Close
کریستال واترورد ریزورت اند اسپا
سحر عارفیان
نقدها:
گزارش
هتل مناسب تفریح و بازی
توصیه شده توسط کاربر

با سلام به همه همراهان با توجه به نقدهای بسیار ضد و نقیض در مورد این هتل تصمیم گرفتم تجربه خودمون را در اختیارتون بزارم. من و همسرم بعد از بررسی های زیادی که بین هتل ها با این رنج قیمتی انجام دادیم و مشورت با حدود 5 6 آژانس با راهنمایی بیشتر خانم مینایی در آژانس سلام پرواز خرید این هتل رو قطعی کردیم.
در مورد هتل باید اشاره کنم که از نظر تفریحات ابی بسیار خوب بود آکوا پارک مناسب و قابل قبول و همچنین استخر های زیبا و تمیز. تمام کارکنان هتل واقعا 24 ساعته در حال کار بودن از ساعت 12 شب به بعد تمام مکان های عمومی مخصوصا تخت های کنار استخرها و ساحل ضد عفونی میشدن. هتل بسیار بسیار تمیز بود امکان نداشت یه جا آشغال یا لیوان یا ظرف غذا ببینید بلافاصله پرسنل جمع اوری میکردن و تمیز میکردن.
پرسنلش بسیار برحورد خوب و محترمانه ای داشتن. پرسنل عمومی به زبان انگلیسی مسلط نبودند اما هر جوری میشد کمک میکردن و یا به شخص دیگه ای ارجاع میدادند.
پرسنل بخش ریلیشن گست بسیار پیگیر بودند و کار رو راه مینداختن.
تیم انیمیشن بسیار خوب و خوش برخورد بودن. پشت سر هم برنامه های خوبی اجرا میشد در کنار استخرها و همچنین برنامه های شبانه بسیار سر گرم کننده بود.
ما با توجه به اینکه مصادف با سالگرد ازدواجمون بود و آژانس نوت هانی مون گذاشته بود برامون بسیار از طرف هتل سورپرایز شدیم با تزیین اتاق و دسته گل و میوه و باقلوا و ... و همچنین یک روز سرو صبحانه در اتاق.
اتاق ها خوب بود هر روز نظافت میشد و در صورت نیاز شارژ وسایل رو انجام میدادن. البته مینی بار رو هر روز شارژ میکردند.
نکات منفی این هتل کیفیت پایین غذاها بود که با توجه به تنوع زیادی که داشت راضی کننده نبود البته مخلفات و دسر و میوه خوب بود واقعا.
نکته بعدی این بود در برنامه های شبانه مخصوصا شب با کلی التماس و خواهش فقط سه تا آهنگ ایرانی پخش میشد با اینکه تعداد ایرانی ها زیاد بود تقریبا. که بعد از اعتراض های مکرر به خود پرسنل هتل و همچنین لیدرهامون و پیگیری از مدیریت هتل گفتن که تا هفته قبل ایرانی خیلی خیلی کم بوده اینجا به همین دلیل این اتفاق افتاده که در روز اخر سفر ما از صبح کنار استخر شروع به پخش آهنگ ایرانی کردن و همچنین در برنامه ها و مسابقه های شبانه ایرانی ها مشارکت داشتند.
علاوه بر این مکان هتل بود که خب خیلی دور بود واقعا به خود انتالیا و باید دو تا خط عوض میکردی.
نکته دیگر که به نظر ما میتونست تاثیر زیادی داشته باشه برای هتل وجود اتاق تعویض لباس بود که با توجه به اینکه مهمان ها اصولا زودتر از زمان چک این میرسند و دیرتر خارج میشوند برای استفاده از خدمات آبی هتل نیاز به تعویض لباس دارند که این هتل نداشت و مجبور به تعویض در سرویس ها بودن مهمان ها. اما ما در هتل های ساحلی دیگر این مورد را دیده بودیم که بسیار در راحتی مهمان ها نقش داشت.
کارگزار تور ما کیلیت گلوبال بود که با توجه به نقدهای منفی در مورد این شرکت من نگران بودم و از آژانس هم پرسیدم و به من اطمینان دادند که مشکلی نیست.
من ازشون راضی بودم در تمام طول سفر از ترانسفر و حضور در هتل ساپورت کردن ما رو. لیدر های ما آقا امید و آقا حمید بودند که همیشه پاسخگو بودن و کارهایی که اصلا جزو شرح وظایفشون نیست رو برای ما انجام دادند. البته در اون تایم واقعا تعداد زیاد بود یک اتوبوس کامل فقط ورودی ما بودیم که میتونه روی این موضوع تاثیر بگذاره. تنها نکته منفی در مورد این شرکت این بود که با توجه به تعداد بالای مسافر این شرکت در هتل ، سیاست هتل و شرکت این بود که مسافر ها بعد از چک اوت سریع از هتل خارج بشوند. ما ساعت 12 هتل رو ترک کردیم در حالی که پروازمون ساعت 3و نیم شب بود و این خیلی خیلی خسته کننده بود و عملا ما روز آخر سفر رو از دست دادیم. در صورتی که بقیه شرکت ها مسافران رو ساعت 8 شب خارج کردند.
و توصیه نهایی این که کسانی که هتل هایی در این سطح از تفریحات و بالاتر را انتخاب میکنند به هیچ عنوان تور کشتی ایرانیها رو نخرید چون هیچ چیز خاصی نداره و فقط شما از لذت ها و تفریحات هتل جا میمونید.

نوع سفر:
تاریخ سفر: