Close
تایتانیک دلوکس گلف بلک
علیرضا قربانپور
نقدها:
گزارش
ماه عسل
توصیه شده توسط کاربر

بنده به همراه همسرم تقریبا هفته دوم مهرماه برای ماه عسل به هتل تایتانیک دلوکس بلک آنتالیا سفر کردیم. نکات منفی هتل رو اگر بخوام بگم اول ضعیف بودن نظافت اتاق ها و روم سرویس بود. دوم مسئله پایین اومدن تنو غذاها ایامی که مسافران کمتری در هتل اقامت دارند. نکات مثبت اینکه هتل بسیار شیک، محیطی آرام، امکانات متنوع تفریحی خیلی خوب، کیفیت غذاها خیلی خوب، تیم انیمیشن قوی، برخورد مناسب پرسنل هتل. در مجموع اگر بخوام منصفانه ارزیابی کنم هتل خیلی خوبی برای اقامت است.

فقط گفتن چند تا نکته خالی از لطف نیست:
- بلد نبودن زبان کار شما رو سخت خواهد کرد چراکه شما بدرستی درخواست و منظورتون رو نمیتونید به پرسنل برسونید و همین باعث بوجود اومدن سوتفاهم، برداشت نادرست طرفین و در نتیجه عدم رضایت شما از پرسنل هتل خواهد بود.
- اگر براتون قرارداشتن اتاق در طبقات یا داشتن منظره براتون مهم هست سعی کنید قبل از رفتن این موضوع رو یا خودتون بصورت تلفنی یا از تور بخواید که با هتل هماهنگ کنند یا حداقل قبل از اینکه اتاق رو به شما تحویل بدند ازشون بخواید که اتاق مناسبی بهتون بدند.
- باتوجه به تعدد و تنوع امکانات و برنامه های تفریحی هتل، سعی کنید روز اول تمام این موارد رو شناسایی و بررسی کنید تا بتونید از تمام امکانات هتل به نحو احسن استفاده کنید.
- مورد بعدی که باید در نظر داشته باشید اینه که از هفته سوم مهر به بعد، باتوجه به خنک شدن هوا، استفاده از استخر روباز و دریا مقداری سخت خواهد شد.
- اینکه از اقامت در این هتل لذت خواهید برد یا خیر، بستگی به این داره که قبل از این در چه سبک هتلی اقامت داشتید و سطح انتظارات شما در چه حدی هست.
- داخل محوطه هتل، فوتوشاپ، فروشگاه ها و مارکت هایی وجود داره که میتونید ازشون خرید کنید ولی در نظر داشته باشید که قیمت ها بالاتر از اون چیزی هستند که فکرشو می کنید. این رو هم بگم که فوتوشاپ به ازای هر عکسی که از شما بگیره 10 تا 12 دلار دریافت خواهد و فقط فایل یا عکس چاپ شده رو به شما خواهد داد. یعنی هم فایل و هم عکس چاپ شده رو به شما نمیدن. در ضمن برای آلبوم کردن عکس های شما هم مبلغی حدود 30 دلار اضافه دریافت میکنند.

نوع سفر:
تاریخ سفر: