Close
اقامتگاه بومگردی حاج حسین ابوزید کاشان
نیلوفر ورزش نژاد
نقدها:
گزارش
بومگردی همراه با آرامش
توصیه شده توسط کاربر

اقامتگاه بومگردی حاج حسین، در روستای کاغذی از توابع منطقه ابوزید آباد قرار داره. یک اقامتگاه تر و تمیز با پرسنلی به شدت مهربان و دوست داشتنی.
آقای قربانی مسئول اقامتگاه بودن و من رزرو اقامتگاه رو دو روز قبل از سفر به صورت تلفنی انجام دادم. ایشون گفتن اتاق ۹ نفره هست و البته ما ۷ نفر بودیم. هزینه اقامت همراه با صبحانه، نفری ۹۰ هزار تومن برای هر شب بود.
امکانات اتاقها شامل آشپزخانه ای کوچک با گاز رومیزی و سینک ظرفشویی و حمام و توالت فرنگی و توالت ایرانی بود. یک آشپزخانه مشترک با یخچال مشترک هم بود و تعدادی سرویس بهداشتی مشترک. پارکینگ هم به صورت روباز در محوطه وجود داشت. اتاقها تخت نداشتند و به صورت کف خواب بودند و رختخوابها هم کاملا تمیز و مرتب بودند. البته ما با خودمون پتو مسافری و ملحفه و روبالشتی برده بودیم و استفاده کردیم.
ضمنا اگه دوست داشته باشید غیر از صبحانه، نهار و شام رو هم میتونید تو اقامتگاه سفارش بدید و از بوی غذاها معلوم بود که خوشمزه هم هستن.
نکته بارز این اقامتگاه و البته این منطقه، رفتار بسیار خوب مردمان مهربانش بود که واقعا ما رو تحت تاثیر قرار دادن. همه سعی میکردن که با محبت به مسافرا کمک کنن. واقعا ازشون ممنونم.
اگر هر کدام از دوستان خواستن، پیام بدن که شماره آقای قربانی رو براشون بفرستم

نوع سفر:
تاریخ سفر: