Close
رستوران فریکادل
فاطمه خرقه پوش
نقدها:
گزارش
کافه برگر فریکادل
توصیه شده توسط کاربر

کافه برگر فریکادل در خیابان جردن(بلوار نلسون ماندلا) شهر تهران واقع شده است.
این کافه برگر منوی متنوعی از انواع برگرهایی که با دستگاهی مخصوص و بنا به دلخواه خودتون محتویاتش رو انتخاب میکنید دارد، و در نهایت هم اسم برگر را به دلخواه خودتان انتخاب میکنید که زمان سرو بر روی برگرتان نام انتخابی شما نوشته شده است.
فضای کافه برگر هم دنج و آرام و هم دیزاینی مدرن و دوست داشتنی دارد، برخورد پرسنل محترمانه بوده است، فقط در زمان ورود و در زمان عکس گرفتن از فضا کمی تعجب کردند و پرسیدند که از کجا هستیم و چرا عکس میگیریم و از دستگاه و برنامه فریکادل اجازه عکس نداشتیم.
دستگاه و برنامه فریکادل هم به این صورت بود که شما یکی از غذاها را به دلخواه انتخاب کرده و محتویاتش را در مراحل مختلف مثل( نان مورد نظر، گوجه، خیارشور، قارچ، پیاز، انواع پنیرها، و نوع گوشت و مرغ که گریل یا سوخاری و یا کبابی باشد، و مخلفات ( سیب زمینی و نوشیدنی) انتخاب میکنید و در آخر هم نام دلخواه را بر روی برگرتان میگذاشتید و سفارشتان را ثبت میکردید.
غذا تقریبا به موقع آماده شده بود ، انتخاب ما هم برگری که خودمان ساختیمش با فیله مرغ گریل شده و گوجه و خیارشور و پنیر که اسمش تافی یام یام شد و برگر me 2 که از پیشنهادات خود دستگاه فریکادل بود را به همراه سیب زمینی بود.
برگرها خوشمزه بودند و سیب زمینی که به صورت ورقه ای برش شده بود و هم خوب بود.
در زمان صرف غذا چندین بار پرسنل به شما سر میزنند تا اگر کاری داشتید و یا چیزی خواستید برایتان بیاورند.
هزینه سفارشات ما هم ۱۰۱/۱۵۲ تومان شد.

نوع سفر:
تاریخ سفر: