Close
آستریا بدروم ریزورت
نازی س
نقدها:
گزارش
پیشنهاد میکنم ...!
توصیه شده توسط کاربر

سلام به لست سکندی های عزیز...
اول تشکر از سایت چون من قبل از رفتن به بدروم واقعن کمک گرفتم از خوندن نقدها و ...
زیاده گویی نمیکنم فقط میخواستم چند نکته رو متذکر بشم ... به دوستانی که گلایه از شلوغی و ... دارند! در های سیزن میرید بهترین منطقه گردشگری ترکیه انتظار دارید شلوغ نباشه؟ عزیزانی که ترکیه و هتل رو واسه مختص ایرانیها میخوان عید تشریف ببرند که اختصاصی باشه ! برای اونهایی که میگن پله زیاده و .... دقت کنید که اینجا ریزورت هست میتونید هتل انتخاب کنید تا از مین روم با آسانسور راحت هرجا میخواید برید دو قدم پله و حرکت در مسیر زیبای هتل اذیتتون نکنه !
هتل واقعن عالی و زیبا بود ... با تمام شلوغی هتل همیشه استخرها و ساحل تمیز بود اگر چیزی هست از سهل انگاری خود ما مردم هست که ساحل چندتا آشغال دیده میشه ! والا همیشه در حال تمیزکاری بودند.
اتاق کوچیک بود ولی قرار نیست جز استراحت و خواب باشیم چون حیف تایم و محیط زیباش نیست که همش توی اتاق باشیم !
فقط ایراد بزرگ پشه ها هستند که بطرز بی پایانی وجود داشتند. که ما خیلی دیر متوجه شدیم از هواکش دستشویی میاد و نباید در رو باز بگذاریم. هر وقت درخواست تمیزی و ملحفه اضافه کردیم سریع انجام شد. مینی بار عالی بود روزی یکبار شارژش رایگان بود.
غذا خیلی متنوع و خوب بود. کیفیت عالی و تازه ای داشتند (از تجربه دو بار آنتالیا رفتن و تمام سفر ناراحتی گوارشی داشتنمون در هتلهای 5 ستاره) اینجا عالی بود غذاش هیچ مشکلی هم نداشتیم. اسنک بار متنوعی داشتند مخصوصا عصرها که خوراکیهای جذابی میپختن برای دختر 2 ساله من تنوعش خوب بود. به هر حال بچه ها بد غذا هستن اما ما به مشکلی بر نخوردیم.
بار من ها بسیار مودب بودن ... کیفیت خوراکی ها به نسبت باز آنتالیا عرض میکنم خیلی خوب بود!
ما هر شب با کالسکه پیاده تا خیابونهای اصلی که پر از کافه و رستوران سرزنده بودند میرفتیم شهر واقعن زنده و سرحال و جذاب هست تداعی سفرمون به پاتایا بود و واکینگ استریت که شب زنده و پرهیاهوست. هرچند ما کافه راک اصلا پیدا نکردیم که استاپ کنیم کسی پیدا کرد آدرس بده بازهم رفتیم استفاده کنیم ;)
نکات آخر اینکه برخورد هتل عالی بود با ما که بچه داشتیم.. البته زبان انگلیسی همسرم هم مزید بر علت بود و چه خوب برعکس آنتالیا اینجا انگلیسی شون عالی بود در تمام هتل. اتاق نزدیک و راحت به ما دادند و بخاطر بچه همیشه ملاحظه مارو داشتند.
و نکته پایانی برای خانواده ها؛ اگر بچه کوچیک دارید مثل ما.. اصلا و ابدا گول تور هارو نخورید که از ازمیر سه ساعت راه! ما با اتوبوس بسیار داغون و بدون کولر مناسب 5 ساعت راه اومدیم معطلی فرودگاه و بعدم توی راه به یک ون دیگه داده شدیم برای رسیدن به هتلها... بسیار سخته با بچه من در این نقدها خونده بودم ولی دل به دریا زدیم شما نزنید ! برای همین برگشت که از ساعت 4 عصر با اتوبوس حرکت بود و پرواز 3 نیمه شب... فکر کنید بچه چطور هلاک میشه اینهمه ساعت ! ما خودمون هزینه 500 لیر دادیم با تاکسی 11 شب حرکت کردیم و 2 رسیدیم همون 3 ساعتی که توی گوگل مپ هم میاد خنک و راحت و سریع! تا لحظه خروج هم از همه امکانات هتل استفاده کردیم... با یکساعت و نیم تخیر پرواز زاگرس داشتیم.
بدروم واقعن زیبا بود و هتل وو هم از نظر خانواده ما عالی و زیبا بود هرچند به نظر بازهم گرون هست میتونست ارزانتر از این باشه! (به نسبت ریزورتهای جاهای دیگه مثل تایلند یا اندونزی)
در کل من این هتل رو پیشنهاد میکنم چون واقعن زیبا بود و کمبودهاش رو زیباییش کمرنگ میکرد.

نوع سفر:
تاریخ سفر: