Close
هتل شایگان
جهانشاه جهانگیری پور
نقدها:
گزارش
هتلی با نشان 5 ستاره اما نه در واقعیت

سلام.
دوستان هتل شایگان از نظر دسترسی به بازار در موقعیت مناسبی قرار دارد؛اما توصیه من به شما این است که برای انتخاب یک هتل در کیش ؛نزدیک بودن به بازار را در انتهای اولویتها قرار بدهید چرا که
1-جزیره کیش وسعت انچنانی ندارد.
2-مینی بوسهای عمومی با دریافت مبلغ 600 تومان (این مبلغ به اسفندماه 1392 مربوط می شود)به صورت مکرر در مسیر در حال تردد هستند و شما را به جای جای جزیره می رسانند.
3-کرایه اتومبیلهای در بستی آنچنان در کیش بالا نیست به عنوان مثال بابت انتقال اینجانب و خانواده از هتل شایگان تا فرودگاه به صورت دربست با اتومبیل لوکس فقط 7 هزار تومان دریافت گردید.

اما چرا در عنوان ؛نوشته ام 5 ستاره اما نه در واقعیت؟

اتاق هتل: اتاق ما سه تخته بود .فضای آن از نظر مساحت خوب بود .آنچه به شدت جلب توجه می کرد آنهم از نوع منفی؛تلویزیون داخل اتاق بود.تلویزیونی از نوع تلویزیونهای لامپی و نه LCD و یاLED.این تلویزیون بر روی یک مکعب چوبی قرار گرفته بود .داخل این مکعب یعنی زیر تلویزیون؛یخچالی بسیار کوچک قرار گرفته بود.بسیار بسیار کوچک و پر از برفک!!!!!

سرویس بهداشتی:در اتاقها از نوع فرنگی بود .سرویس بهداشتی از نوع ایرانی در این هتل بسیار کم بود.یک عدد در قسمت مردانه لابی واحتمالا یک عدد هم در قسمت زنانه.البته با جستجوهای فراوان ؛یک عدد هم در آخرین طبقه هتل در کنار چایخانه بام پیدا کردم.چه خوب بود در کشوری مسلمان با نظرات وعقاید مذهبی خاص؛حداقل اتاقهایی با سرویس بهداشتی ایرانی موجود بود ویا تعدادآن به صورت عمومی ؛بیشتر بود.

غذا:وعده غذایی که ما در هتل استفاده می کردیم ؛وعده صبحانه بود که در حد هتل 5 ستاره نبود.

برخورد کارکنان:شایسته بود و مودبانه برخورد می کردند.

تفریحات:از استخر آن استفاده نکردم.اما میزهای بیلیارد موجود از کمیت خوبی برخوردار بود اما کیفیت نداشت .(پارگی کف میز :موکت سبز رنگ؛...)

اینترنت :از سرعت فوق العاده پایینی بر خوردار بود چیزی در حد DIAL UP.حد اقل در ان بازه زمانی که ما آنجا بودیم

نوع سفر:
تاریخ سفر: