Close
خانه سنتی ناخدا امینی
مریم رجایی
نقدها:
گزارش
اقامت به سبک محلی!
توصیه شده توسط کاربر

ما به مدت 3 شب در نوروز 97 در این محل اقامت داشتیم که هزینه اقامت برای هر نفر 35000 تومان با صبحانه بود.
این محل در واقع منزل ناخدا امینی میباشد که از 15 سال پیش توسعه پیدا کرده است و توسط ناخدا امینی و خانواده او اداره میشود. خانواده ناخدا نیز در بخشی از همین منزل اقامت دارند.
امکانات: اتاقها در ابعاد مختلف 2 نفره تا اتاقهای گروهی موجود است، اما سرویس بهداشتی و حمام در بیرون اتاقها قرار دارد و بصورت مشترک میباشد. در اتاقها تخت خواب وجود ندارد و اقامت بصورت سنتی و تشک میباشد. اتاقها مجهز به سیستم سرمایش کولر و یا پنکه هستند اما امکاناتی مانند یخچال، تلویزیون و.... وجود ندارد.
این خانه محلی مجهز به اینترنت رایگان، چند حیات بزرگ، یک غرفه فروش محصولات محلی و خدماتی مانند نقش حنا میباشد. در زمان اقامت ما یک شب برنامه موسیقی محلی نیز اجرا شد و در پایان هرکس به میزان دلخواه مبلغی به گروه پرداخت کرد.
وعده های غذایی: صبحانه ارائه شده متوسط بوده و شامل تخم مرغ آبپز، پنیرو کره و مربا میباشد. امکان سفارش وعده نهار و شام نیز در این محل وجود دارد که شامل غذاهای محلی با کیفیت مناسبی است.
موقعیت: روستای طبل در 25 کیلومتری فرودگاه قشم قرار دارد و از شهر قشم تقریبا 1 ساعت فاصله دارد. در صورتیکه علاقه مند به بومگردی و دیدن جاذبه های طبیعی این جزیره هستید این محل در فاصله مناسبی از تمامی این جاذبه ها قرار دارد، اما در صورتیکه هدف اصلی شما خرید و نزدیک بودن به شهر قشم و درگهان است اقامت در این محل توصیه نمی شود.

نوع سفر:
تاریخ سفر: