Close
هتل وینترفل چستی پرودی
Lahiji_majid
نقدها:
گزارش
وینترفل چستی پرودی ،یک شب اقامت در سریال بازی تاج و تخت!!
توصیه شده توسط کاربر

در سفر نوروز 98 به روسیه، برای آخرین شب اقامت در مسکو، هتل وینترفیل را انتخاب کردم.
دلایل انتخاب این هتل :
-امتیاز 8 در سایت بوکینگ و خواندن نظرات مثبت نسبت به هتل.
-موقعیت مکانی هتل که در فاصله ی 3 دقیقه ای با ایستگاه Turgenevskaya قرار دارد.
-قیمت مناسب برای یک شب اقامت حدود 28 دلار برای دو نفر

راستش را بخواهید، تِم این هتل که بر اساس بازی تاج و تخت بود، برایم جذاب بود. جالب است بدانید این هتل مجموعه زنجیره ای از هتلهاست که در نقاط مختلف شهر قرار گرفته اند. و به همین دلیل از کیفیت ها و قیمتهای متنوعی برخوردارند.

اما بهتر است کمی برایتان از این هتل کوچک بگویم.
تجربه ی من از سه هتلی که در روسیه اقامت داشتم نشان میدهد که پیدا کردن هتلهای کوچک، کمی دشوارتر از هتل هایی بزرگ با ساختمان بلند است.
بهترین کمک برای پیدا کردن هتل استفاده از نقشه های آنلاین است. هتل های کوچکی مثل هتل وینترفیل، معمولا یک طبقه یا بخشی از یک طبقه از ساختمانهای قدیمیست. بعد از پرس و جو از مغازه دارهای نزدیک هتل، درب هتل را پیدا کردیم و به طبقه ی دوم مراجعه کردیم.
خوشبختانه اسم هتل پشت درب زده شده بود و به راحتی توانستیم درب مورد نظر را پیدا کنیم. رسپشن هتل به راحتی انگلیسی صحبت میکرد پس مشکلی در ارتباط با ایشان پیدا نکردیم.
بعد از پر کردن فرم اقامت در هتل و چک پاسپورتها و قرار دادن کفشها در لاکر ابتدای هتل و برداشتن دو جفت دمپایی پارچه ای بیمارستانی، به اتاقها هدایت شدیم و محل آَپزخانه و سرویس بهداشتی که به صورت اشتراکب بود هم به ما نشان داده شد.
راهروی هتل شامل 20 اتاق بود که در چند راهروی مجزا و باریک توزیع شده بودند. راهروها بسیار شبیه به هم بودند، به طوری که چندین بار راهروها را برای رسیدن به اتاقمان اشتباهی رفتم!
نظافت:
وضعیت اتاقها و ملحفه ها خوب بود میتوانم به این هتل امتیاز بالایی بدهم. خوشبختانه در قسمت ورودی که کفشها را قرار میدادیم، میتوانستیم دمپایی نو بردئاریم و این هم از نکات مثبت هتل بود چون این قفسه به طور مرتب شارژ میشد.
امکانات :
در اتاق فقط تخت و میز تاشو و صندلی وجود داشت و برای درست کردن چای و پخت و پز و گذاشتن غذا در یخچال، باید از یخچال و آَپزخانه ی مشترک استفاده میکردیم.
آشپزخانه ی هتل بسیار کامل بود. از انواع ماهیتابه و دیگ و ظرف و لیوان و قاشق تا انواع کافی و چای و شکر و روغن را میتوانستید بدون محدودیت استفاده کنید که این نکته ی خیلی مهمی در انتخاب هتل میتواند باشد و به دفعات چای و قهوه میخوردیم و به راحتی میتوانستیم از اجاق گاز و ماکروفر برای پخت غذا استفاده کنیم.
حمل و نقل عمومی :
از مزایای مهم این هتل، دسترسی آسان به مترو و اتوبوس است .
امنیت:
با توجه به کوچک بودن هتل و قیمت پایین آن، نباید انتظار سیف باکس را از این هتل داشت ولی در نقدها خوانده بودم که میتوانید مدارک خود را در سیف باکس هتل قرار دهید. بنظرم همراه داشتنش بهتر از گذاشتن پول و مدارک داخل هتل است. با اینکه تمام راهروها مجهز به دوربین مدار بسته بود ولی بهتر است مراقب اشیای با ارزشتان باشید(این جمله برای هر هتلی عمومیت دارد و مربوط به این هتل خاص نیست.
در خیابان همجوار این هتل هم امنیت برقرار بود و تا ساعات پایانی شب ، به راحتی میتوانید از خیابان تردد کنید.
غذا :
در این هتل صبحانه سرو نمیشود. غذا فاکتوری بی اهمیت برای من در انتخاب هتل است. چرا که هیچوقت خوردن غذا در هتل را ترجیح نمیدهم. اگر حال و حوصله ی این را ندارید که برای خود غذایی در آشپزخانه ی هتل درست کنید، توصیه میکنم به شعبه ی مک دونالد که در ابتدای خیابان نزدیک به هتل قرار دارد، مراجعه کنید. تمام وعده های غذایی از صبحانه تا شام در این شعبه طبخ میشود. پس نگرانی از بابت غذا نداشته باشید.

در کل این هتل را با توجه به فاکتورهایی که در ابتدای این نقد برشمردم، به شما پیشنهاد میکنم و در صورت داشتن بودجه ی بالاتر، میتوانید هتلی با کیفیت تر هم بگیرید. 
امیدوارم با اقامتی خوب در این هتل، خاطرات خوبی برایتان به یادگار بماند.

نوع سفر:
تاریخ سفر: