Close
هتل سانوی پوترا
Zahra Yekta
نقدها:
گزارش
هتلی 5 ستاره با کیفیت عالی
توصیه شده توسط کاربر

من و همسرم از تاریخ 6 تیر 97 تا 15 تیر 97 در طبقه 17 ام این هتل اقامت داشتیم. در بدو ورود به ازا هر شب 10 دلار مالیات گرفتند. اما دیپوزیت دریافت نشد.

تمیزی و زیبایی هتل:
در بدو ورود ساختمان بزرگ و زیبای هتل نظر شما را جلب می کند. این هتل یک هتل 33 طبقه است که 8 طبقه اول آن پاساژ، طبقه 9 لابی و از طبقه 10 به بعد هتل است. لابی هتل خیلی زیباست و وسط آن قسمتی با سقف شیشه ای وجود دارد که منتظره زیبایی به وجود آورده است.
راهرو ها و آسانسورها بسیاز تمیز و پر سرعت است. و اتاق ها کاملا مرتب و بدون حشره است (با توجه به اینکه در مالزی حشره زیاد وجود دارد امتیاز خوبی است) . در صورت درخواست اتاق هر روز تمیز و شارژ می شود.

منطقه و دسترسی:
این هتل در فاصله 15 دقیقه ای از مرکز شهر قرار دارد به همین دلیل قیمت آن از سایر هتل ها مناسب تر است. اما وجود ایستگاه مترو pwtc دقیقا در کنار هتل و ایستگاه putra از خط ktm در پشت هتل رفت و آمد را راحت کرده است. همچنین مسیر هتل تا خیابان بوکیت بینتاگ اصلا ترافیک ندارد و با نرم افزار گرب حدودا 8 رینگت هزینه دارد. در طبقه زیرین هتل هایپر مارکت بزرگ و داروخانه وجود دارد که شما را از خروج از هتل بی نیاز می کند . همچنین در طبقه منفی 1 و 8 هتل دو فود کورت با برند های معروف کینگ برگر، ساب وی و .. قرار دارد.

امکانات:
در هر اتاق علاوه بر وای فای رایگان، یک عدد موبایل با اینترنت نا محدود و تماس نامحدود بین المللی (با کشور های هند، چین، سنگاپور) وجود دارد، که شما در زمان اقامتتان حتی خارج از هتل هم می توانید از آن استفاده کنید. امکاناتی نظیر چای ساز همراه با چای و نسکافه، سشوار، اتو و میز اتو، سیف باکس، شامپو، شامپو بدن، نرم کننده، مسواک، خمیر دندان، گوش پاک کن، کلاه حمام و دمپایی وجود دارد. در ابتدا حوله وجود نداشت که ما درخواست کردیم و بلافاصله برایمان آوردند. البته در هتل ها بنا به مسائل بهداشتی دمپایی حمام ممنوع است.
دستشویی اتاق شیر آب دارد ولی در حمام وان وجود نداشت (که البته ما راضی بودیم.) . فشار و دمای آب عالی بود و مشکلی وجود نداشت.

استخر:
زمان کاری استخر از 8 صبح تا 8 شب است . استخر به نسبت بزرگ و منتظره خوبی دارد اما جکوزی آب گرم ندارد و باید درخواست دهید که برایتان با آب سرد روشن کنند! رخت کن و دوش های استخر بزرگ و تمیز است.

صبحانه:
برای ایرانی ها مسئله مهم صبحانه است! در این مورد هتل بسیار خوب عمل می کند! صبحانه شامل میز صبحانه سرد شامل انواع سالاد، شیرینی، کیک، نان، شکلات، میوه، ماست ، ژامبون، سبزیجات، کورن فلکس ها و .. می باشد. 5 مدل آبمیوه شامل (آب پرتقال، آب سیب، آب انبه و ...) سرو می شود. شیر گرم و سرد و چای و نسکافه به وفور وجود دارد. صبحانه مالایی و چینی هم چندین مدل وجود دارد که ما استفاده نکردیم. در قسمت آسیایی هم تخم مرغ آب پز، نیمرو، املت استیشن، سوسیس گرم، پاستا، مرغ (هر روز یک مدل طبخ میشود.) و سیب زمینی وجود دارد.

پرسنل:
پرسنل هتل کاملا انگلیسی مسلط هستند و برخورد بسیار دوستانه و گرمی دارند.

پاساژ:
در طبقات اول تا 8 م هتل پاساژ بزرگی وجود دارد که طبقه منفی 1 آن هایپر مارکت ، داروخانه و میوه فروشی است. در طبقات بالایی مارک های معروفی مثل مانگو، کوتون، اسکچرز و ... است که ما خرید خوبی از این پاساژ کردیم. یک صرافی هم در طبقه زیرین پاساژ وجود دارد که نرم تبدیل آن خیلی پایین است.

نقاط مثبت: در کل تمیزی هتل ، دسترسی به مترو ، صبحانه مفصل ، پاساژ خوب از نکات برجسته این هتل می باشد .

نقاط منفی: دور بودن از مرکز شهر (البته برای ما نکته منفی محسوب نمیشد.)، جکوزی با آب سرد و عوض کردن دو آسانسور برای رسیدن به اتاق ها از معایب این هتل است.

نوع سفر:
تاریخ سفر: