Close
اغذیه حاج عباس
روزبه شهنواز
نقدها:
گزارش
اغذیه حاج عباس
توصیه شده توسط کاربر

در این تعطیلات ۶ روزه‌ی تهران که طبق گفته‌ی ستاد کرونا، علاوه بر ادارات دولتی و بانک‌ها بیشتر کسب و کارها هم باید تعطیل می‌بودن و رستوران‌ها هم فقط به شکل بیرون‌بر مجاز بر فعالیت باشن تصمیم بر پیاده‌روی گرفتیم! با خیال راحت و به این فکر که شهر خلوت باشه و کسبه تعطیل از خونه بیرون رفتیم که چشم‌تون روز بد نبینه! نه جایی تعطیل بود و نه رستورانی بسته. همه به کار و فعالیت مشغول بودن و کسبه هم که گوش‌شون بده‌کار این‌ حرفا نبود با جدیت تمام مغازه‌ها رو باز گذاشته و کار می‌کردن و اینجا بود که دوباره به بیهوده بودن طرح‌های غیر کارشناسی پی بردیم و اینکه توقع باشه در این شرایط وخیم اقتصادی برای بار چندم کسب و کارهای بی‌پناه تعطیل بشن بخیه به آب‌دوغ زدنه!
خلاصه! رفتیم به سمت محله‌ی باغ‌فردوس و با رستوران‌های رنگ به رنگ مواجه شدیم و منم که در مقابل خوردنی ضعیف به یکی از این غذاخوری‌ها که خلوت تر بود مراجعه کردیم. از اسم این رستوران توقع می‌رفت که کله‌پزی یا نهایتا جگرکی باشه که با منوی فرنگی رو‌به‌رو شدیم. انواع پیتزا و ساندویچ و پاستا در منو وجود داشت و ما یک پیتزا مخصوص سفارش دادیم. خوبی غذاخوری‌های باغ‌فردوس اینه که در محوطه‌ی بیرون هم میز و صندلی چیدن و می‌شه امیدوار بود که از کرونا و سایر ویروس‌ها در امان بود.
غذا آماده شد و با اینکه چیز خاصی نبود اما خوشمزه و تازه بود.
دکور مغازه هم قشنگ بود و با عکس‌های شمرون قدیم مزین شده بود و یکی دو تا هم وسیله‌ی دکوری قدیمی چاشنی کار کرده بودن. اخلاق و رفتار کارکنان هم خوب بود و کلا خوش گذشت.

نوع سفر:
تاریخ سفر: