Close
گرانادا لاکچری بلک
رضا م.ر
نقدها:
گزارش
هتل گرانادا لاکچری بلک، یک هتل با کیفیت بسیار مطلوب
توصیه شده توسط کاربر

باسلام خدمت همه عزیزان. من بهمراه خانواده تیرماه یک هفته در این هتل اقامت داشتم.درکل این هتل رو نسبت به قیمتش به همه توصیه میکنم. یک سری نکات و برداشت های خودم را درذیل برای شما عزیزان بیان میکنم

اینکه شما با پرواز ایرانی برید یا خارجی بسته به نظر خودتون ، شرایط جسمانی و شرایط اقتصادی شما داره . برخلاف سایر دوستان بنده نظری نمیدم.

من قبلا 8 بار دیگه به ترکیه سفر و تجربه هتل هایی مثل کرملین پالاس و دلفین و رکسوز پرمیم ،کایا ارتمیس قبرس، اکوافانتزی کوش اداسی و...را دارم و با تمام این تجارب این هتل را به لحاظ سرگرمی و تمیزی و شادابی از همه بهتر میدونم. شاید به لحاظ کیفیت غذا و تنوع در نوشیدنی ها به رکسوز نرسه ولی باتوجه به اختلاف قیمت واقعا خوبه

در هتل 2تا مرکز نگهداری کودک تا سن 10 سال داره که واقعا مطمئنه و میتونید باخیال راحت به تفریحات خودتون برسید.

دراین هتل بیشتر از ایرانی ها روس و شاید هم اندازه ایرانی ها ترک درهتل بود. سطح خدمات و کیفیت ارائه شده به ایرانی و روس و... هیچ فرقی نداشت.
تحویل اتاق طبق استاندارد ساعت 14 بود که من به عینه دیدم این قانون برای یک خانواده ترک هم دقیقا همینطور بود. البته در بازه زمان حضور ما واقعا اتاق خالی آماده وجود نداشت و باید منتظر چک اوت اتاق میشدیم که معمولا بین 12 تا 13 صورت می گیره ولی استفاده از تمام امکانات هتل به محض ورورد آزاد بود.

هتل دارای چندین لابی بزرگ بود که برای استراحت روی مبل ها و کاناپه ها هیچ ممنوعیت یا معذوریتی وجود نداشت و به اندازه مسافران یک پرواز بودو هیچ کس مزاحمتان نمیشود.

برای رفتن به داخل شهر میشد از تور خرید شرکت کارگذار به مبلغ هر نفر 10دلار استفاده کرد یا با طی مسافت 300 متر از درب هتل و رسیدن به خیابان اصلی انتهای هتل (خیابان توریزم)با مینی بوس (دولموش) های ANTALIA MEYDAN و هزینه 8لیر به ازای هرنفر به مراکز خرید آنتالیا مال ، آگورا ، IKEAو مرکزخرید لنداولجند و..مراجعه کردکه کاملا جوابگو نیاز خرید می باشد.

تنوع غذایی هتل عالی نیست ولی بسیار خوبه ، اکثر غذاها تکراریست و درهر وعده 1یا2نوع غذای جدید سرو می گردد. ولی درهروعده مگه چند نوع غذا میشه خورد که از تکراری بودن آن خسته شیم؟!

برعکس دوستانی که گفتند دریا خبری نبود .ما هردفعه که رفتیم بسیار شلوغ بود و بار هم با انواع نوشیدنی دراختیار مسافران بود. سرویس رفت و برگشته هم هرنیم ساعت برقرار بود و کلا 3دقیقه تا ساحل راه بود. ولی استخرها و پارک آبی انقدر جذاب هست که دریا رو بیخیال بشی

بیش از 10 با های مختلف و تقریبا کامل که بارهای داخل ساختمان و پشت لابی بهتر از بقیه است.
تنها ایراد پولی بودن رستوران های الاکارته است که معمولا همه جا یک نوبت استفاده رایگان هست
اسنک بار کامل با انواع فست فود و ساعت طولانی 12تا 18خدمات (در رکسوز پرمیم اسنک بار ساعت 3 تعطیل میشد وقتی از پارک آبی برمیگشتیم عملا تا شام چیزی برای خوردن نبود)

سینما با فیلم های جذاب و پخش مستقیم تمام بازی های جام جهانی در 2 سالن امفی تاتر جداگانه
نظافت اتاق بسیار مناسب و هر بار که کلید درخواست نظافت را روشن میکردیم حتما اتاق نظافت و ملحفه ها و حوله ها تعویض می شد. درحالت عادی ظاهرا هر2 روز بطور دوره ای نظافت میشود.
2نفر ایرانی پرسنل کادر هتل هستن که کاملا شما را راهنمایی می کنند . خانم اناهیتا و علی آقا

نوع سفر:
تاریخ سفر: