Close
گرند هایت بالی
مهشید پرتوی
نقدها:
گزارش
نوسادوا - هتل زنجیره ای گرند حیات

درود خدمت دوستای گلم

خیلی وقت بود میخواستم درباره این هتل یه نقد خوب بنویسم نمیشد . تا بالاخره امروز عملی شد .
همونطوریکه توی سفرنامه م نوشتم مدت اقامت من توی این هتل 4 شب بود . بر خلاف نظر تمامی دوستانم باید بگم من اصلا از این هتل راضی نبودم و تصورم اینه که این هتل فقط و فقط داره بابت تبلیغات و زنجیره ای بودنش مشتری جلب میکنه . تنها زیبایی این هتل این بود که یه ساحل روبروی اقیانوس هند داشت که عملا بیشتر جاهاش رو پرچم خطر زده بودن و به خاطر مرجانها اصلا نمیشد وارد آب شد و تنها میتونستی توی ساحل و تا جایی که آب تنها تا مچ پا هست جلو رفت . این هتل بسیار بزرگ با این اسم رسم و عکسهایی که همه جا میشه ازش دید به نظرم تنها یه تصویر زیبا و گول زننده داره .( البته در مقایسه با هتلی که توی ابود داشتم در واقع اینم به چشم نمیومد ) .ساختمانهای بسیار قدیمی و اتاقهایی با امکانات ضعیف و وسایل قدیمی که برای هتلی با این اسم و رسم خیلی توی ذوق میزنه . کاملا میشد تشخیص داد وسایل داخل اتاق حداقل مال 10 سال پیش بود . درب کمد شکسته . روکش های بهار خواب و مبلمان بسیار رنگ و رو رفته و حتی در جاهایی پوسیده . بدتر از اون هیچ چیزی توی اتاق برای خشک کردن لباس وجود نداشت . من 3 بار با اتاق سرویس دهی صحبت کردم برای اینکه یه رخت آویز بیارن تا لباسهای خیسم رو خشک کنم . در نهایت و بار سوم گفتن هتل همچین امکاناتی نداره و باید از خشک کشویی استفاده کنید . و بدتر از اون وقتی توی هتل قدم میزدم دیدم همه لباسهاشون رو از چوب لباسی توی بالکن ها آویزون کرده بودن .جلوی درب حمام و وان هیچ حوله ای وجود نداشت ( با دلیل توضیح میدم ) شب اول تمام کف دستشویی پر از آب شد و وقتی تماس گرفتم گفتن احتمالا مشکل از سیفون هستش و رسیدگی میکنن . اومدن تنها کاری که کردن اونجا رو خشک کردن . فردای اونروز باز هم به همین منوال بود و گفتن شیر رو درست کردن اما باز هم اومدن و فقط تمیزکاری کردن و در نهایت شب من متوجه شدم به خاطر ساخت بد حمام این آب از حمام بیرون میاد و هیچ ربطی به دستشویی نداشت که اگر حوله ای اونجا پهن کرده بودن خودشون هم میتونستن متوجه بشن .
تنوع صبحانه بسیار ضعیف چای صبحانه بسیار غلیظ و گرم که من روزهای دیگه خواستم که چای رو کمی سبک و داغ سرو کنن و بوفه شام خیی گرون بود . تنها مکان خوب این هتل بار و رستوران سالسا بود که هر دو یه جورایی ایتالیایی بودن و غذا و نوشیدنی خوبی سرو میکردن .
درباره استخر ها که توی تمامی تبلیغات ذکر شده 5 استخر داره . در زمانی که اونجا بودم و کل هتل رو گشتم متوجه شدم2 تا از مثلا استخرها کلا جهت تمیز کاری بسته بود که تنهای 1 استخر هستش که میشه ازش استفاده کرد و 2 تای دیگه فقط حوضچه های طبقه ای بودن که هیچ کس نمیتونست واردش بشه .
و در کل میتونم بگم این هتل فقط یه هتل بسیار گرون بی دلیل هست و متاسفانه چون توی مننطقه نوسادوا اکثر آژانسها با این هتل قرارداد داره همگی این هتل رو پیشنهاد میکنن .
توصیه اکید میکنم این هتل رو فراموش کنید تا زمانیکه به واقع رسیدگی بشه و امکانات و فضاش به اسمش و هزینه ای که میکنید بیاد . با تجربه ای که داشتم به هیچ عنوان این هتل رو پیشنهاد نمیدم .

نوع سفر:
تاریخ سفر: