Close
هتل تانجونگ رو ریزورت
سامان را
نقدها:
گزارش
هتلی عالی برای چند روز آرامش
توصیه شده توسط کاربر

با سلام
این هتل رو از یکی از دوستان آشنا شدم و توصیه میکنم این هتل مجلل و مدرن رو برای اقامتتون انتخاب کنید.
این هتل دارای 2 استخر روباز و با ویوو بسیار عالی و دیزاین بسیار خوب دارد و ساحل سفید و زیبا و لابی متفاوت
اتاق ها و محیط بسیار بسیار تمیز و با دیزاین عالی،تمام کارکنان با برخورد عالی از شما پذیرا هستند و سعی میکنند تا اگر زبان نیز مسلط نیستید کاملا به هر نوعی منظورشان را به شما بفهمانند. در این هتل خدمات ماساژ،جکوزی ،سونا، آرایشگاه و خدمات زیبایی نیز وجود دارد ولی قیمت آنها مقداری بالاست.
نکته بسیار خوب هتل آرامشی هست که وجود دارد و بسیار محیط دل انگیزی می باشد. صبحانه نیز از تنوع بسیار بالایی برخوردار است از صبحانه های مالایی گرفته تا........ رستوران ایتالیایی به صورت جداگانه در محوطه وجود دارد. تمام تفریحات آبی در ساحل هتل هست. هرروز صبح برای نظافت که می آیند یک برنامه روزانه هتل و دوعددشکلات خوشمزه نیز در اتاق می گذاشتند تا از برنامه های هتل استفاده کنیم. تنها بدی که می تونم بگم دوری از خیابان چنانگ و ساحل اصلی لنکاوی بود که شما می توانید با کرایه ماشین این مشکل رو به راحتی حل کنید چون بسیار قیمت های مناسبی برای کرایه ماشین هست و آنقدر هتل های ساحل اصلی شلوغ هست که آن آرامشی که تو این هتل دارید آنجا اصلا ندارید.
لنکاوی یک جزیره بسیار بکر هست و بجز تفریحات تورهایی دریایی که می گذارند و Langkawi Sky Bridge مناطق دیدنی دیگری ندارد. بنظرم برای بقیه ی روزهای اقامتتون هتلی انتخاب کنید که تفریحات و مناظر و طبیعت زیبایی رو داشته باشد و من هتل تانجانگ رها ریزورت رو به شما پیشنهاد میکنم.

نوع سفر:
تاریخ سفر: