Close
هتل آمارا
یاسمن شعبان زاده
نقدها:
گزارش
نوساز -بزرگ و تمیز
توصیه شده توسط کاربر

در ژانویه 2020 سفری به باکو داشتیم و هتل آمارا از طرف تور گردشگری برای ما انتخاب شد. با سر زدن به سایت بوکینگ، تصاویر هتل و امتیاز 8 آن را دیدیم و پسندیدیم.
هتل آمارا، هتلی 4 ستاره و نوساز است که در منطقه نریمانف قراردارد.
خیابان اصلی هتل مرکز فروشگاه های بزرگ دکوراسیون داخلی و مبلمان بود. با حدود 10 دقیقه پیاده روی به ایستگاه متروی نریمانف میرسیدیم. با توجه به قرارگیری ایستگاه آتش نشانی-پلیس و مجتمع های مسکونی،مسیر تردد دارای امنیت در تمامی اوقات بود.
اتاق های هتل بزرگ و تمیز با لوازم نو دارای امکانات کافی از جمله :کتری برقی و لیوان اضافی-حوله-سیف باکس-مینی بار-آب معدنی رایگان-تلفن -تلویزیون و... بود.
صبحانه در طبقه همکف و سالنی در نزدیکی لابی سرو میشد.تنوع در حد متوسط و قابل قبول.صبحانه گرم شامل املت-سوسیس-سوپ-پلو!! و صبحانه سر شامل چندنوع پنیر-ژامبون-میوه -سبزیجات و خیلی کم مربا وشیرنیجات بود که با توجه به قیمت گران قند و شکر در باکو، این کمبود قابل توجیه بود.
هرروز نظافت اتاقها انجام میگرفت و حوله تمیز و لوازم بهداشتی و شوینده شارژ میشد.
علیرغم حضور تعداد زیاد مسافرین ایرانی و عرب و آسیایی در هتل، سکوت و آرامش در فضاهای عمومی برقرار بود و همچنین در اتاقها با توجه به بزرگی آنها و پنجره های دوجداره صدای مزاحمی نمی آمد.
پرسنل هتل مودب و آشنا به وظایف خود بودند.مدیر داخلی نیز بر انجام امور اشراف کامل داشت و تلاش ایشان برای ارایه هرچه بهتر خدمات مشخص بود.
درکل از اقامت در این هتل راضی بودم و به مسافرین شهر باکو پیشنهاد میکنم.

نوع سفر:
تاریخ سفر: