Close
هتل ویزون
سیمین ابراهیمی کرمانی
نقدها:
گزارش
هتلی نسبتا ارزان-تمیز باموقعیت مکانی نه چندان مطلوب

5 شب در این هتل اقامت داشتم از نظرم هتلی ساکت با اتاق هایی تمیز و صبحانه ای ساده بود. در مدت اقامتم هیچ فرد ایرانی ای ندیدم.موقعیت مکانی آن اگه اولین بارتان هست و بدون لیدر میخواهید هتل را پیدا کنید ممکن است کمی سخت باشد.از چندین نفر پرسیدم و در نهایت یک شهروند ترک با هتل تماس گرفت و ادرس رو مجدد گرفت و من را تا هتل رساند(صبح روز تعطیل رسیده بودم و هیچ پرنده ای در ان حوالی پر نمیزد که آدرس بپرسم حتی با جی پی اس هم برای اولین بار سردرگم شده بودم خیلی پیچ در پیچ بود).

موقعیت مکانی:خیابان عثمان بی که هتل در آن منطقه قرار دارد پر از کافه و رستوران و همچنین بوتیک و مزون های لباس مجلسی و لباس عروس هست. هتل داخل کوچه های فرعی قرار گرفته و بایستی خیابان شیب داری رو طی کنید(ازین نظر اصلا خوب نبود هرروز انگار کوه پیمایی داشتم خیلی خسته میشدم شیب کوچه ای که به هتل راه داشت و در خیابان روملی قرار گرفته بود خیلی زیاد بود و اصلا به افراد مسن این هتل رو پیشنهاد نمیکنم).در ماه رمضان مغازه های داخل کوچه های فرعی همه قبل اذان بسته میشد و عملا حس خیلی راحتی نداشتم که غروب یا شب تنهایی مسیر هتل رو برم گرچه چندباری رفتم و مشکلی پیش نیامد اما خب رفت و آمد در اون کوچه های نسبتا تاریک خیلی کم بود چون بیشتر ساختمون ها تجاری بودن نه مسکونی . بهرحال امنیت وجود دارد ولی همیشه بایستی احتیاط کرد مخصوصا وقتی تنها هستید. نمیدونم بقیه ماه های سال وضعیت به همین شکل هست یا نه ولی درکل بهتراست هتلی بگیرید که به خیابان اصلی نزدیک باشد.تا مترو عثمان بی تقریبا 300 متر پیاده روی خواهید داشت.صرافی و غذاخوری و داروخانه هم در این مسیر قرار دارد.

برخورد پرسنل : زبان انگلیسی را بخوبی متوجه نمیشوند و و تنها مدیرهتل بخوبی انگلیسی صحبت میکند که همیشه در لابی حضور ندارد. بنابراین اگر خواستید آدرسی بپرسید توانایی راهنمایی کردن شما را به زبان انگلیسی ندارند. مدیر هتل فرد بسیار مهربان و خوشرویی بود و یکبار سر میز صبحانه ام امد و تقریبا بیست دقیقه صحبت کرد و گفت که شما میتوانید از استخر و spa به رایگان استفاده کنید و درمورد هدف از سفرم و چه جاهایی رفتم سوالاتی پرسید و روز آخر هم با خوشرویی همیشگی اش خداحافظی کرد.

کیفیت غذا : خب صبحانه خیلی ساده و معمولی بود . برای من که اهل صبحانه خوردن نیستم قابل قبول بود اما فکر نمیکنم تنوع کم صبحانه هرکسی را راضی کند.آب میوه طبیعی نداشت و غذای گرم در این 5 روز تقریبا همیشه به یه شکل بود.فضای رستوران خوب بود و احساس راحتی داشتم و بیشتر وقت ها هم خلوت بود. سوسیس و کالباس و تخم مرغ به همراه سبزیجات و گوجه و خیار و کره و مربا. مثل بیشتر هتل ها این اقلام را داشت و تنها تنوع آنها کم بود.

اتاق : کلا به نظر می رسید هتل خلوتی است در اتاق کاملا آرامش خواهید داشت هیچ صدایی از بیرون به داخل نمیاد و بخوبی میتوان استراحت کرد. اتاق من budget room بود با double bed برای یک نفر .هرروز اتاق نظافت میشد و واقعا اتاق تمیزی بود ..سرویس بهداشتی و حمام خیلی خیلی تمیز بود. در budget room مینی بار وجود ندارد و یخچال کاملا خالی است فقط آب رایگان و کتری برقی و چای و قهوه رایگان و در اتاق وجود داشت که هرروز شارژ میشد.سیف باکس هم داشت.

از نظر سه ستاره بودن هم قیمتش خوب بود و هم تمیز و فقط موقعیت مکانی ان از نظرم خوب نبود اگر مشکلی با شیب زیاد کوچه ها و انتظار زیادی از صبحانه ندارید این هتل برای شما انتخاب خوبی خواهد بود

نوع سفر:
تاریخ سفر: