Close
نایس وی پورتو
هومان باقریان
نقدها:
گزارش
اقامت در هاستل نایس وی پورتو بهترین حالت ممکن
توصیه شده توسط کاربر

یک در کوچک در کوچه ای پر از کافه و رستوران، اولین چیزی ست که از این هاستل خواهید دید. داخل یک آسانسور قدیمی شما را به طبقه سوم می برد. جایی که رسپشن هاستل، لابی رستوران و بار آن وجود دارد.

فضای عمومی و اتاق های هاستل بسیار تمیز و مرتب و از هر لحاظ قابل قبول هستند. ما در یک اتاق دو تخته اختصاصی اقامت داشتیم اما در همان طبقه اتاق های اشتراکی نیز وجود داشت و وضعیت نظافت و تمیزی سرویس ها و ... بسیار خوب بود.

موقعیت جغرافیایی این هاستل بی نظیر است. به طوری که در طول مدت اقامتمان حتی یکبار هم از وسایل نقلیه عمومی برای رفت و آمد استفاده نکردیم. هر آنچه که می خواستیم ببینیم با پیاده روی در دسترس بود.

پرسنل هاستل بسیار گرم، خوش برخورد و مهربان هستند. بسیاری از آنها برای کار داوطلبانه از کشورهای دیگر به پرتغال آمده اند و برخی نیز شهروندان پورتو هستند. اگر به این هاستل رفتید سراغ فرناندو را بگیرید و مطمئن باشید هر کمکی بخواهید دریغ نخواهد کرد.

مراسم شام پرتغالی در هاستل به شدت توصیه می شود. غذا بسیار لذیذ است و فرصت بسیار خوبیست که با دیگران ارتباط برقرار کرده و دوستان جدیدی پیدا کنید.

صبحانه هاستل شامل انتخاب های محدودیست از جمله قهوه، کراسان، پنیر ورقه ای، مربا و عسل و کره، نان و ژامبون و البته سیریل و شیر. به شخصه صبحانه های مفصل را ترجیح می دهم اما عرف در هاستل ها و هتل های کوچک اروپا در همین حد است و نقطه ضعفی محسوب نمی شود.

ما برای 2 شب اقامت (در اتاق 2 تخته خصوصی) در این هاستل مبلغ 184 یورو پرداخت کردیم. (شامل مالیات و نرخ اتاق)

نوع سفر:
تاریخ سفر: