Close
هتل آسینیا
kaliji
نقدها:
گزارش
آسینیا هنلی به نسبت معمولی
توصیه شده توسط کاربر

اقامت ما در هتل آسینیا لنکاوی از تاریخ 11 اردیبهشت به مدت 2 شب به اتفاق همسر و پسر 5 سالمون بود.
هتل از یه ساختمون در واقع یال طولانی با دو طبقه روی همکف تشکیل شده که فاصله اتاقهای انتهای ساختمون از لابی و رستوران نسبتا زیاد هست. برای هر شب اقامت 13 رینگت شارژ و کلا 200 رینگت تضمین در قبال رسید گرفتن. برای صبحانه به تعداد شبهای اقامت بهمون ووچر دادن و wifi هتل بدون نام کاربری و صرفا با یه رمز ثابت در سرتاسر فضای هتل با سرعت خوبی قابل استفاده هست. اتاق ما به شماره 8323 تو طبقه 2 بود که بر خلاف اتاقهای مجاور با کلید معمولی باز و بسته میشد. اتاق در واقع یه اتاق تودر تو بود که در وسط رو قفل و تبدیل به 2 تا اتاق مستقل کردن. اندازه اتاق مناسب بود اما با نمای خیابون بود و در واقع ویوی خاصی نداشت. کف اتاق سرامیک بدون پوشش موکت یا هر چیز مشابه بود. تجهیزات اتاق به فرسودگی و کهنگی میزد.
با توجه به اینکه تو اردیبهشت هوا خیلی گرم نبود اما به نظر میومد اسپیلت اتاق عملکرد مناسبی داره و برای فضای اتاق کافی هست. تخت دو نفره اتاق راحت و ملحفه ها تمیز بود اما با توجه به اینکه برای بچه تخت مجزا نگرفته بودیم به نسبت سایر هتلها اندازه تخت برای سه نفر کوچیک بود.
سرویس از نوع فرنگی با شیلنگ آب بود. آب گرم حمام بوسیله یه نوع آبگرمکن برقی خیلی کوچیک که داخل خود حمام نصب بود تامین میشد که فشار و عملکرد مناسبی داشت. طبق پیش بینی تو سرویس و حمام دمپائی نبود اما لوازم بهداشتی متداول مثل شامپو، صابون، مسواک و ... موجود بود. حوله ها ظاهر نا مناسبی نداشتن اما بسته بندی شده نبودن.
Safe box از سایر تجهیرات اتاق نوتر به نظر می اومد و انگار بعدا تو اتاق نصب شده بود. کتری برقی زیر میز تلویزیون قرار داشت و جای مناسبی براش پیش بینی نشده بود. چای کیسه ای، نسکافه، شکر و ... برای دونفر تو اتاق بود. مینی بار شارژ نشده بود و فقط محدود به دو بطری آب معدنی بود. تومدت اقامت ما دو بار برای سرویس مراجعه کردن که ما خودمون نخواستیم انجام بشه و به نظر میومد سرویس اتاق بصورت منظم بدون نیاز به یادآوری انجام میشه. اتو و میز اتو تو اتاق نبود و سشوآر هم باید سفارش میدادین تا براتون بیارن.
صبحانه هتل از ساعت 7:30 کنار استخر سرو میشد که نسبت به سایر امکانات هتل وضعیت مناسبی داشت انواع شیرینی، نون، نیمرو، پنکیک، سوسیس، نوشیدنی و ... که با ذائقه ما سازگار بود و تنوعی از غذاهای جنوب شرقی که چندان هم برای ما ناخوشایند نبودن.
استخر و سرویس حوله هتل از ساعت 9 صبح تا 8 شب قابل استفاده بود. هتل رستوران دریائی و کلاب مراکشی داشت که ما فرصا استفاده پیدا نکردیم. میز گردشگری تو لابی دایر بود که بررسی قبلی ما از سایت هتل نشون میداد قیمتها نسبت به خیابون چینانگ بالاتر هست.
از فضای هتل که خارج میشدیم سمت چپ یه سوپر مارکت بزرگ برای تهیه نیازهای معمول قرار داشت. هتل در قسمت جنوب غربی جزیره و انتهای خیابون چینانگ قرار گرفته که دسترسی به ساحل و خیابون چینانگ به عنوان قلب تپنده جزیره یه مزیت بزرگ به حساب میاد.
قاصله هتل از منطقه kuah و میدون عقاب 30 دقیقه و حدود 25 رینگت با تاکسی گرب.
فاصله هتل از اسکله تورهای mangrove حدود 35 دقیقه که البته این تور ترانسفر رایگان داره.
فاصله هتل تا مجموعه پل آسمان 30 دقیقه و حدود 20 رینگت با تاکسی گرب.
فاصله پیاده هتل از ساحل چینانگ 13 دقیقه و 10 دقیقه پیاده تا مجموعه دنیای زیرآب لنکاوی.
فاصله هتل تا نزدیکترین نقطه ساحل 5 دقیقه.

نوع سفر:
تاریخ سفر: