Close
رستوران دوگا برگر
مریم رجایی
نقدها:
گزارش
دوگا برگر، خوشمزه و باکیفیت
توصیه شده توسط کاربر

خوشبختانه تعداد برگری های باکیفیت در تهران رو به افزایشه. یکی از اینها دوگا برگره که در فود کورت عرش آجودانیه قرار داره. فودکورت فضای بزرگ و خوبی داره. ما ظهر جمعه مراجعه کردیم و خلوت بود و میشد با خیال راحت و به دور از جمعیت غذا خورد. غرفه دوگا برگر در ضلع شمال شرقی فودکورت واقع شده.
منو شامل برگرهای دویست گرمی و همچنین برگر مرغ و برگر گیاهی است. سفارش ما یک برگر کلاسیک و یک دوگا برگر بود. برای هر برگر میشه پمپ پنیر و یا سس قارچ سفارش داد که در واقع سسی است که روی برگرها ریخته میشه و ما هم سفارش دادیم. حجم سس پنیر زیاد بود که من ازشون خواستم کمتر بریزن که حروم نشه ولی گفتن امکانش نیس و دستگاه مقداری مشخصی رو میریزه.
طعم و کیفیت و حجم ساندویچها خوب و برای یک نفر مناسب بود. برگرها دست ساز هستن و خوش طعم بودن و به خوبی و کامل پخته شده بودن.  طعم سس پنیر و همچنین قارچ خوب اما خیلی قوی هست و بر طعم برگر غالب میشه، برای یکبار امتحان کردن خوبه اما بدون این سس ها به نظرم بهتر میتونه باشه. البته سس رو بصورت جدا و داخل ظرف هم میشه سفارش داد.
دوگا برگر، پیاز سوخاری معروفی هم داره که به شکل گل درست میکنن، موقع مراجعه ما متاسفانه پیاز سوخاری موجود نبود. سرویس دهی هم مناسب و سریع بود. برای خوردن برگرها دستکش هم بهمون دادن که کار رو راحتتر کرد اما باز هم خوردن این مدل برگر خیلی راحت و تمیز نیست.

نوع سفر:
تاریخ سفر: