Close
هتل لئون دی اورو
سعید عسکریان
نقدها:
گزارش
هتلی ایده آل در قلب اولدتاون
توصیه شده توسط کاربر

هتل 4 ستاره لئون دورو Leon D’oro Residence با موقعیت بسیار عالی در قلب بافت قدیمی شهر (Old town) در Prague1 و در نزدیکی ایستگاه مترو Mustek (چهار دقیقه پیاده از ایستگاه مترو تا هتل) واقع شده است.
هتل در خیابان Havelska و در مجاورت کلیسای سنت گالن Church Of St.Gallen قرار دارد. محیط اطراف هتل با مناظر زیبا، فضای قرون وسطایی، ساختمان های رنگارنگ دلربایی می کند.
با توجه به ورود ما به هتل در ساعت 7 صبح، مطابق انتظار، تحویل اتاق به ساعت 14 موکول شد ولی در کمال ناباوری آن هم از یک هتل اروپایی، اجازه دادند از صبحانه هتل استفاده کنیم. لابی هتل درخور یک هتل 4 ستاره، بزرگ و مناسب است، تنوع غذایی صبحانه هتل زیاد و شامل غذا  سرد و گرم می باشد.
در زمان رزرو با دیدن عکس کوچه ای که هتل در آن واقع شده بود، حس مثبتی نسبت به این هتل داشتم، درواقع دیدن طبقه همکف هتل و رفتار پرسنل پذیرش مبنی بر اجازه استفاده از صبحانه هتل، مهر تأییدی بر آن حس مثبت بود.
موقعیت هتل ما به حدی مناسب بود که با پیاده روی 3 دقیقه ای به میدان قدیمی شهر Old town Square می رسیدیم، میدان و جاذبه های فراوان دور تا دور آن، مثل گوهری جذاب و پر از سبک های معماری در دل پراگ است.
پس از تحویل اتاق در طبقه 6 که آخرین طبقه هتل می باشد و با ورود به اتاق سورپرایز شدیم. یک اتاق بزرگ با امکانات خوب، دید به برج ساعت نجومی و کلیسای Tyn، تختخواب راحت و مبلمان کامل، سرویس و حمام تمیز و بزرگ، فراتر از یک هتل 4 ستاره، آن هم در یک شهر اروپایی بود. جالب اینکه یک آشپزخانه کوچک با گاز و چای ساز و امکانات اولیه آشپزی هم در گوشه ای از اتاق، تعبیه شده بود.
ویوی ساعت نجومی و کلیسای Tyn از پنجره اتاق درشب که با نورپردازی زیبا، جلوه خاصی پیدا کرده بود، وسوسه تان خواهد کرد که پراگ گردی در شب، میدان شهرداری و کوچه و خیابان های اطراف آن را تجربه کنید.

نوع سفر:
تاریخ سفر: