Close
هتل پالم وینگز افسوس (سورملی سابق)
محمد قوامی
نقدها:
گزارش
مناسب برای هر سن و هر سلیقه ای
توصیه شده توسط کاربر

من 2 هفته پیش به همراه همسر و پسر 2 ساله ام به مدت یک هفته در این هتل اقامت داشتیم.
من تمام هتلهایی رو که در کوش آداسی بود و در مارکت ایران عرضه میشد را قبل از سفر بررسی کردمو تمام نظرات رو در مورد این هتل در TRIPADVISOR خوندم و با توجه به قیمت و شرایط سنی پسرم این هتل رو انتخاب کردم و از انتخابم کاملاً راضی هستم.

این هتل هر سلیقه ای رو کاملاً راضی میکنه و دارای یک تیم سرگرم کننده برای شما و بچه های شما هستن( ANIMATION TEAM) که روی برنامه زمانی مشخص برای داوطلبین تمام ورزشها رو در طول روز اجرا میکنن(والیبال ساحلی،واتر پلو،بسکتبال،دارت،فوتبال،تیروکمان و..........)

در این هتل به بچه ها در هر سنی توجه خاصی میشه و علاوه بر زمین اختصاصی برای بازی کودکان و استخرهای مخصوص بچه ها هر شب راس ساعت 9:30 برای بچه ها در آمفی تئاتر روباز هتل برنامه اجرا میکنن که خیلی متنوع هست و خود بچه ها هم مشارکت دارن.

دارای 3 استخر بزرگ و یک استخر سرپوشیده و سونای خشک و حمام ترکی هست که همه میتونن استفاده کنن ولی برای ماساژ باید پول بدی
(MAIN POOL,ACTIVITY POOL,RELAXATION POOL)

در کوش آداسی اکثر هتلها دارای ساحل اسکله ای هستن و اونایی که ساحل ماسه ای دارن ساحلاشون کوچیکه ولی این هتل جزء هتلهایی هست که ساحل ماسه ای وسیع با سایبونهای مکفی داره که باز برای بازی بچه ها کاملاً امنه.

شما در این هتل هیچوقت گرسنه یا تشنه نمیمونین :
7:30-10:00 صبحانه
10-11 صبحانه برای کسایی که خواب موندن
A La Carte Villiage Breakfast:08:00-10:00 که باید روز قبل رزرو کنین
12:30-14:00 ناهار
12:30-16:30 همه روزه اسنک و میوه و پیتزا
17-18 پیراشکی و نانو پنیر در محوطه و شیرینی
19:30-21:30 شام
19:30-21:30 شام در رستوران ایتالیایی یا الاکارته که باید روز قبل رزرو کنین
24-1:00 شام برای کسانی که گرسنن

و البته در تمام طول این مدت چای و قهوه و کلیه نوشیدنیها در کافی شاپ، کنار استخر ها و کنار ساحل موجود است . تنوع و کیفیت غذا و نوشیدنی و شیرینی و میوه بسیار بالا و گیج کننده است.
اتاقها همگی رو به دریا و غیر از 3 طبقه اول که مبلمان قدیمی داره از طبقه 4 به بالا کاملاً مدرن و نوسازی شده است .اتاقها کاملاً تمیز و هرروز کاملاً نظافت میشود.

SAFE BOX پولی است و روزانه باید برای اون پول پرداخت کنین و در اتاق هست .سرویس بهداشتی عالی و تمیز. حوله برای دریا و استخر با هماهنگی در حیاط به شما میدن. دمپایی ببرین که نداره. تمام اتاقها دارای بالکن اختصاصی است .داخل اتاق سیگار کشیدن ممنوعه و باید داخل بالکن بری. روزانه یک آب معدنی بزرگ در اتاق میگذارن.برخورد کارکنان خوبه

این هتل در 80 کیلومتری ازمیره و 10 کیلومتری کوش آداسی و در همسایگی پارک آبی AQUA FANTASY که پیاده میتونین برین ولی برای رفتن به شهر و AQUA LAND باید دلموش سوار شین که خیلی راحت میری جلوی در هتل و آقایی که مسوول ای کاره با بیسیم دلموش خبر میکنه برات که کرایش از دم در هتل تا شهر 4 لیر هستش.

شما هیچوقت تو این هتل حوصلتون سر نمیره .
راستی بستنی پولیه از 2 لیر به بالا که اصلاً مهم نیست .
دارای کلوپ بازیهای کامپیوتری و اسنوکر که پولیه.
دارای دستگاههای ورزشی و بدنسازی.
دارای آمفی تئاتر سرباز که هر شب برنامه داره.
موسیقی زنده هر شب کنار استخر .
زمین تنیس،بسکتبال و بازیهای گوی دار .
اینترنت رایگان در لابی عالی در اتاق و کنار استخر ضعیف .
ورزشهای آبی کنار ساحل که قایق پارویی رایگان بقیه پولی.
فکر کنم همه چیزو گفتم شما از رفتن به این هتل پشیمون نمیشین.
از فرودگاه اولین هتلی هستین که میرسین و برای رفتن به فرودگاه هم آخری هستین که هردوش حسن این هتله .
بهتون خوش بگذره

نوع سفر:
تاریخ سفر: