Close
رستوران فریک
فاطمه خرقه پوش
نقدها:
گزارش
فست فود فریک
توصیه شده توسط کاربر

فست فود فریک در بلوار طالقانی رو به روی اداره گاز، جنب شیرینی سرای بابا قناد در شهر ساری میباشد.
این فست دارای فضایی بسیار زیبا و مدرن و دوستانه میباشد که در بدو ورود با برخورد خوب پرسنل مجموعه متوجه دوستانه و صمیمانه بودن محیط میشوید.
مجموعه دارای فضای داخلی و سربسته و محوطه سر باز البته به همراه سیستم گرمایشی میباشد، من در بدو ورود با اجازه از پرسنل مجموعه کمی عکس از فضای داخلی گرفتم و سپس به سمت محوطه بیرونی رفتیم.
با اینکه بارون میبارید و هوای سردی داشتیم ولی نشستن در این مکان بسیار گرم و لذت بخش بود ، در ابتدا خیلی خوب بود ولی کمی که گذشت احساس گرمای شدیدی کردیم و تصمیم گرفتیم به قسمت داخلی برویم.
منوی رستوران شامل انواع برگرها و ساندویچ ها و استیک و پیش غذاها و سالادهای مختلف میباشد که ما بعد از بررسی منو و راهنمایی از خود پرسنل، یک فریک برگر، یک فرنچ استیک سالاد و یک فریک چیکن به همراه کاسه دیپ و نوشیدنی سفارش دادیم که مدت زمان سرو غذا کمی طولانی شد ولی کیفیت غذاها و سالاد عالی بود.
شما میتوانید محتویات داخلی ساندویچ و برگرها را به دلخواه خودتان تغییر دهید و نون ها معمولا رنگی سرو میشوند که اگر هم رنگی نخواستید با نون رنگ معمولی هم سرو میشود. ما تغییراتی را در سفارشمان انجام دادیم که متاسفانه وقتی سفارش آماده شد این تغییرات اعمال نشده بود و ما به پرسنل این قضیه رو گفتیم که خیلی عذرخواهی کردن.
سالاد خیلی خوب بود و سس سبزیجات مخصوصی هم داشت و برگرها هم طعم خیلی خوبی داشتند مخصوصا وقتی با پنیری که تو کاسه دیپ بود آغشته میکردیم که دیگه فرای تصور عالی میشد.
ما از بودن تو این فست فود و غذاهای خوبش لذت بردیم و به شما دوستان عزیز هم پیشنهاد میدم که به این مکان بروید و برگرهاشو امتحان کنید.
هزینه سفارشات ما هم ۱۲۴/۰۰۰ تومان شده بود.
#گلفام_سفر

نوع سفر:
تاریخ سفر: