Close
هتل میراکل ریزورت
منصوره اسکندری
نقدها:
گزارش
اقامتی به یاد ماندنی
توصیه شده توسط کاربر

هتل میراکل ، از ریزورت های پنج ستاره در منطقه لارا شهر آنتالیا است. من در دی ماه به مدت دو شب توسط آژانس #گلفام_سفر در این هتل اقامت داشتم. ساعت رسیدن ما به هتل ۸ صبح بود ، کارهای تحویل اتاق به سرعت و توسط تور لیدر شرکت oldusba انجام شد و ما برای صرف صبحانه به رستوران رفتیم و وقتی برگشتیم، اتاق آماده بود. اتاق بزرگ و تمیز با یک تخت دبل و یک تخت سینگل، تلوزیون، بالکن، مینی بار رایگان که داخل آن چندین مدل آبمیوه و همچنین آب معدنی بود و در صورت استفاده هر روز شارژ میشد . سرویس بهداشتی بسیار تمیز بود و توالت و حمام مستقل بود. شامپو ، نرم کننده و ژل حمام موجود بود و روزانه شارژ میشد. لابی هتل بسیار بزرگ بود و مبلمان بزرگ و راحت برای استراحت مهمانان هتل به اندازه کافی بود. بار اصلی هتل در همان طبقه اول و کنار لابی قرار داشت . ساختمان هتل دو بال شرقی و غربی داره که اتاقها در دو سمت واقع شده اند و در هر دو طرف ۳ آسانسور بزرگ کار میکرد و معطلی نداشت. خدمات این هتل بصورت all in clousive هست . رستوران هتل بزرگ و صبحانه و هم ناهار و شام بسیار متنوع بود. برای صبحانه شاید ۳۰ نوع پنیر ۱۰ نوع نان شیرینی، انواع میوه و انواع اقسام صبحانه گرم وسرد به وفور بود.
و همچنین برای ناهار و شام اینقدر تنوع زیاد بود که هر کسی رو با هر سلیقه ایی راضی میکنه. اما از دیگر امکانات رایگان هتل استخر سرپوشیده و استخر روباز هتل، حمام ترکی، اتاق بازی برای بچه ها، ساحل اختصاصی. و اما خدمات اکسترا (پولی) هتل آرایشگاه، ماساژ ، عکس و بیلیارد. اینترنت در تمام فضای هتل و اتاقها رایگان بود البته من که اونجا بودم برای اتاقها قطع شد که گفتند نقص فنی بوده و عذر خواهی کردند.
یک نفر ایرانی و با عنوان guest relation از کارمندها هتل برای اینکه در صورت هرگونه کار یا مشکلی به ایشون مراجعه کنید همیشه در هتل حضور داشت. با اینکه در این فصل از سال تیم انیمیشن کار نمیکنه ، باز هم برای سرگرمی مهمانان هتل هر شب برنامه ایی رو ترتیب میدادند مثل مسابقه، یا کاروکی و برنامه های دیگر.کلا من از اقامت در هتل میراکل بسیار راضی بودم و حتما این هتل رو به دیگران پیشنهاد میکنم. با تشکر از سایت وزین #لست_سکند و آژانس #گلفام_ سفر برای پیشنهاد این هتل فوق العاده.

نوع سفر:
تاریخ سفر: