Close
رستوران لئون (پاسداران)
نیلوفر ورزش نژاد
نقدها:
گزارش
رستوران لئون پاسداران ،فقط یک اسم !!!

سلام.
ما در همین ماه خرداد 97، به دعوت یکی از دوستان، برای افطار و شام به شعبه پاسداران این رستوران رفتیم.
فضای رستوران خیلی قشنگه. خصوصا بالکن که با گیاهان قشنگی تزیین شده و این فضا به همراه نسیم خنک و موسیقی ملایم، فضای خیلی خوبی رو ایجاد کرده بود.
افطاری یک بشقاب بود که شامل پنیر، مخلوط کره و عسل، سبزی خوردن، گردو و کشمش، بامیه، خرما و نان می شد. البته همه در حجم کم بود ولی اندازه اش برای کسی که می خواهد بعد از افطار شام بخورد، مناسب بود. جدا از این بشقاب افطاری، آش و حلیم هم بود که آش کیفیت خوبی نداشت و پر از حبوبات بود.
غذاهایی که ما سفارش دادیم شامل ماهی سالمون نروژی به همراه سبزی پلو، بیف استیک با سس قارچ، پیتزا مخصوص لئون و میگو به همراه پلو سبزیجات بود.
پیتزا به نسبت خوب بود ولی با قیمتی که داشت، چیز خاصی نبود. استیک اصلا طعم خاصی نداشت و سس قارچش خوشمزه نبود. هر دو برنج سبزی پلو و پلو سزیجات، تقریبا دم نکشیده بود. صرفا سبزیجات رو حرارت داده بودن و قاطی برنجی که خوب دم نکشیده بود کردن. برنج با میگو حجم خیلی خیلی کمی داشت و طهم میگوها خوب نبود. بخشی از پوست میگو بهش مونده بود. ماهی هم خیلی خاص نبود و ضمنا حجم کمی داشت.
کلا به نظر من این رستوران ظاهر قشنگی داره. عملکرد پرسنلش هم خوبه ولی از نظر کیفیت و کمیت غذا، اصلا ارزش این هزینه رو نداره.
ضمنا با توجه به اینکهدر خیابان پاسداران، معمولا جای پارک پیدا نمیشه، این رستوران پارکینگ داره که این یه حسن خوبه ولی غذای رستوران، همه خوبی ها رو تحت تاثیر قرار میده.

نوع سفر:
تاریخ سفر: