Close
هتل دلفین ایمپریال لارا
S Mirzaei
نقدها:
گزارش
هتل لوکس، مدیران ضعیف و بد

نقد من من مربوط به اقامت 14 روزه در زمان تعطیلات نوروز 1400 در هتل دلفین امپریاله.
مثل همیشه قبل از سفر این هتل اطلاعاتم نسبتاً از این هتل کامل بود، نقد و بررسی‌های زیادی رو هم در پیج هتل روی لست‌سکند خونده بودم، الانم تصمیم گرفتم بنویسم تا برای مسافرای دیگه شاید راهنما باشه.
پکیج‌ها رو با قیمت مناسب نسبت به بقیه آژانس‌ها در اون زمان از لست‌سکند پیدا کردم و...
پرواز ما دقیقا 29 اسفند در دومین روز باز شدن مجدد پروازهای آنتالیا بود که داستان های خودشو داشت، پرواز ترکیش با هواپیمای باکیفیتش بعد تأخیر به‌خوبی انجام شد.
وقتی به هتل رسیدیم دیدیم طبق پست‌های اینستاگرامی که هتل روز قبل گذاشته بود منتظر استقبال و خوش آمدگویی و حتی گل گرفتن بودیم که تصور باطلی بود و بعدا فهمیدیم که مثل خیلی چیزای دیگه برای ایرانی‌ها نیست.
روز اول فهمیدیم هتل فقط اسما آمادگی پذیرش رو داره و عملاً آماده نیست، رستوران اصلی کلاً با یک‌سوم ظرفیت کار میکرد، غذاها در حد انگشت‌شمار در حد هتل سارای کیش بودن، مخصوصاً در روزهای اول تعطیلات که بعد از یه هفته شرایط غذا یکم بهتر شد. رستوران‌های دیگه‌ش که تعطیل بودن، کیفیت غذا ضعیف، سبک و تنوع غذایی ضعیف که البته برای کسایی مثل من که بدغذا نیستن مهم نیست.
بولینگ، بیلیارد و... کلاً تعطیل بود، برنامه‌های سرگرمی اصلاً نداشتن، یه نفر تو محوطه مسابقه تفنگ بادی برگزار میکرد، فک کنید از این هتل چی تو ذهنتونه و چی میبینید!
تفریح ما کلا خوابیدن زیر آفتاب کنار اسخر با اسپیکر خودمون بود.
هتل بزرگ و باکیفیت، امکانات خوبی داره، البته اگه فعال باشن که برای ما نبودن.
اتاق‌ها تمیز و خوب بودن. اتاق ما سی‌ساید ویو با چشم‌انداز خوبی به دریا بود، کیفیت قهوه‌ها ضعیف، تنوع شیرینی‌ها و باقلوا خوب بود. داخل اتاق زمان ورود پک شکلات خوب برای خوش‌امدگویی گذاشته بودن، برای تولد دوستم کیک گذاشته بودن، مثل بقیه هتل‌ها...
امکانات دیگه‌ رو تو لست‌سکند میتونید بخونید، ولی توی تعطیلات ما اکوا پارک، موزیک و حتی رستوران‌های فضای باز تعطیل بودن که رستوران‌های بیرون در هفته دوم کم‌کم باز شدن ولی با نصف ظرفیت.
موزیک هر شب در لابی دوساعت توسط خواننده خانم و آقا در بی‌کیفیت‌ترین شکل ممکن اجرا میشد و وقتی تازه مسافرا داشتن جمع میشدن همه‌چی تعطیل میشد. عملاً ساعت ده شب خاموشی میزدن.
برخورد گارسون‌ها و نیروهای خدمات با همه مهمون‌های هتل خوب بود، چه داخل چه کنار استخرها ولی متاسفانه مدیران هتل میتونم بگم واقعا رفتار بدی با مهمونهای ایرانی داشتن و این قسمت ناراحت کننده سفر منه.
با اینکه تعطیلات نورزو بود و میدونستن ایرانی‌ها دراین تعطیلات هستن هیچ برنامه‌ای برای نوروز نداشتن، بعد از اعتراض ما و دوستان یه سفره هفت‌سین دو روز بعد از عید گذاشتن دم در رستوران اصلی که دو روز بعد برداشتنش، البته بیشتر مهمون‌های این هتل روس‌ها و آلمانی‌ها هستن ولی در اون تایم درصد زیادی ایرانی بودن و هتل برنامه‌ای برای اونا نداشت.
دوستان ایرانی چندین‌بار از همون خوانندههای بی‌کیفیت (شما در نظر بگیرید عین خواننده‌های عروسی قدیمی ایرانی با ارگ) که انواع موزیک ملل رو اجرا میکردن درخواست اجرای آهنگ فارسی داشتن که نمی‌تونستن، در آخر دو سه تا آهنگ پیدا کرده بود که پلی می‌کرد که در روزای آخر اونم دیگه انجام نداد.
یه شب دوستان به همون خواننده گفتن چرا موزیک فارسی پلی نمی‌کنید بهشون گفته بود همینیه که هست، برید به گست ریلیشن بگید، به مدیر گست ریلیشن گفتن با بی‌احترامی و تندی گفته بود اگه موزیک فارسی میخواید برید رستورانهای بیرون هتل که ایرانی‌ها ناراحت شده بودن و حرفشون شده بود.
برای تمرین در GYM هتل باید روز قبل برای فردا تایم رزرو میکردیم، (اینم بگم که سالن ورزشی و دستگاه‌های خوبی داره و خوراک تمرین کردنه) دوبار همون گست‌ریلشن با وجود داشتن وقت برای روز بعد به ما وقت نداد و خودم دیدم که به یه‌ نفر آلمانی عرب تبار تایم داد که وقتی ما دیدیدم و اعتراض کردیم به ما هم تایم داد، تبعیض قائل شدنشون واقعا پیداست

برای سفرم من دوتا پکیج 6 شبه گرفته بودم، در پکیج اول که از آژانس الی‌گشت گرفته بودیم شرکت اَزرا ایجنت ما درهتل بودن که نماینده‌شون خانم سمیرا واقعا آدم خوب و پیگیری برای همه بودن، پکیج دوم رو از آژانس آویسا گرفته بودیم ایجنت ما در هتل آژانس منوتو به نمایندگی آقای نعیم و امیر حسین بودن که متاسفانه خیلی ضعیف و ناصادق و....بودن، این آقایان برای یک شب اقامت در هتل ملاس 50 دلاری، 150 دلار با کلک از ما گرفتن که با اعتراضی هم که کردیم فایده نداشت.
وقت گرفتن تور حتما روی ایجنتتون در هتل حساس و مواظب باشید
در کل با توجه به حجم بی‌احترامی‌های مدیران این هتل نسبت به ایرانی‌ها، دلفین امپریال رو به هیچ‌کسی پیشنهاد نمیدم. ها خوب بود، چه داخل چه کنار استخرها ولی متاسفانه مدیرای هتل میتونم بگم واقعا رفتار بدی با مهمونهای ایرانی داشتن و این قسمت ناراحت کننده سفر منه.

نوع سفر:
تاریخ سفر: