Close
مرکز خرید مهراد
Mohammad Shams
نقدها:
گزارش
مهراد مال
توصیه شده توسط کاربر

مجتمع تجاری، اداری، تفریحی فرهنگی مهراد مال جدید ترین و مدرن ترین مرکز خرید در شهر کرج است که در منطقه عظیمیه و حدفاصل میدان های مهران و اسبی قرار دارد.

این مجتمع شامل هفت طبقه تجاری، چهار طبقه اداری و پنج طبقه پارکینگ است که در حال حاضر پارکینگ و شش طبقه تجاری به بهره برداری رسیده اند.

نمای بیرونی مهراد مال با نور پردازی زیبا در شب نظر هر بیننده ای را به خود جلب میکند و طراحی داخلی آن نیز جذاب و مدرن است. برند هایی همچون کوتون، جین وست، بادی اسپینر و وادین کوک در این مرکز شعبه دارند و در طبقه زیر همکف این مرکز تجاری، هایپر وال مارکت قرار گرفته است.

فود کورت مجموعه در طبقه چهارم واقع شده و دارای دو بخش سرپوشیده و فضای باز میباشد که البته از نحوه چیدمان میز و صندلی ها و دکوراسیون بخش سرپوشیده خیلی بهتر هست.

در طبقه پنجم سرای فرهنگ و هنر قرار گرفته که محلی برای فروش و به نمایش قرار دادن آثار هنری، اجرای کنسرت های کوچک موسیقی و تئاتر و برگزاری کلاس های هنری است.

این مرکز خرید در یک خیابان شلوغ و پر ترافیک(در شب ها) قرار گرفته که شاید از نظر موقعیتی نکته منفی به حساب بیاد و دسترسی بهش روز های آخر هفته به دلیل ترافیک زیاد سخت میشه.

نوع سفر:
تاریخ سفر: