Close
هتل امیرکبیر
مهدی حامدی
نقدها:
گزارش
یک هتل پنج ستاره با محوطه اختصاصی بزرگ
توصیه شده توسط کاربر

من طی یک سفر کاری در آذر ماه سال 89 در آن هتل اقامت داشتم در آن زمان هتل تازه تاسیس شده بود و ساخت و ساز و توسعه هتل هنوز ادامه داشت . با توجه به اینکه اراک یکی از قطب های صنعتی کشور محسوب میگردد ساخت یک هتل پنج ستاره در این شهر برای کارفرمایان صنعت چه مقیم اراک و چه شهرهای دیگر بسیار خبر خوشی به نظر می رسید .

با توجه به نو ساز بودن هتل اتاق ها و نظافت هتل عالی بود تمام وسایل هتل بوی نو می داد و از این نظر یه حسن بود رستوران بسیار تمیز و خوبی ساخته شده بود . کیفیت غذا هم بسیار رضایت بخش بود پیشنهاد میگردد کباب مصری را از دست ندهید بسیار لذیذ بود . ( البته اگر هنوز هم سرو گردد ) بازارچه خرید هم در هتل وجود داشت که اون موقع بعضی ار برندهای پوشاک در آنجا حضور داشتند . همچنین برخورد کارکنان هتل هم خوب و رضایت بخش بود .

با توجه به اینکه بعد از آن زمان توسعه بسیار زیادی در هتل صورت گرفته است دادن امتیاز و نمره به این هتل کمی سخت میشود علی ایحال نمره ارزیابی من به این هتل برای آن زمان میباشد و یقینا در حال حاضر با توجه به راه اندازی کامل هتل کیفیت به مراتب بهتری در کارنامه آن هتل خواهد بود . یکی از مزایای غیر قابل انکار این هتل فضای اختصاصی بسیار بزرگ و محوطه هتل می باشد که خود به تنهایی سهم بسزایی در کسب امتیاز بالاتر را دارد .

در نهایت هتل امیرکبیر به عنوان یکی از هتل های پنج ستاره خوب کشور محسوب می گردد و در صورت مسافرت به شهر اراک ، یقینا اقامت در این هتل را به دوستان توصیه میکنم .

نوع سفر:
تاریخ سفر: