Close
هتل افسوس هالیدی بیچ کلاب
navid abedsaeedi
نقدها:
گزارش
هتل افسوس هالیدی بیچ کلاب، هتل خانوادگی
توصیه شده توسط کاربر

هتل افسیا هالیدی بیچ در خارج از مرکز شهر کوش آداسی ( در فاصله حدود 6 کیلومتری از مرکز شهر ) واقع شده . در کنار هتل های مثل فانتسیا و افسیا . یک هتل بسیار خوب برای یک سفر خانوادگی . من به اتفاق همسر و دختر 1.5 ساله ام به این هتل رفتیم و برای 4 شب اقامت داشتیم . از سایت بوکینگ این هتل رو انتخاب کردم و ازشون یک اتاق با ویوی دریا خواستم .

همچنین قبل از ورود تماس گرفته بودم که ساعت چک این اتاق رو زودتر انجام بدن که البته تا همون ساعت 2 معطل شدیم . هتل بسیار بزرگ با حدود 6 استخر . استخرهای مخصوص کودکان و فواره های مخصوصش . استخرهایی که برای شنای همزمان کودکان و بزرگسالان ساخته شده . تقریبا تمام مسافران هتل همراه با کودک بودند . اگر دارای فرزند خردسال هستید حتما این هتل رو پیشنهاد میکنم .

به اندازه کافی فضا برای بازی بچه ها داره . فواره های آب مخصوص بچه ها ، سرسره های آبی ، مینی کلاب ، اتاق های بازی ، شهربازی با چرخ و فلک و تاب های بزرگ و برنامه های شبانه و ... که همه و همه فرزند شما رو سرگرم میکنه . غذاهای هتل رضایت بخش بود . نمیشه گفت که عالی هستند . ولی راضی کننده بود . کارمندان هتل از هیچ خدمتی برای شما دریغ نمیکنند و شما در کل فضای هتل آزاد هستید که مواد غذایی رو با خودتو به هر جای هتل ببرید و میل کنید . ساختمانهای هتل قدیمی هستند و شاید انتظارات شما رو در راحتی و یا حتی سرویسهای بهداشتی برآورده نکنه .

برای تمیزی اتاق کاغذی وجود نداره که بخواید اعلام کنید اتاقتون باید تمیز بشه و باید حتما به مسئولش مراجعه کنید و ازشون بخواید که اتاقتون رو تمیز کنن . تخت ها و پتوهاش خیلی راحت نیستند و امکانات اضافی داخل اتاق حسب درخواست بهتون ارائه میشه ( مثل مسواک و خمیر دندان و ... ) . با اینکه موقعیت هتل از مرکز شهر کمی دور هست ولی دولموش هایی که دقیقا از جلوی درب هتل میگذرند شما رو تا مرکز شهر میبرند . بنابراین نگران دوری از شهر نباشید .

نوع سفر:
تاریخ سفر: