Close

نقد و بررسی رستوران های چابهار


میانگین رستورانهای این شهر:
 • رستوران کلاسیک
  شیلان صادقی
  نقدها:
  گزارش

  رستوران کلاسیک چابهار

  توصیه شده توسط کاربر

  برای صرف شام به رستوران کلاسیک که مشرف به ساحل لیپار و دریا بود رفتیم . رستوران کلاسیک شامل دو سالن باز و مسقف بود و هم غذای ایرانی و هم فست فود داشت رستورانی با دیزاینی قرمز مانند، زیبا و تمیز بود .پرسنلی خوش اخلاق و مهربان داشت همه پرسنل ماسک و دستکش داشتند و روی هر میز پد و الکل دیده میشد.سفارش های ما نان سیر،پیتزای مخصوص کلاسیک بود.نان سیر کلا با نان سیری که قبلا در جاهای دیگر خورده بودم فرق داشت نانی حجیم شده با فیلینگی از قارچ، سیر، فلفل دلمه ای و پنیرپیتزای فراوان در کل بسیار خوشمزه و حجیم بود.(هزینه غذا جمعا ۱۲۱ هزار تومان شد.)

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران براسان
  پروانه کشاورز
  نقدها:
  گزارش

  دنیای زیبای براسان

  توصیه شده توسط کاربر

  دنیای زیبای براسان یا دنیای زیبای برادران یکی از بهترین رستوران های چابهار است که به نظر من برای خوردن کراهی واقعی چابهار فقط و فقط باید به آنجا رفت. مدیر و صاحب رستوران، آقای وحید سیستانی، بسیار خوش برخورد و خونگرم بودند و معمولا شخصا به استقبال مشتری ها می روند، طبیعتا لیدر ما با ایشاله آشنا بود و ایشان با دیدن ما
  به سمت مان آمدند و خوش آمد گفتند و مارو راهنمایی کردند به سمت آشپرخانه اوپنی که دقیقا در وسط محوطه قرار داشت، قبل از شروع کار آشپز، با شیرچایی مخصوص چابهار از ما پذیرایی کردند، سپس آشپز در کنار توضیحات آقای سیستانی شروع به تهیه کراهی مرغ کرد و آشپز با مهارت خاص خود در جابجایی و چرخاندن وسایل و غذا در هوا مشتری را به خود مجذوب میکرد. در این رستوران در ابتدای کار یه کراهی برای مشتری به صورت رایگان تهیه میشه و مشتری میل میکنه و اگر دوست داشت سفارش میدهد، ما کراهی را خوردیم و واقعا هم خوشمزه و لذیذ بود و یه کراهی با نون سفارش دادیم و رفتیم سمت تخت ها بنشینیم تا سفارش آماده شود. خیلی زمان نبرد و تا ما چند تا عکس از محوطه گرفتیم سفارش هم اماده شد و بسیار هم خوش طعم بود، و تنها کمبود مجموعه، نداشتن نون تازه بود که به مدیر رستوران هم مطرح کردم، درد دل ایشان باز شد و گفت خودم هم خیلی بهش فکر کردم و حتی یک تنور عالی تهیه و تعبیه کردم ولی متاسفانه اینجا کارگر خیلی کم است. ناگفته نماند که گربه شیطون و پرویی هم در محوطه میچرخید که اگر غافل میشدیم کنارمون سر سفره نشسته بود و از آنجا که من از مزاحمت حیوان هنگام غذا خوردن بیزارم کمی اذیت شدم ولی در کل تجربه خیلی خوبی بود.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • فست فود ویکولند
  شیلان صادقی
  نقدها:
  گزارش

  فست فود ویکولند

  توصیه شده توسط کاربر

  فستفود ویکو لند در منطقه تجاری (آزاد) چابهار قرار دارد .ویکولند ساختمانی تازه تاسیس و جذاب در دوطبقه با دکوراسیونی مدرن و ما طبقه دوم را برای سرو انتخاب کردیم چونکه خلوت بود و به جز ما کسی نبود .پیتزا مومبای کرایی مرغ و سیب زمینی سرخ شده و دلستر سفارش دادیم که واقعا پرحجم و خوشمزه بود و جمعا ۷۰ هزار تومان شد در ضمن برخورد پرسنل هم عالی بود.و سر هر یک از میزها مواد ضدعفونی بود و همه از ماسک و دستکش استفاده کرده بودند .اگه تو چابهار هوس فست فود کردید ویکولند بهترین گزینه است.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران ساحلی خلیج
  منصوره اسکندری
  نقدها:
  گزارش

  رستوران خلیج

  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران خلیج چابهار رو توی برنامه مون بود ولی خوب نشده بود. حالا آمروز روز آخر بود و یک ساعتی وقت داشتیم ته به فرودگاه بریم. پس بهترین فرصت بود که برنامه ریزی مون رو کامل کنم. حیاط رستوران و محوطه بسیار زیبا فضا سازی شده بود و طبقه بالا دیدی بسیار زیبا به دریا داشت. جای نشستن بصورت تخت بود. سفارش ما قلیه ماهی و کرایی گوشت بود ، برنج مثل اکثر برنج های چابهار هندی و زنده بود ولی قلیه ماهی و کرایی گوشت خوب بود. پرسنل هم همه ماسک زده بودند و برای آوردن غذا از دستکش استفاده میکردند .
  در کل تجربه خوبی بود

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران براسان
  منصوره اسکندری
  نقدها:
  گزارش

  رستوران دنیای زیبای براسان

  توصیه شده توسط کاربر

  در روز اول سفرمون به چابهار و به پیشنهاد لیدرمون برای شام به این رستوران رفتیم. رستوران در یک محوطه باغ مانند بزرگ قرار گرفته. آشپز خانه رستوران در وسط محوطه قرار گرفته. صاحب رستوران یک آقای کاملا حرفه ایی است که در بدو ورود ما به استقبالمان اومد . نوشیدنی ولکام که شیر چایی بسیار خوشمزه بود هم در همون بدو ورودمون رسید. صاحب رستوران در مورد نوع پخت کرایی توضیح داد و هم زمان با توضیحاتش آشپزشون اون غذا رو جلوی چشم ما آماده میکرد. مواد رو یکی یکی توی ماهیتابه بزرگ روی شعله می ریخت و هم میزد و آتیش از روی ماهیتابه بلند میشد . دقیقا مثل چینی ها خلاصه که این کرایی که درست کرده بود برای تست بود و اون رو توی ظرف ریخت و از ما خواست که تست کنیم. و نمیتونم بگم که چقدر طعم این غذا عالی بود و ما همون رو سفارش دادیم و رفتیم روی تخت هایی که در محوطه بود نشستیم و منتظر خوشمزه شدیم. کرایی مرغ همراه با ماست و خامه که با نون خورده میشد ، فوق العاده بود و تنها ایراد آن نونهای لواش بی کیفیت بود که طعم واقعی غذای خوشمزه رو خراب میکرد. البته من متوجه شدم که در چابهار نان خوب خیلی نیست و این موضوع رو در رستورانهای دیگه هم دیدم. ولی با اینحال اگر دوباره چابهار برم حتما دوباره به این رستوران خواهم رفت. در ضمن براسان به زبان بلوچی به معنی برادر است. #دنیای_زیبای_براسان #کرایی_خوشمزه

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران ساحلی خلیج
  شیلان صادقی
  نقدها:
  گزارش

  رستوران خلیج چابهار

  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران خلیج یکی از رستورانهای زیبا و سرسبز چابهار در میدان شیلات ،خیابان دریا قرار دارد .این رستوران شامل دو طبقه که طبقه پایین سالن بود و به خاطر کرونا بسته بود ولی طبقه بالا آلاچیق مانند و روبه دریا منظره ای بسیار زیبا داشت . محوطه رستوران پر از دار و درخت و گل و گیاهانی بسیار زیبا بود و همچنین قسمتی از محوطه هم سوییت های جداگانه برای اجاره مسافران چابهار بود .برخورد پرسنل عالی بود ولی متاسفانه در این ایام از هیچ نوع مواد ضدعفونی کننده بر روی تخت های سنتی رستوران استفاده نشده بود. سفارش های ما غذای سنتی چابهار کرایی مرغ و ماهی شوریده بود .کرایی مرغ بسیار خوشمزه اما تند که بسیار باب میل من بود. و ماهی شوریده به همراه سبزی پلو هم خوشمزه و پرملات بود ،دورچین و دیزاین غذا عالی بود .غذاها خیلی زود آماده شد.سفارشهای ما شامل دو پرس کرایی مرغ و سبزی پلو با ماهی و ترشی انبه جمعا ۱۷۴ هزار تومان شد.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران بلوچ
  شیلان صادقی
  نقدها:
  گزارش

  رستوران بلوچ

  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران بلوچ که در خیابان امام چهارراه پمپ بنزین چابهار قرار داشت یکی از رستورانهای بود که واقعا در نگاه اول بسیار پشیمان شدم از اینکه به این رستوران آمده بودم در منطقه ای بسیار شلوغ قرار داشت، نمای رستوران بسیار ساده با سردری با عنوان رستوران بلوچ.وقتی که وارد رستوران شدیم رستورانی بسیار ساده و بدون هیچ دکوراسیون خاصی اما برخورد پرسنل عالی بود و فضای بسیار تمیز و مرتب داشت . منوی ساده بدون قیمت و غذاها بدون هیچ دیزاینی اما با طعمی بسیار خوشمزه ومتفاوت ،سفارشهای ما چیکن بوتی که بسیار تند و خوشمزه و متفاوت با چلو جوجه های که در جاهای دیگر خورده بودم و خوراک میگو عربی که با سیر و کره تفت داده شده بود و واقعا دلچسپ بود.قیمت غذاها جمعا ۱۵۸ هزار تومان شد .

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران کلاسیک
  امنه شوشتری
  نقدها:
  گزارش

  رستوران کلاسیک دریا

  توصیه شده توسط کاربر

  در سفر به چابهار چند نوبت به این رستوران مراجعه کردیم...کیفیت غذا خوب بود...
  فقط کمی دیر حاضر میشه...چشم انداز عالی است...قیمتها معمولی.تنوع بالاست...در مجموع این رستوران مخصوصا برای فست فود شدیدا پیشنهاد میشه...

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران پیتو (هتل لاله)
  سمیه ترکمان
  نقدها:
  گزارش

  رستوران پیتو داخل هتل لاله چابهار هست . در واقع رستوران هتل لاله چابهار هست. این رستوران جز رستوران‌هایی بود که با وجود اینکه جز رستوران هتل محسوب می‌شد کیفیت و طعم غذاهاش خیلی متفاوت و خوشمزه بود . چون تو تجربه ای که من در طول سفرهای داشتم برای تست کردن غذا و یا صرف وعده های غذایی ترجیح میدادم به جای اینکه از رستوران هتل استفاده کنم به رستوران‌های بیرون هتل برم برای وعده شام و ناهار ولی تو سفر به چابهار و رفتن به این رستوران فهمیدم میشه گاهی اوقات به رستوران‌های داخل هتل هم اعتماد کرد. کیفیت غذاها در این رستوران فوق العاده خوب بود و پرسنل هم رفتار خوب و مودبانه ای داشتند. با توجه به کیفیت قیمت غذاها هم خوب بود
  #گلفام_سفر

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کافی شاپ کالچر
  مجید میرزادی
  نقدها:
  گزارش

  کافی شاپی بر بلندای چابهار

  توصیه شده توسط کاربر

  کافی شاپ کالچر یا همان فرهنگ در منطقه آزاد چابهار و در نزدیکی مجتمع های خرید قرار دارد. این کافی شاپ روی پشت بام یک ساختمان چند طبقه و با فضای بازِ بسیار زیبا، تمیز، دلنشین و دِنج واقع شده است. راه دسترسی به این پشت بام کمی به سختی پیدا می شود و باید از مردم محلی کمک بگیرید و پُرسان پُرسان آسانسور را پیدا کنید. با آسانسور مستقیم به پشت بام خواهید رسید. اما فضای دلباز در آن آب و هوای خوبِ چابهار ارزش کمی‌سختی کشیدن را دارد. برخورد پرسنل، صمیمی و حرفه ای بود و از سطح شهری مثل چابهار بسیار بالاتر بود. اسنک، نوشیدنی های گرم و سرد، قلیان، بستنی‌ و... در کافه کالچر موجود است.
  ما چند نفر بودیم که در لحظه اول سرویس چای سفارش دادیم. برای سه نفر ۲۰ هزار تومان بود. چای خوشمزه اما کمی سرد بود. در ادامه بستنی (۱۵ هزار تومان) لته مخصوص کالچر (۲۰ هزار تومان) و دوستان همراهمان قلیان عربی (۴۵ هزار تومان) سفارش دادند. کیفیت همه سفارشات عالی بود و مشکلی نبود. قیمتها نیز تقریبا مناسب به نظر می رسید. در سفر به چابهار بعد از‌کلی خرید از منطقه آزاد، اگر دوست داشتید کمی استراحت کنید و همزمان غروب زیبای این شهر را از بلندی ببینید، این کافی شاپ/رستوران را به شدت پیشنهاد میکنم. قطعا شب خوب، زیبا و خاطره انگیزی برایتان خواهد بود.
  #چابهارچهارفصل #لیپار_گشت #چابهار #کافی_شاپ

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کافی شاپ کالچر
  نیما علایی
  نقدها:
  گزارش

  كافه كالچر ( فرهنگ)

  توصیه شده توسط کاربر

  بعد از يه روز خيلي شلوغ و بازديد از مكان هاي مختلف، همراه با دوستان تصميم گرفتيم به كافي شاپ بريم. چون تا امروز فقط جاهاي بكر و سنتي چابهار رو ديده بودم، توقع نداشتم تا به يه كافي شاپ خيلي مدرن و شيك بريم.
  به پيشنهاد دوستمون به كافي شاپ فرهنگ ( كالچر) در منطقه ازاد رفتيم. بعد از كمي جستجو به سختي با گوگل مپ پيداش كرديم چون هيچ تابلو مشخصي نداشت، فقط بالاي ساختمان اسم انگليسي فرهنگ يعني كالچر نوشته شده بود. نشونه اش اين بود كه طبقه بالاي كافي شاپ صوفيا كه تعطيل شده، هست. با كلي پرس و جو بالاخره پيداش كرديم. به محض ورود با فضاي روباز مدرن و خيلي شيك روبه رو شديم، از اينكه با تمام خستگي تصميم گرفتيم كه بياييم خيلي خوشحال شدم. منوي كافي شاپ خيلي كامل بود و همه چي داشت، ما چون حسابي خسته و گرسنه بوديم اين موارد رو سفارش داديم: كافه لته( ٢٠ هزار تومان)، كيك ردولوت( ١٥ هزار تومان) كه فوق العاده نرم و تازه و خوشمزه بود. شيك نوتلا (١٧ هزار تومان)، قليون عربي انار ( ٤٥ هزار تومان)، اسپرسو (١٠ هزار تومان) كيفيت تمامي سفارش ها عالي بود. فضاي رستوران خيلي تميز و مدرن و شيك بود. گارسون ها بسيار مودب بودن و خيلي زود سفارش هامون اماده شدن. كافه در پشت بام ساختمون در دو طبقه رو به نماي شهري ساخته شده بود كه از دورتادور ميشد كل شهر رو ديد. فضاسازي هايي هم كه ايجاد كرده بودن عالي بود. اهنگ هاي بلوچي هم پخش ميشد كه حال و هواي اونجا رو حسابي دلنشين كرده بود. صندلي هاي كافه در مدل هاي مختلف به صورت مبله و ميز و صندلي معمولي بود كه براي ما چون بچه داشتيم راحتي هاي مبله خيلي مناسب بود. #دورهمي_لست_سكند #چابهارچهارفصل #ليپارگشت

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران بلوچ
  زهره دشتی
  نقدها:
  گزارش

  در سفری که فروردین ماه 98 به چابهار داشتیم، به توصیه مردم محلی برای خوردن غذای خوب و با کیفیت به رستوران بلوچ رفتیم. رستوران شلوغ بود و مشخص بود که در بین مردم چابهار طرفداران زیادی دارد. سفارش من خوراک میگو سوخاری بود که با آمدن غذا کاملا متعجب شدم. تنها شش عدد میگو سرخ شده معمولی با دورچینی بسیار معمولی تر. بالطبع با توجه به مکان جغرافیایی رستوران، میگوها کاملا تازه بودند و بوی بدی نمی دادند اما هیچ ادویه خاصی برای پخت میگو استفاده نشده بود و حجم آن در برابر قیمت 50 و خورده ای هزار تومان واقعا کم بود.
  سرویس دهی رستوران معمولی و محیط و فضای آن هم ساده و بدون هرگونه تشریفات و تزیینات خاصی بود.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • دهلی دربار
  زهره دشتی
  نقدها:
  گزارش

  رستورانی با متفاوت ترین غذاها

  توصیه شده توسط کاربر

  در سفری که فروردین ماه به چابهار داشتیم، میزبان بلوچ ما رستوران دهلی دربار را برای خوردن غذای اصیل بلوچی، کرایی، معرفی کرد.
  برای صرف ناهار به دهلی دربار رفتیم و انتخاب ما کرایی مرغ و تیکه کرایی بود با دوغ مخصوص.
  غذاها هردو شبیه به خورش مرغ با سسی بسیار غلیط بود که بوی خاصی داشت و البته طعم بسیار خاص تر. تند و با ترکیب هزاران ادویه جور واجور.
  از همه این ها عجیب تر دوغ شیرینی بود که در کنار غذا سرو میشد.
  فضای رستوران بسیار ساده و البته پر مشتری بود و سرویس دهی خیلی خوبی داشتند.
  قیمت غذا در این رستوران مناسب بود و هر پرس غذا 15 هزار تومان بود.
  به طور کلی غذایی نبود که از خوردنش لذت برده باشم ولی برای کسب تجربه جدید جای جالبی بود.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران اقامتگاه محمودی بریس
  زهره دشتی
  نقدها:
  گزارش

  غذاي محلي در خانه محلي

  توصیه شده توسط کاربر

  بهترين جا براي خوردن غذاهاي سنتي هر شهري در دل خانه هاي محلي هست. در فضايي متفاوت از رستوران غذايي كاملا خانگي و متفاوت از رستوران سرو ميشه.
  در سفري كه ابان ماه به چابهار داشتيم در اين خانه محلي ناهار خورديم. غذا دو نوع ماهي و برياني بود.
  ماهي تن سرخ شده و بسيار خوشمزه و برياني هم قابل قبول بود.
  بهترين نكته ترشي انبه خانگي تند و نمكي اي بود كه در كنار غذا سرو شد و البته ميزبان خيلي خوش برخورد كه به همراه دو پسر خردسالش غذا را سرو كردند.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کافی شاپ هتل لیپار
  طلوع کوچک
  نقدها:
  گزارش

  کافی شاپ هتل ۵ ستاره لیپار

  توصیه شده توسط کاربر

  هتل لیپار چابهار واقعا هتل شیک و زیبایی هستش و یک شب از شبهای اقامتمون تصمیم گرفتیم به طبقه آخر هتل بریم و از نمای رو به دریا و منظره زیباش لذت ببریم. برای رفتن به کافی شاپ از لابی هتل توسط آسانسور شیشه ای همراه با یکی از کارکنان هتل به طبقه آخر راهنمایی خواهید شد، این کار برای اینه که مردمی که در هتل اقامت ندارند مستقیم به قسمت کافی شاپ هدایت بشن. از منوی کافی شاپش شیک سفارش دادیم، شیک های وانیلی، موز و شکلات، شکلات و قهوه ... واقعا طعم همشون عالی بود بخصوص شیک قهوه و میکس موز و شکلاتش. در این قسمت موزیک هم از باندهای بزرگی که قرار دادند همراه با رقص نور پخش میشه و به نوعی روف گاردن شده است و پشت بام هتل که محیط بازی برای کافی شاپ هست با گل و گیاه تزئین شده و پرسنلش همگی یونیفرم پوشیده و بسیار مودب هستند. #هتل_لیپار #کافی_شاپ_لیپار #سفرباطلوع

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • مجتمع تفریحی پذیرایی دریای مکران
  nazarian
  نقدها:
  گزارش

  مجتمع تفریحی پذیرایی مکران

  توصیه شده توسط کاربر

  مجتمع تفریحی گردشگری پذیرایی و دریایی مکران در شهر چابهار ، خیابان هفت تیر ، روبروی هتل بین المللی لاله چابهار و کنار اسکله هفت تیر قرار دارد. درون مجتمع رستوران ، فست فود و کافی شاپ موجود و تعدادی آلاچیق و تحت در محوطه موجود بود. نیز دارای کافه آلاچیق شناور بر روی دریا. محوطه نیز دارای مقداری فضای سبز بود.‌ مجتمع تفریحی مکران با توجه به ساحلی بودن و قرار داشتن کنار اسکله برای گذراندن اوقات شبانه مناسب می باشد. # چابهار _ چهار _ فصل #دورهمی _لست_سکند #آژانس #لیپار گشت _ نوین

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • دهلی دربار
  طلوع کوچک
  نقدها:
  گزارش

  رستورانی با غذاهای بسیار تند

  توصیه شده توسط کاربر

  اولین روز ورودمون به چابهار بعد از اینکه چند جای بکر رفتیم و کلی عکس گرفتیم به پیشنهاد دوستمون اومدیم این رستوران، دوست چابهاریمون بهمون پیشنهاد داد مرغ بریانی امتحان کنید که خیلی خوشمزه است و ما پرسیدیم خیلی که تند نیست؟ گفت نه خوبه، اما در حدی برای من تند بود که با هر یک قاشق پلو چند قلوپ دوغ مینوشیدم تا کمتر بسوزم... با اینکه خیلی تند بود اما خوشمزه هم بود.
  سالن رستوران بزرگ و دو طبقه هستش، قیمتش برام خیلی عجیب بود که اینقدر خوبه تما وقتی پلوها رو اوردن خوب متوجه شدم برنجش ایرانی نیست.
  سرویس و رفتار پرسنلش خوب بود و غذاها رو هم زود حاضر کردند و در این رستوران بیشتر مردم بومی خود شهر رو خواهید دید تا توریست.
  به نظرم ارزش یکبار امتحان کردن رو داره.
  #چابهار #سفرباطلوع

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران بلوچ
  طلوع کوچک
  نقدها:
  گزارش

  انصافا غذاهای رستوران خیلی خوشمزه بود ولی به کیفیتی که تصور شما در شهرهای دیگر هست در این شهر چیزی پیدا نمیکنید، چلو ماهی سوخاری، چلو ماهی کبابی و خوراک میگو سفارش دادیم، واقعا ادویه های غذاهاشون عالیه و طعم غذا رو محشر میکنه، محیط رستوران هم خوب بود و فضای بزرگی داشت. قبل از غذا ما سالاد سفارش دادیم که در یک بشقاب خورشت خوری سالاد قرار داشت و کاهو ها و اندک هویج و دو عدد گوجه اش در سس فرانسوی غرق شده بودند :)) ، پرسنل مودبی هم داشت و غذا تقریبا خیلی زود برایمان سرو شد. فضای بیرون رستوران اما متاسفانه گدا زیاد داشت و البته نمیشد خرده گرفت چون واقعا در چنین شهری جز ماهیگیری و مغازه داشتن فکر نمی کنم شغل خاصی برای هر شهروندی پیدا بشه و تعداد گدایان این شهر واقعا بالاست که در هنگام ورود به رستوران و حتی خروج از رستوران خیلی به آدم پیله میکنند، قیمت غذاهاش به نظرم بالا بود و در جاهای دیگه نصف این قیمت میشد نهار خورد که چون روز اول همسرم به ما ملحق نشده بود که ما رو ببره بگردونه و ما از این موضوع بی اطلاع بودیم به این رستوران رفتیم و بابت ۳ پرس غذا دویست هزار تومان پرداخت کردیم. #سفرباطلوع #چابهار

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران پیتو (هتل لاله)
  Arezou.SB
  نقدها:
  گزارش

  رستوران پیتو هتل لاله چابهار

  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران پیتو در هتل لاله چابهار در طبقه همکف و انتهای راهرو سمت چپ واقع شده و ورودی از بیرون نداره، سالن رستوران تقریبا بزرگه ومبلمان کلاسیک داره و از رنگهای طلایی و آبی بیشتر در دکوراسیون استفاده شده. علاوه بر میزهای چهارنفره و شش نفره میز گروهی هم داره که اگر تعدادتون زیاد بود میتونید کنار هم باشید. گروه ما که با آژانس لیپارگشت در این هتل اقامت داشتیم سه وعده شام رو در این رستوران خوردیم. غذاها شامل بریانی، کراهی ماهی، جوجه و کباب کوبیده بود که همراه نوشیدنی و سالاد سرو میشد. طعم و کیفیت غذاها مطلوب بود. فقط در مورد غذاهای محلی که در همشون از ادویه استفاده میشه اگر علاقه ای به غذاهای تند ندارید بهتره یا سفارش ندید یا تقاضا کنید که از ادویه کمتری استفاده کنن.من شخصا مشکلی با تندی غذاها ندارم و از طعمهای جدید استقبال میکنم. بیشتر غذاهای سنتی چابهار اسمشون از ادویه ای که استفاده میشه میاد و مواد اولیه از ماهی و مرغ هست.
  #دورهمی_لست_سکند
  #لیپارگشت
  #چابهارچهارفصل
  #چابهار
  #پیتو

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • پیتزا تک اسنک (شعبه دریا)
  طلوع کوچک
  نقدها:
  گزارش

  پیتزا تک اسنک

  توصیه شده توسط کاربر

  ما در حال ماهیگیری کردن بودیم کا یکی از بلوچ های خونگرم و مهربون اونجا متوجه شد که من و دو تا دیگه از دوستانم میخوایم برگردیم شهر تا برای شاممون غذایی تهیه کنیم و برگردیم برای همین با ما اومد و ما رو به این پتیزا فروشی برد و گفت برادرش سرآشپز اینجاست.
  بندری سفارش دادیم هممون که گفتن تند نیست زیاد اما ما کمی سوختیم :)) ولی خیلی خوشمزه بود
  محیط داخلش جایی برای نشستن نداشت اما صندلی بیرون از مغازه داشت که ویوش روبه دریا بود و تا زمان حاضر شدن سفارشمون ما از تماشای منظره لذت بردیم.
  پرسنل رستوران هم خونگرم و مهربون بودن ولی کلا جای لوکس در این شهر به ندرت پیدا میشه چون متاسفانه و واقعا جزو شهرهای محروم ایران محسوب میشن.
  #سفرباطلوع #چابهار

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: