Close
هتل هیلتون بسفر
هیوا
نقدها:
گزارش
هیلتون بسفر هتلی عالی ودر حد 5ستاره
توصیه شده توسط کاربر

در اردیبهشت ۹۷ به همراه خانواده سفری ۶ روزه به استانبول داشتیم .رزرو ما از تهران ، هتل هیلتون بومونتی بود اما در هنگام ورود به هتل به ما اعلام شد که بدلیل بروز پاره ای مشکلات هتل در آن شب قادر به پذیرش ما نبوده و باید به هتل هیلتون بسفر( هردو زیر مجموعه هیلتون هستند) مراجعت کنیم و برای شب دوم به بعد در صورت تمایل همانجا بمانیم و اگر نه ادامه سفر را مهمان هیلتون بومونتی باشیم. ابتدائا این امر منجر به اعتراض و دلخوری ما شد اما تور لیدر ی که همراه ما بود توضیح داد که هتل هیلتون بسفر نه تنها از نظر کیفیت کمتر از بو مونتی نیست بلکه گرانتر بوده واز نظر دسترسی به میدان تقسیم ،مراکز تفریحی ، خرید و وسایل نقلیه هم بسیار مطلوبتر است بنابراین ما تصمیم گرفتیم تا پایان سفر در هیلتون بسفر اقامت داشته باشیم .
در بدو ورود با کارکنان خوب و خوش اخلاق پذیرش امر پذیرش به سرعت انجام شد و بابت هر اتاق ۱۰۰ یورو دپوزیت دریافت گردید که البته در هنگام خروج عودت داده شد .ما در طول اقامت از مینی بار استفاده نکردیم هرچند در هنگام خروج هم کنترلی در اینخصوص صورت نگرفت .
کیفیت صبحانه بسیار عالی ودر حد بالایی از تنوع قرار داشت.کلیه اتاقها دارای بالکنی بزرگ است و نظافت آن مرتبا توسط خدمه خونگرم و خوش اخلاق هتل انجام پذیرفته و وسایل حمام و حوله ها شارژ می گردید. سرویس خواب در حدی بسیار عالی راحت و مناسب بود.حمام اتاقها همگی دارای وان و دستشویی فرنگی مجهز به بیده بود. شایان ذکر است در کلیه اتاقها صندوق رمزدار پیش بینی شده است.
هتل در میان باغی بزرگ واقع شده که منظره ای دلپذیر و هوایی مطلوب دارد. البته چشم انداز تعدادی از اتاقها به سمت بسفر است که البته گرانتر میباشد . هتل دارای سالن ورزشی خوب ودو استخر سرباز وسرپوشیده میباشد. دسترسی هتل به میدان تقسیم عالی است و حدود ده دقیقه پیاده با آن فاصله دارد اما از هیاهو و شلوغی میدان تقسیم در این هتل خبری نبوده و غرق در سکوت و آرامش می باشد .
علاوه بر آن چنانچه فردی برای امور ویزا به استامبول سفر کند گفتنی است که این هتل پیاده فقط ۳ تا۵ دقیقه با دفتر نمایندگی سفارتهای کانادا و...فاصله دارد. کارکنان هتل به زبان انگلیسی مسلط و بسیار حرفه ای و خوش برخورد میباشند ضمنا بیشتر مهمانان هتل اروپایی بودند.
با توجه به جمیع جهات با هیچ مورد منفی در این هتل برخورد ننمودم و اقامت در این هتل را به دوستان پیشنهاد نموده ودر سفرهای بعدی نیز هیلتون بسفر اولین انتخاب من وخانواده خواهد بود.

نوع سفر:
تاریخ سفر: