط رو به بالا. دسر و شیرینی و میوه عالی بودد صبحانه اب پرتقال طبیعی تازه اماده بود و تنوع صبحانه هم خوب بود. .

( باشگاه ورزشی) یا همون جیم هتل بسیار بد و ابتدایی بود متاسفانه و تمیزی هتل و اتاقها کمترین نمره رو از نظر من داشتن. هتل از نظر زییبایی و مناظر دیدنی چیزی کم نداشت و اتاقهاش بصورت غیر متمرکز و پراکنده در محوطه در حداکثر ٢ طبقه بود. ساحل هتل کلبه هایی با شارژ مجزا داشت مه توصیه میکنم ازش استفاده کنید که برای یک روز شارژش ٣٠ یورو برای ٤ نفر هستش که بسیار خوب و به صرفه هستش. شهر بدروم خیلی زنده و شاد هست بر خلاف انتالیا و کوش اداسی، کل شهر بار و کافه ها ... هست که تا ٥-٦ صبح مشغولن.

این هتل اصلاً در حد هتل سانیس افس رویال کوش اداسی که پارسال رفته بودم نبود و از خیلی از هتل های انتالیا هم پاییتر بود نسبت به ٥ * بودنش. راستی هتل اتو برای لباس به اتاقها نمیده و برای اتو باید از خدمات خشکشویی تهتل با قیمت خیلی زیاد استفاده کنید.

خوبی این هتل به نزدیک بودنش به ساحل و مرکز بارهاش و نیز به مرکز خرید هستش. مرکز خرید هم فقط به mid town (مید تاون) برید که میشه خرید کرد و برنهایی مثل برشکا و کوتن داره
خلاصه که انتظار یه هتل٥ ستاره یو ال ترتمیز درجه یک اصلاً نداشته باشین از این هتل ولی میشه توش خوش گذروند و من اگه بخوام دوباره بدروم برم سعی میکنم هتل بهتری و البته باقیمت بیشتر برم تیم انیمیشن هتل هم خیلی تعریفی نداره و خانم ماندانا که ایرانی هم هستن باهاشون همکاری میکنه. امیدوارم توضیحاتم به دوستان کمک کنه که سفر خوبی رو داشته باشن. راستی حتماً با پرواز مستقیم برین .

نوع سفر:
تاریخ سفر: