Close
تایسیز پرواز پارسیان
مهدی کوچکی
نقدها:
گزارش
آژانسی با خدمات بسیار ضعیف

ما به همراه خانواده و دو تا از دوستانمون تصمیم گرفتیم که یه سفر به استانبول بریم قبلا از آژانسهای دیگه مثل سلام پرواز و الفبا تور گرفته بودم و خدماتشون قابل قبول بود ولی با دیدن کاری که آژانس تایسیز با ما کرد فهمیدم که این دوتا از بهترین آژانسهای سفر هستن.

ما چهارشنبه از طریق وب سایت لست سکند آژانس تایسیز رو پیدا کردم که قیمتاش به نسبت بقیه بهتر بود. طی تماسی که با کارشناسان آژانس داشتم هتل گرند دپرا رو اوکی کردیم و قرار شد من با بچه ها صحبت کنم و اگه اوکی بود تور رو بگیریم بعد از نیم ساعت من به کارشناس شرکت گفتم که تور اوکی هست و مدارک رو براش تلگرام کردم، متاسفانه کارشناس شرکت گفت که افزایش نرخ داشته و 130 تومن تور گرونتر شده و اگه تور رو می خوام پول رو واریز کنم من بعد از مشورت با بچه ها چون مرخصی گرفته بودیم قبول کردیم و نصف مبلغ رو واریز کردیم.

متاسفانه مجددا کارشناس تور تماس گرفت و گفت باز افزایش قیمت داریم و تور 290 تومن دیگه جز اون 130 تومن گرونتر شده. این موضوع که دیگه برای ما قابل قبلو نبود گفتیم اوکی مشکلی نداره یه هتل با همون قیمت قبلی تو محدوده تکسیم به ما معرفی کنید که هتل آیکون رو معرفی کردند متاسفانه این هتل تو فاصله 2 کیلومتری با تکسیم هست و برای رفتن به تکسیم تقریبا باید کوهنوردی کنی چون یه خیابون با شیب خیلی تند داره. ما که از موقعیت هتل اطلاع نداشتیم و حسب اعتماد به تور قبول کردیم. روز بعد که بچه ها موقعیت هتل رو دیده بودن گفتن که از تکسیم خیلی دوره و یه هتل نزدیکتر بهمون بدن.
من روز پنجشنبه با تور تماس گرفتم و گفتم هتلمون رو عوض کنن و هتل خیلی از تکسیم دوره متاسفانه تا ساعت 11 ظهر جواب درست و حسابی ندادن نهایتا گفتن یا باید پول رو افزایش بدیم یا یه هتل سه ستاره به اسم تکسیم اکسپرس رو می تونن بهمون بدن. این در حالی بود که ما برای هتل گرند دپرا صحبت کرده بودیم .
نهایتا با دیدن این اوضاع پشیمون شدیم و گفتیم که تور رو نمی خوایم ولی آژانس گفت نمی تونه پول ما رو پس بده و بالاخره با کلی کلنجار به زور همون هتل آیکون رو گرفتیم اون هم با چندین بار غلط تایپی اسامی و .... که مدارک همه موجوده.
متاسفانه مسئولین آژانس چون میدونستن دو روز تعطیلی هست و ما مرخصی گرفتیم به نوعی این تور رو به ما تحمیل کردن با قیمت خیلی گرونتر از بقیه یعنی اگه ما همین هتل رو می خواستیم بگیریم می تونستیم با قیمت خیلی پایینتر از آژانسهای دیگه بگیریم ولی چون به حساب این آژانس پول ریخته بودیم دیگه پولمون رو پس ندادن و مجبور کردند که این تور رو بخریم.
حتی هنگام تهدید به شکایت هم گفتن این چیزا کاملا عادیه!!!
هتل آیکون هم بر خلاف ریتش تو بوکینگ یه هتل در حد سه ستاره اس بدون شاتل، بدون تهویه و با اتاقهای خیلی کوچیک اینترنت خیلی ضعیف و ما تو این ایام کلا تو سرما بودیم و تهویه اتاق کار نمی کرد.صبحونه هتل هم خیلی ساده بود البته به نسبت هتل هایی که قبلا رفته بودیم مث کریستال، برجر و گلدن ایج.


نوع سفر:
تاریخ سفر: