Close
گرانادا لاکچری بلک
mehdi nazaripoor
نقدها:
گزارش
'گرانادا لاکچری بلک
توصیه شده توسط کاربر

سلام خدمت هموطنان عزیزم
دوم مهر 1400 به همراه همسر و فرزندم با پرواز گاسوس به آنتالیا سفر کردیم بعد از رسیدن به هتل خیلی سریع پذیرش شدیم ولی تحویل اتاق ساعت 2 بعد از ظهر بود در وهله اول هتل شبیه یه کاخ بنظر می رسید و پرسنل بسیار مودب بودند . با وجود اینکه ساعت 10 صبح رسیدیم اجازه استفاده از امکانات و رستوران های هتل برای ما فراهم شد . هتل نکات مثبت و منفی داره که دوستانی که قصد سفر به این هتل دارند باید مطلع باشند .
نکات مثبت :
1. هتل بسیار تمیز و لوکس
2. پرسنل هتل بسیار مودب و خوش برخورد
3. اندازه اتاق ها خوب هستش فقط باید دقت کنید این هتل کنار دریا نیست و حتما اتاق های با ویو استخر رو رزرو کنید که اونجا دچار مشکل نشوید.
4. تیم انیمیشن هتل خوب و برنامه های سرگرم کننده ای در طول روز اجرا میکنه که میتونید برنامه کاریشون رو از پذیرش بگیرید .
5. وجود پارک آبی بزرگ و استخر های متعدد و وسیع که امکانات پذیرایی در اطرافشون مهیا هستش .
نکات منفی
1. تنوع غذایی متوسط به این شکل که احتمالا 4 یا 5 نوع غذا رو می تونید انتخاب کنید که خوشتون بیاد و اینها در طول یک هفته ای که اونجا هستین تکرار میشن ولی توی بخش دسر خیلی تنوع زیاد هستش و کیفیتشون هم خوبه
2. زمان شام هتل تا ساعت 9 هستش و اگر به این زمان نرسید شام دیروقت نداره بلکه اسنک بار دیر وقت داره که شامل سالاد، سوپ ( یک نوع فقط ) ، نیمرو ، و پنیر و سیب زمینی سرخ کرده میشه که اگه بخواین چند بار از شام جا بمونین حالتون بد میشه از این غذاها .
3. فاصله هتل تا دریا و مرکز شهر ممکنه اذیتتون کنه البته هتل برای رفتن به ساحل اختصاصیش شاتل گذاشته که از 9 صبح تا 6 غروب هر 30 دقیقه سرویس میده . با توجه به استخرهای بزرگ هتل ما اصلا به ساحل نرفتیم . هتل توی منطقه بلک هستش و از مرکز آنتالیا حدود 50 دقیقه فاصله داره و شما برای خرید باید همچین فاصله ای رو در نظر بگیرید .
با وجود این مطالبی که گفتم در مجموع من از این هتل راضی بودم فقط بخش غذاهاش کمی دلسرد کننده بود
امیدوارم سفر خوبی داشته باشین

نوع سفر:
تاریخ سفر: