Close
هتل بتلم
جمال خسروی
نقدها:
گزارش
هتل دوست داشتنی بتلم
توصیه شده توسط کاربر

برای سفر به گرجستان بعد از بررسی هتل های تفلیس در رنج قیمتی که مد نظرمون بود بتلم هتل رو برای هفت شب از 19 مهر تا 26 مهر 1398 انتخاب کردیم.
دسترسی
یکی از مهمترین فاکتورهای ما برای انتخاب این هتل دسترسی هتل بود. ایستگاه اتوبوس دقیقاً جلوی در هتل هست. ایستگاه مترو Tsereteli چند دقیقه با هتل فاصله داشت. دو کیوسک سوپری 24 ساعته روبروی هتل و یک سوپری و نان فروشی بغل هتل هست. مراکز متعدد تبدیل ارز و بازار میوه و تره بار فقط چند دقیقه با هتل فاصله داشت. یه شعبه مک دونالد و رستوران زنجیره¬ای 24 ساعته ماچاخلا دقیقاً بغل ایستگاه مترو بود. خیابان آقماشنبلی و مرجانشولی نزدیکترین نقاط توریستی به هتل بود که با یه پیاده روی 15 دقیقه ای می تونید بهش برسید، گرچه برای رفتن به این مناطق تاکسی، اتوبوس و مترو در دسترس هست. نکته جالب در گرفتن تاکسی هم این بود که هر جای شهر تاکسی می گرفتم و می گفتم هتل نزدیک استادیوم دینامو، همه بتلم هتل رو می شناختن.
اتاقهای هتل
ما اتاق استاندارد دبل رو رزرو کرده بودیم ولی با توجه به اینکه با پسر 4 ساله امون به این سفر رفته بودیم، با همکاری پذیرش هتل یه اتاق سوپریم با یه تخت دبلِ سایز بزرگ و یه کاناپه تخت شو در طبقه پنجم بهمون دادن که سایز و امکانات اتاق از چیزی که فکر می کردیم بهتر بود. کف اتاق کاملا موکت بود. دیزاین اتاق، کمدها، میز آرایش، یخچال، مینی بار و سیستم تصویری اتاق بسیار خوب و کاربردی بود. چای ساز هم یکی دیگه از ویژگی های خوب اتاق ما بود. سرویس بهداشتی بسیار تمیز بود و داشتن شلنگ و دمپایی تو سرویس بهداشتی خیلی خوب بود. سیفتی باکس اتاق ما هم درست کار می کرد و با منوالی که کنارش نصب بود تونستیم بدون مشکل ازش استفاده کنیم. سیستم گرمایش و سرمایش اتاق هم سیستم مرکزی هست و با سیستم کنترلی که تو اتاق گذاشته شده می شد تنظیماتش رو انجام داد، البته اون تایمی که ما تو هتل بودیم هنوز سیستم گرمایش راه اندازی نشده بود و سرمای نسبی هوا تو شب یه کم ما رو اذیت کرد. تنها چیزی که تو اتاق به نظر ما کم بود رخت آویز بود. برای نظافت اتاق هم باید کارت نظافت رو روی دستگیره در بذارید تا اتاق رو تمیز کنن. البته باید بگم که هم سفرهای ما اتاق های دبل استاندارد داشتن که به نظر من هم تخت دبلشون کوچک بود و هم فضاش برای دو نفر خیلی مهربانانه هست و اصلاً قابل مقایسه با اتاق ما نبود. در مورد اینترنت هم باید بگم اینترنت پرسرعت هم در همه جای هتل در دسترس بود.
رستوران و صبحانه
رستوران هتل در طبق دوم هست و فضای مناسبی برای غذا خوردن داشت، گرچه ما فقط از صبحانه هتل استفاده کردیم ولی ظاهراً کیفیت غذاهاش هم خوبه. صبحانه هتل به نظر من بسیار خوب بود. مربا، عسل، شکلات صبحانه، کره، چند نوع پنیر و کالباس، نیمرو و املت، سبزیجات پخته، انواع سوسیس، میوه و شیرینی، چای، آبمیوه و قهوه پای ثابت صبحانه هر روز بود. یه قسمت صبحانه گرم هم داشتن که هر روز عوض میشد که شامل پاستا، برنج و مرغ و خوراک لوبیا سوسیس بود. صبحانه هتل از چیزی که من فکرش رو میکردم کاملتر بود، البته نه اینکه فک کنید در حد هتل های آنتالیا یا هتل های پنج ستاره بود. برخورد پرسنل رستوران هم خیلی خوب بود و هر چیزی که لازم داشتیم رو خیلی سریع برامون فراهم می کردن. یه کافه هم در طبقه شش هتل هست که یه بالکن بزرگ و دلباز هم داره که جای خوبی برای شب نشینی دوستانه هست. هر ساعت روز هم آب جوش برای چایی بخواید می تونید تو قوری ازشون بگیرید. نکته جالب این کافه هم صاحب شوخ طبعش بود که تسلط عجیب و خوبی هم به زبان فارسی داشت.
پرسنل و مدیریت
یکی از رسپشن¬های هتل به نام خانم مسیح، ایرانی بودن که بسیار خوش برخورد بودن. دو رسپشن دیگه هتل هم که ما دیدیم گرجی بودن و مثل بیشتر گرجی ها مهربون و کار راه انداز بودن. مدیریت هتل هم خانم سمیرا ایرانی هستن و ایشون هم خوش برخورد بودن. بقیه پرسنل خدماتی هم که ما دیدیم بسیار خونگرم و حرفه ای بودن.
نکته آخر
از هر هتلی، در حد پولی که براش پرداخت می کنید انتظار داشته باشید، نه اینکه انتظار امکانات بهترین هتل رو با پرداخت ارزون ترین هتل لیست آژانس ها داشته باشید. ما با توجه به هزینه ای که پرداخت کردیم از این هتل خیلی راضی بودیم.

نوع سفر:
تاریخ سفر: