Close
هتل آدالیا الیت لارا
Maryam
نقدها:
گزارش
هتلی بسیارخوب و عالی!
توصیه شده توسط کاربر

در شهریور 97 در این هتل اقامت داشتیم. قبل از سفر تقریبا تمام هتلهای انتالیا و مناطق مختلف آن شمامل لارا، کمر و .... را بررسی کردیم و در نهایت این هتل رو انتخاب کردیم. این هتل از هر نظر عالی و خوب بود و برای هر گروه سنی به نظر مناسب بود.

البته این نکته را بگویم که با توجه به این که افرادی که به این هتل مراجعه میکنند اکثرا خانوادگی و حتی با بچه کوچک هستند بنابراین تفریحات موجود در هتل هم بیشتر متناسب با مراجعان آن است.

هتل نوساز و تمام اتاقهای هتل دارای بالکن است و برای هتلهای ساحلی وجود بالکن خیلی خوبه. خصوصا برای خشک کردن لباسها و مایو. در این هتل ما اتاق رو به خیابان رو داشتیم و با توجه به این که اکثر مواقع در اتاق نبودیم به نظرم خیلی فرقی با اتاقهای رو به دریا نداشت.

تهویه اتاقها مناسب بود. حمام دارای دوش و بزرگ بود.و اتاقها هم بزرگ بود و برای کسانی که بچه کوچک داشتند تخت پارک هم اضافه میشد.
مینی بار هر روز شارژ میشد و اتاقها هم نظافت میشد و از این نظر هیچ مشکلی وجود نداشت.

رستوران هتل هم برای هر سلیقه ای غذا داشت. البته رستوران ساعت داشت. یعنی 7 تا 10 برای صبحانه و 12 تا 2 برای ناهار و 7 تا 9:30 برای شام. اما با توجه به این که از 12 به بعد رستورانهای بیرون فعال میشد مشکلی با غذا پیدا نمیشد. از طرفی ساعت 10 شب به بعد در رستوران اصلی غذاهای مختصر تر تا ساعت 12 سرو میشد.

این مجموعه حدود 8 استخر برای گروههای سنی مختلف داشت. از بچه های 1 ساله تا 99 ساله.
استخر موج، استخر المپیک، بالای 18 سال، پارک آبی کودکان زیر 2 سال،پارک آبی کودکان تا 4 سال، پارک آبی کودکان تا 10 سال و پارک آبی بزرگسالان و استخر شنای طولانی... در ساعاتی هم برنامه های مفرح در کنار استخرها به صورت کمدی و سرگرم کننده اجرا میشد.بعضی از استخرها هم آهنگ پخش میشد.
با این که تعداد جمعیت در این هتل زیاده ولی اصلا این جمعیت به علت بزرگی مجموعه احساس نمیشه.

برنامه شبانه هم حرفه ای است شامل آکروبات و ... البته از ساعت 7 تا 9 برای کودکان برنامه اجرا میشه و بعد از اون برای بزرگسالان تا 10:30. بعد از ساعت 10:30 هم معمولا در اسکله موسیقی زنده است تا 12:30.
در این مجموعه 2 شهر بازی هست یکی سرپوشیده و یکی در محوطه. شهر بازی سرپوشیده با هزینه و بیرونی مجانی است. شهربازی بیرون شامل ماشین برقی، چرخ و فلک و جامپینگ و ....
یه شهر بازی کوچک هم برای بچه های زیر سه سال داره و یک محوطه هم برای نگهداری و بازی بچه ها یه چیزی مثل مهد کودک.
ساحل هم بزرگ و تمیز است . کلا این هتل بسیار تمیز است و خدمات خوبی ارائه میکنه.
پارک آبی بزرگسالان هم بزرگ و خوبه.البته پارکهای آبی ساعت داره . صبح از 10 تا 12 و بعد از ظهر از 2 تا 4. در بقیه ساعات میتونین از استخر آنها استفاده کنید. تمام پارکهای آبی هم با حضور دو ناظر کنترل میشه تا اتفاقی برای کسی نیفته.

کسانی هم که در این هتل بودند از همه جای دنیا بود. ترکیه ، انگلیس، روسیه، آلمان، عرب، ایران و ... که محیط خوبی را ایجاد کرده بود.
خدمات عکاسی هم در هتل ارائه میشه که با دادن هزینه عکسهای خوبی گرفته میشه خصوصا در فضای باز هتل و یادگاری خوبی هست.
آرایشگاه هم در هتل هست که مثلا کوتاهی مو با هزینه 10 یورو انجام میشه.

از جلوی هتل هم همانطور که دوستان در پستهای دیگه نوشتند تا مراکز خرید با اتوبوس میشه رفت و مشکلی از این نظر وجود نداره تقریبا تا مرکز خرید تراسیتی 30 دقیقع با اتوبوس طول میکشه. فقط مشکل ارزش پول ماست که تقریبا خرید رو مشکل میکنه.

فقط این نکته را بگم که به تور لیدرهای اونجا خیلی بابت تورهای شهری که بهتون میدن اطمینان نکنید. بهتره با کمی بررسی خودتون به خرید تور اقدام کنین و الکی پول اضافه ندین. البته هتل اینقدر سرگرمی داره که بعیده به فکر سرگرمی های بیرون بیفتین. ورزشهای آبی که تو هتل هم با دریافت هزینه جداگانه وجود داره.
امیدوارم از سفرتون لذت ببرین و مطالب براتون مفید باشه. در ضمن عکسهای موجود در سایت هتل می تونه به تصمیمتون کمک کنه.

نوع سفر:
تاریخ سفر: