Close
هتل پرا سنتر
آرش تاج
نقدها:
گزارش
هتلی با مدیریت جدید

با سلام
اول اینکه این هتل با مدیریت و مالکیت جدید به اسم تکسیم لاین تغییر اسم داده.
تمام نقدهای بالا صحیح چند نکته اضافه کنم.اول اینکه اتاقها بسایر کوچک هستند و هتل رسیدگی نشده و در حال فرسوده شدنه !! دوش روندگی آب خوبی نداره ..تمیزکردن اتاقها یک روز در میان انجام میشود ... از دمپایی خبری نیست ... برخورد لابی خوب و تقریبا همه کارکنان به انگلیسی صحبت میکنند...در ضمن چند تایی از اونها فارسی را بهتراز انگلیسی صحبت میکنند... هتل 90 درصد در اشغال ایرانیان میباشد....بهترین مکان این هتل طبقه ششم و مکان صبحانه میباشد...مکان هتل بسیار عالی میباشدو چسبیده به تکسیم و استقلال میباشد. برای رفتن به آکسارای و از دلموش جلوی هتل میتونید با 2.5 لیر استفاده کنید. مترو تقریبا 100 متر با هتل فاصله داره از اونجا تقریبا به همه جا فاصله داره ... در ضمن برای لوازم در زمان چک اوت پول نمیگیرند که یکی نقد نوشته بود.
در کل هتل خوبیه و موقعیت عالی داره... ما ایرانیان زمانی که استانبول میریم تو هتل خیلی کم میمونیم و همش برای خرید در حال گشتن هستیم و این هتل جای بسیار عالی داره از لحاظ دسترسی به همه مالها و مکانهای خرید.
در ضمن تور کشتی از هتلها و لیدرها نخرید.
تو آکسارای که برید همه بلیط میفروشند حتی مغازه های ایرانی ... راحت 25 دلار میتونید همون توری که 80 دلار میفروشند بخرید و لذت ببرید.

نوع سفر:
تاریخ سفر: