Close
لابراندا افسوس پرینسس کوش آداسی
فاطمه شهرستانی
نقدها:
گزارش
لابراندا افسوس پرینسس هتل شاهزاده دریای اژه
توصیه شده توسط کاربر

با سلام خدمت خوانندگان و سفر کنندگان محترم لست سکند
.سال 96 تصمیم گرفتیم اولین سفر خارجی خودمونو انجام بدیم.بعد از تحقیق فراوان کوش آداسی رو به دلیل اینکه همه ابعاد سفر مورد نظر ما رو داشت انتخاب کردیم.بعد از انتخاب سخت و نفسگیر مقصد نوبت به انتخاب سخت بعدی ینی هتل رسید.ما سقف هزینه تور رو برای خودمون مشخص کردیم و شروع به مطالعه نظرات در همین سایت وزین و البته بوکینگ و تریپ ادوازیر کردیم و البته استفاده از نظرات کارشناس آژانس زیماسفر جناب آقای منصوری که جا داره از زحمات خالصانه ایشون قدردانی کنم.بین هتل های انتخابی، نهایتا هتل افسوس رو انتخاب کردیم.
سایت هتل،هتل رو اینگونه معرفی کرده: LABRANDA Ephesus Princess در تپه ای با منظره فوق العاده از دریای فیروزه ای اژه و دسترسی مستقیم به ساحل واقع شده است، و محل مناسب برای استراحت و جذب فرهنگ جذاب ترکیه است. هتل با مناظر سبز سرسبز از درختان کاج و نخل احاطه شده است. همچنین دارای منظره ای شگفت انگیز از ساحل Pamucak و آسمان آبی تقریبا بی پایان در فصل های تعطیلات گرم است.وقتی ترانسفر مسافران رو برای هر هتل پیاده میکرد یه استرس خفیفی داشتیم که هتل ما در مقایسه با هتل هایی که دیدیم چطوره.و خوشبختانه در حد انتظاری که داشتیم این هتل بود.
ویژگی های هتل:جاده های ساحل سلچوک بالاتر از سطح دریا هستندو ساختمان هتل بر روی یک تپه ساخته شده که بالاترین طبقه (طبقه 8) رسپشن هتل هست و اتاق های استاندارد از طبقه 7 شروع میشه و به نظر من طبقات بالایی آرامش بهتر و دید دلپذیرتری دارند.همه اتاق های ساختمان اصلی هم دید دریا دارند. از اتاق ما که در ضلع شرقی ساختمان هتل قرار داشت هتل آکوافانتزی و پالم وینگز هم دیده میشد.اتاقی که به ما اختصاص دادند با رایزنی های فراوان من طبقه 7 بود و موقعیش عااالی که البته ساعت 2 تحویل شد.اتاق کاملا مشابه عکس های اینترنت بود.و برای خانواده سه نفری ما مناسب.اتاق نظافت روزانه داشت و مینی بار هر روز شارژ میشد.سیف باکس هم پولی بود.(ناگفته نمونه که ما وقتی مشغول گشت وگذار توی هتل بودیم اتاق های کلاب رو هم دیدیم که او اتاق ها هم به نظر من دلنشین بودند و البته برای خانواده های پر جمعیت تر مناسب.
طبقه هم کف رستوران اصلی هتل با دید بسیار زیبای ساحل سلچوک و استخر اصلی هتل و رستوران آلاکارته لبنانی(که ما در طول مدت اقامت از این رستوران استفاده کردیم) قرار داشت.
لب دریا هم اسنک بار و رستوران دریایی و بار بود که ما فرصت استفاده پیدا نکردیم.
تیم انیمیشن خیلی خوب بود و هر شب یه برنامه جدید داشت و البته قبلش هم برای بچه ها برنامه سرگرم کننده.
اکثر مهمانان هتل در زمان اقامت ما ترک ها، بلغارها و انگلیسی ها بودند.
غذا:وعده اصلی هتل شام بود که هر شب با یک تم مخصوص سرو میشد(ترکی، چینی و ...).کیفیت غذا خوب بود و ما میتونستیم تجربه های جدید داشته باشیم.برای بچه ها هم چیزی پیدا میشد که بتونن بخورن و سیر بشن.دسرها و شیرینی هاش فوووووق عالیییی بود.
صبحانه هم تقریبا تکراری ولی متنوع بود.ناهار هم ما اکثرا در هتل نبودیم ولی نسبت به شام معمولی تر بود.
منطقه هتل:همونطور که قبلا گفتم هتل در ساحل سلچوک قرار داشت که ریزورت های عالی کوش آداسی مثل آکوا و پاین بی و پالم وینگز در این منطقه بودند.با دلموش شماره یک خیلی راحت میشد تا مرکز شهر رفت.پارک آبی آدالند هم بسیار نزدیکه که میشه حتی پیاده رفت.افسوس پرنسس 9 کیلومتر تا کوش آداسی فاصله دارد و فاصله آن با مکان مهم فرهنگی از جمله خرابه های قدیمی افسس (11 کیلومتر) و خانه مریم مقدس (19 کیلومتر) است. و در 75 کیلومتری فرودگاه بین المللی ازمیر عدنان مندرز واقع شده.
در نهایت به نظر من هتل افسوس جرو هتل های عالی کوش هست که با توجه به هزینه ای که میکنید پشیمون نمیشید یه ریزورت همه جانبه با رستوران ها و بارهای متنوع که میتونه بچه ها وبزرگسالان رو سرگرم کنه و هر سلیقه ای رو راضی حتی اگه از هتل بیرون نیان.با کارمندان مودب و پیگیر وبسیار بسیار با مسئولیت.(نمونش اینکه ما برای انیمیش رفته بودیم پایین و دخترم خواب بود توی اتاق .گویا بیدار میشه و میبینه ما نیستیم وحشت زده با تلفن شماره میگیره.رسپشن که متوجه میشه بچه ای پشت تلفن گریه میکنه یکی از کارمندان نگهبانی رو میفرسته توی اتاق که تا زمانی که ما برگشتیم ایشون اونجا حضور داشت.)
این سایت برای انتخاب هتل و آژانس خیلی به ما کمک کرد امیدوارم نظرات ما هم بتونه به دوستان کمک کنه.

نوع سفر:
تاریخ سفر: