Close
هتل آرامش کیش
ساده باجی
نقدها:
گزارش
آرامش به معنای واقعی در هتل آرامش:)
توصیه شده توسط کاربر

از 17 تا 20 آذر به همراه همسرم و یک خانواده دیگر در این هتل اقامت داشتیم
محل قرارگیری هتل جنب بازار زیتون نیست بلکه در خیابان رو به روی آن است که تنها 4 دقیقه پیاده با بازار ها فاصله دارد
نمای بیرونی هتل اندکی قدیمی به نظر می رسه اما داخل بسیار تمیز و مرتب هستش
یک لابی بزرگ در قسمت ورودی قرار داره و رستوران با پارتیشن ازش جدا شده. رستوران تمیز و مرتب و صبحانه هر روز متفاوت و از نظر من برای یک هتل سه ستاره بسیار کامل بود.
صبحانه شامل: نیمرو، سوسیس تخم مرغ، تخم مرغ آب پز، عدسی، ماکارونی، مربا، پنیر و کره، چای و آبمیوه و خیار و گوجه و ...
به محض ورود چند نفر از کارکنان به کمکتون می یان و چمدون ها رو می گیرن.مسئول پذیرش بسیار خوشرو و خوش برخورد مدارک ما رو بررسی کرد و در نهایت دو اتاق در طبقه اول برامون در نظر گرفت.
اتاقها به نسبت بزرگ، شیک و تمیز بود. مینی بار، مسواک و خمیر دندان و شامپو و دمپایی و حوله داشت. ما اهل چایی خوردن نیستیم فلذا به خاطر نبود چایساز اذیت نشدیم
ویوی اتاق ها به فضای سبز بیرون هستش و در واقع شما خیابون رو می بینید و ساختمانهای اطراف
سرویس بهداشتی فرنگی بود و در راهروی هر طبقه سرویس ایرانی هم وجود داشت و همه بسیار تمیز بود
نکته مهمی که می خوام بگم در خصوص کانتر فروش تورها بود که من با بدبینی تمام برای گرفتن قیمتها به سراغش رفتم و در نهایت تعجب دیدم که قیمتهایی که رائه می دن بسیار منطقی و نزدیک به سایتهای فروش بلیط های تخفیف دار کیش هست.
از مسئول فروش جُنگهای : ایرانیا، پازل شو ، دینامیت شو کشتی اوستا رو گرفتم
دینامیت شو رو برای بار چهارم می دیدم که بسیاااار ضعیف شده بود اما ایرانیا و پازل شو عاااااالی بودن. فکر می کردیم اوستا خیلی متفاوت از کشتی آرتمیس باشه که متاسفانه اشتباه کردیم و به نظرم ارزش رفتن رو نداشت.
روی هر تور این هتل یک عکس رایگان و یک بلیط شاتل وجود داره. عکاس های بسیار حرفه ای و با اخلاق که باعث شدن ما کلی از عکسهامون رو برای چاپ سفارش بدیم و در نهایت فایل عکس ها رو هم بهمون دادن.
ساختمان سه طبقه هست و در یکی از روزها که بارون خیلی شدیدی اومد از مسافرها شنیدم که در طبقه سوم آب به داخل اومده اما مطمئن نیستم
هتل آرامش، به معنای واقعی کلمه آرامش بخشه و من برای کسانی که بدنبال سفری مقتصدانه و محلی آرام و تمیز هستند پیشنهاد می کنم

نوع سفر:
تاریخ سفر: