Close
هتل شبستان
حسین مهاجر
نقدها:
گزارش
هتل شبستان - رشت
توصیه شده توسط کاربر

این هتل زیبا در شهرستان رشت قرار گرفته است و دارای امکاناتی فراتر از یک هتل چهار ستاره است. وجه تسمیه آن به واسطه نوع نورپردازی به کار رفته در اتاق های این هتل است بطوریکه در سیستم روشنایی آن لامپ های سقفی حذف گردیده و روشنایی اتاق از از طریق نور آباژور و چراغ های مخفی تامین می گردد. این نوع نورپردازی سبب گردیده سقف ها کم نور و منظره ای شب مانند در اتاق ایجاد گردد.
حمام / سرویس بهداشتی مجهز به جکوزی است و در بعضی اتاق های گران قیمت وسایل ورزشی قرار گرفته است. مینی بار در هر اتاق موجود بوده و در صورت استفاده هزینه آن بصورت مجزا اخذ می گردد. اتاق ها بسیار تمیز بوده و بطور مرتب همه روزه نظافت می گردد ضمن آنکه کلیه اتاق ها مجهز به وای فای است.
منوی صبحانه به صورت سلف سرویس ارائه می گردد و بسیار متنوع است. سرو چندین مدل صبحانه با کیفیت و در قامت استانداردهای بین المللی از ویژگی های ممتاز این هتل محسوب می گردد.
این هتل در نزدیک خیابان زیبای گلسار قرار گرفته و دسترسی خوبی به خیابان های اصلی دارد. اگرچه اتاق های این هتل متنوع بوده و بسته به توان مالی میهمانان با اجاره بهای مختلف ارائه می گردد ولی هزینه یک شب اقامت در آن نسبتا گران ارزیابی می گردد.
با توجه به امکانات هتل، سطح دسترسی و ارزش خدمات نسبت به قیمت، اقامت در آن حتی برای یک شبانه روز پیشنهاد می گردد.

نوع سفر:
تاریخ سفر: