Close
کوکونات ویلج ریزورت
Majid.m.Lahiji
نقدها:
گزارش
کوکونات ویلج ریزورت هتلی دوست داشتنی و آرام با ارزش خرید بالا
توصیه شده توسط کاربر

با سلام خدمت دوستان لست سکندی دوستدار سفر
من ایام عید نوروز سفر سه هفته ای به جنوب شرق آسیا داشتم که سهم کشور تایلند و شهر پوکت از این سفر ، پنج روز بود
رزرو یک اتاق دو نفره با ویوی استخر بهمراه صبحانه رو توی سایت فلایتیو انجام دادم

فاصله ی فرودگاه پوکت تا ساحل پاتونگ حدود یک ساعت بود ، ما حدود ساعت 21 به محل هتل رسیدیم به قسمت پذیرش مراجعه کردیم و توی اون هوای به شدت شرجی و گرم پوکت ، با آب انگور طبیعی که نمونه ی اون رو توی عمرم تا الان نخورده بودم از ما پذیرایی شد .

مراحل پذیرش خیلی زود انجام شد ، چیز جالبی که توی اولین ورود به لابی هتل توجه ما رو جلب کرد این بود که لابی کاملا متفاوت با چیزی بود که توی ذهنتون تصور میکنید و اونقدر شیک نبود ولی خیلی حس صمیمیت و خوبی به مسافر منتقل میکرد .

هتل شامل چنتا ساختمون دو طبقه بود که شما زمان رزرو میتونید تعین کنید که سمت استخر باشه یا نه پس حتما به این نکته توجه داشته باشید ، اتاقهای با ویوی استخر قیمتشون کمی بالاتره ،اتاقی که من رزرو کردم اتاق دونفره ی با ویوی استخر بهمراه صبحانه بود و از سایت این خرید رو انجام دادم ، نکته ی خوبی که خرید از این شرکت برام جالب بود پیگیری دقیقشون بود ، من رزرو رو با امکان کنسلی رایگان گرفتم یعنی زمان رزرو که چند ماه زودتر از سفرم بود هیچ پولی پرداخت نکردم و تا یک هفته مونده به سفر زمان داشتم تا هزینه رو پرداخت کنم و جالب اینه با همون قیمتی که رزرو کرده بودم برای من رزرو میمونه.

اما درباره ی اتاق براتون توضیح بدم ، اتاقمون خیلی بزرگ بود و تخت و همه چیز مرتب بود ولی یکم قدیمی به نظر میرسید ولی کاملا قابل تایید بود ، سرویس بهداشتی دارای شلنگ بود اینو گفتم چون برای خیلی هموطنها مهمه ، اتاق ما طبقه ی همکف بود البته دلیلش زمانی بود که ما به هتلمون رسیدیم( حدود ساعت 21 ) ، تهویه ی مطبوع اتاق خوب بود ، فضای جلوی اتاق یچیزی شبیه به بالکن داشت و دوتا صندلی و میز اوجا بود که میتونستید اونجا برای خوردن چای بشینیدو لذت ببرید.
بهترین قسمت هتل صبحها بود وقتی که پرنده های استوایی سرو صدا میکردن و باعث میشدن که با ذوق از خواب بیدار بشی و بیای توی حیاط ، سنجابهای بازیگوش از روی درختهای جلوی اتاق اینور اونور میپریدن و خیلی از دیدن این صحنه حس مثبتی به آدم منتقل میشد .

پرسنل هتل خیلی منظمو مرتب بودن و نظافت اتاق هروز انجام میشد .
فاصله ی هتل از ساحل پاتونگ و محل شنا کردن کمتر از پنج دقیقه بود ، اطراف هتل همه جور فروشگاه و داروخونه و سالن ماساژ بود ، راستی نزدیک هتل یک بازارچه بود که هم پر از میوه فروشی و پر از رستورانهای محلی بود که هم قیمتشون مناسب بود هم کیفیتو تنوعشون پس از دست ندید.
استخر هتل هم تمیز بود هم دقیقا روبروی اتاقمون بود و تا آخر شب میتونید شنا کنید .

اما از صبحانه براتون بگم که عالی بود انواع نیمرو و املت که میتونید سفارش بدید ، تنوع سالادهای خوشمزه و میوه های استوایی عالی بود و به طور کلی از صبحانه ها خیلی راضی بود ، فضای رستوران دو قسمت بود یک قسمت که محصور بود و قسمتی که کنار خیابون بود و حس جالبی بود که نزدیک خیابون مشغول صبحانه خوردن هستی.

فاصله ی هتل تا بنگلا رود که واکینگ استریت پوکت هست حدود پانزده دقیقه بود ولی مسیر رفتن به این خیابون چه از سمت ساحل چه از سمت بازار اینقدر جذابیت داره که شما ترجیحتون پیاده رویه بجای تاکسی گرفتنه.

این هتل قطعا برای سفر بعدی انتخام میکنم و به شما هم توصیه میکنم که از دست ندید چون هم دسترسی آسونی داره هم قیمتش مناسبه و ارزش خرید بالایی داره .
به امید اینکه تونسته باشم کمکی توی انتخاب هتل به شما کرده باشم و با آرزوی اقامت عالی و شیرین برای شما دوستان لست سکندی .

نوع سفر:
تاریخ سفر: