Close
هتل تریدنت نریمان پوینت
فریناز اطمینان
نقدها:
گزارش
هتل پنج ستاره ترایدنت نریمان بمبئی
توصیه شده توسط کاربر

هتل ترایدنت نریمان پوینت در محله ای شلوغ و پر جنب و جوش از بمبئی به نام نریمان پوینت قرار ‏دارد. هتل که 35 طبقه دارد با منظره ای زیبا از مارین درایو یا گردنبند ملکه تصاویری چشم نواز را ‏برای مهمانان به ارمغان می آورد. این هتل پنج ستاره که بهترین امکانات را در اختیار دارد، به یکی ‏از نمادهای شهر بمبئی بدل شده است.‏ ‏ ‏ 

همه 555 اتاق و سوییت هتل دارای دیدی خیره کننده از اقیانوس و آسمان خراشهای شهر دارند. اتاق ‏ها بسیار جادار هستند و به تمام وسایل مدرن مجهزند.‏‏ ‏‎ 

مدیریت هتل بسیار حرفه ای و رفتار کارمندان هتل دوستانه و با احترام است. در ورودی هتل مانند بیشتر هتل های هند، به دلیل مسایل امنیتی ماشین ها و وسایل بازرسی میشود و اگر مسافری به غیر از ماشین هتل سوار بر تاکسی دیگر شود، نگهبانان شماره پلاک ماشین، شماره تلفن راننده و شماره اتاق مسافر را یادداشت میکنند.

در شهری که همیشه زنده است چیزهای زیادی برای دیدن وجود دارد و نریمان پوینت بهترین مکان ‏برای کشف این اتفاقات است. میز تور هتل در تمام ساعات شبانه روز آماده است تا برای ‏تورهای شهر به مسافران کمک کند. ما یک روز آدرس چند مکان زیارتی پارسیان هند را از یکی از کارمندان پذیرش پرسیدیم و اتفاقا متوجه شدیم که خودش از پارسیان بود و بسیار با حوصله برای ما توضیح داد و از روی نقشه همه زیارتگاههای اطراف را معرفی کرد.

یک شب هم به دلیل سر و صدای اتاق بغلی با پذیرش تماس گرفتیم که با کمال تعجب چند روز بعد نامه ای از طرف مدیر هتل برای من ارسال شد که به خاطر آن شب عذرخواهی کرده بودند. رفتاری حرفه ای که هیچ وقت در هتلهای ایران شاهد آن نخواهید بود.

از نکات مثبت هتل میشود به منطقه و دسترسی هتل اشاره کرد، موقعیت هتل در کنار ساحل و محل تجمع و تفریح شهر و نیز نزدیکی به همه مکانهای توریستی شهر نیاز توریست ها را به تاکسی به حداقل می رساند.

اتاق ها و سوییت های هتل بهترین خدمات را در سطح شهر ارائه میدهند. اتاق های شیک و بزرگ که ‏همه با دقت و ظرافت دکور شده اند. در همه اتاق ها سرویس ‏بهداشتی و حمام بزرگ، تلویزیون ال سی دی بزرگ ، اینترنت پرسرعت و میز کار قرار دارد. همچنین ‏داخل اتاق ها چای ساز رایگان و صندوق امانات نیز وجود دارد. حمام اتاق ها نیز مجهز به لوازم ‏بهداشتی ، مسواک و خمیر دندان و لوازم اصلاح می باشد.
‏ ‏ ‏
استخر هتل روی پشت بام طبقه دهم منظره ای فوق العاده از اقیانوس دارد. از صبح تا ساعت 10 شب ‏میتوان از استخر استفاده کرد. حوله تمیز، تخت آفتاب گیر و سایه بان در کنار استخر موجود است. ‏اسپای هتل با امکانات کامل ماساژ، سونا و جکوزی و همچنین اتاق تعویض و حمام در اختیار مهمانان ‏هتل قرار دارد.‏ ‏ ‏ 

رستوران های هتل نیز مانند خود هتل از شهرت بالایی در شهر برخوردارند.
تنها نکته منفی هم باز همین مکان هتل است، ساحل بمبئی بسیار آلوده است و همیشه بوی بدی دارد. برای ما جای تعجب بود که تعداد زیادی از مردم شب ها بر روی دیواره کنار مارین درایو می نشستند و با وجود بوی بسیار شدید دریا غذا می خوردند.
در کل به نسبت قیمت، هتل از امکانات بسیار خوبی برخوردار است.

نوع سفر:
تاریخ سفر: