Close
آتلانتیس، د پالم
فریناز اطمینان
نقدها:
گزارش
یک اقامت شاهانه!
توصیه شده توسط کاربر

هتل عظیم آتلانتیس در منتهی الیه پالم دوبی ساخته شده است درست مثل یک تاج باشکوه بر سمبل جمیرا. راه طولانی فرودگاه تا هتل را که طی کردید با دیدن شکوه و عظمت هتل به انتخاب خودتان آفرین خواهید گفت.
در بدو ورود با دنیایی از هیجان از این دنیای شگفت انگیز مواجه میشوید. لابی هتل آنقدر بزرگ است که نمیشود کارکنان پذیرش را شمرد. در وسط لابی یک لوستر رنگارنگ بزرگ آویزان است و تعداد زیادی مبلمان سلطنتی پر از مسافران رنگارنگ!

پس از گذشتن از راهروهای بسیار تمیز و پهن که پر است از اشیای لوکس و آسانسورهایی که به زیبایی طراحی شده اند به اتاقتان میرسید و اینجاست که معنی اقامت شاهانه را درک خواهید کرد. اتاقی بسیار بزرگ با تخت خواب و مبلمان زیبا و راحت، کفپوش ها و پرده های نفیس لوازم بسیار لوکس اتاق و از همه مهمتر سرویس بهداشتی که خودش به اندازه یک اتاق بزرگ بود. دستشویی جداگانه و یک حمام با دوش که مجزا بود و اتاق رختکنی که وسط اینها بود و روشویی هایی از سنگهای گران قیمت و نکته جالب اینکه یک وان داشت که دری چوبی آن را از اتاق جدا میکرد که اگر دوست داشتید در را باز میکردید و رو به منظره دریا در وان ریلکس میکردید. در بدو ورود با یک سبد از میوه های کمیاب و خوشمزه از شما پذیرایی میکردند.

رستورانهای متعدد هتل خیلی متنوع و البته گران است. ما یک شب که در هتل شام خوردیم یک سالاد و یک پیتزا سفارش دادیم و نزدیک 70 هزار تومان حسابمان شد البته با دلار مرحوم هزار تومانی! البته صبحانه روی هتل بود و چند رستوران متعدد داشت که یکی بین المللی بود و دیگری غذاهای آسیای جنوب شرق و بقیه را خاطرم نیست البته ما در بین المللی صبحانه میخوردیم که حدود نیم ساعت دور میزها میگشتیم تا همه را ببینیم و انتخاب کنیم. به جرات میگویم شاید فقط 30 مدل پنیر و تعداد زیادی مدل مختلف نان بود. من که حسابی گیج میشدم. انواع غذاهای گرم و سرد. هر چه فکر کنید بود. راستش را بخواهید من این همه انتخاب را اصلا دوست ندارم!!!

ما سه شب در هتل بودیم و شاید یک سوم هتل را هم ندیدیم. استخر های زیادی داشت که بزرگترینش روبه روی ورودی هتل بود و خیلی زیبا بود. درو تا دور استخر گلدانهای بزرگ بود که شب ها اطرافش را با شمع تزیین میکردند.َ

استخر دلفینها هم دارد که با پرداخت مبلغی میتوانید با دلفینها شنا کنید. یک آکواریوم خیلی بزرگ تو در تو در قسمتی از هتل هست که میتوانید در راهروهای بین آن قدم بزنید و از دیدن موجودات آبی زیبا و عجیب لذت ببرید. و اگر خیلی شجاع هستید میتوانید با لباس غواصی بین کوسه ها شنا کنید و به آنها غذا بدهید.

از همه قسمتهای هتل بهتر پارک آبی آکواونچر است که بزرگترین پارک آبی در خاور میانه و اروپا است. یک روز کامل در این پارک آبی سرگرم خواهید بود و در سرسره های بلند و ترسناک آن یا در رود مصنوعی طولانی اطراف پارک حسابی سر شوق بیایید و به یاد ایام کودکی از ته دل جیغ بکشید!

چند کلاب، زمین تنیس، محوطه مخصوص بازی بچه ها، چند ساحل اختصاصی، تور با هلیکوپتر بر فراز دبی، سالن اسپای حرفه ای و ... اینها همه باعث میشوند تا اوقات فراموش نکردنی در این هتل برایتان رقم بخورد.

قیمت این هتل بسیار گران است و حتما با این همه امکانات ارزشش را دارد. مسافران اروپایی زیادی در هتل دیدیم اما بیشتر مسافران عرب بودند و معمولا به دنبال زنهای عربی که هیچ قابل شناسایی نبودند (!) هفت هشت بچه قد و نیم قد و سه چهار خدمه فیلیپینی از آسانسورها بیرون میریختند. ما اصلا ایرانی ندیدیم خب با تبدیل ارز گران حتما این روزها هم مسافر ایرانی به این هتل کمتر شده است. اما اگر دوست دارید این تجربه را امتحان کنید بگذارید در ماههای گرم تابستان به هتل سفر کنید مثل ما! تا در صورت تحمل کمی گرما در عوض به قیمتهای تخفیف هتل برسید.
با آرزوی سفرهای خوش برای همه!

نوع سفر:
تاریخ سفر: