Close

نقد و بررسی هتل های دیلمان


میانگین امتیاز هتلهای این شهر:
 • اقامتگاه بومگردی تی تی بوم
  amirkamranfar
  نقدها:
  گزارش

  اقامتگاه بومگردی تی تی بوم

  توصیه شده توسط کاربر

  اقامتگاه بوم گردی تی تی بوم با زیربنای 80 متر مربع، دارای یک سوئیت 2 اتاقه با ظرفیت کلی 10 نفر می باشد که به صورت دربست در اختیار مسافران قرار داده می شود منظره دلربای این خانه با تلفیقی از چوب و گل، چهارچوب و درهای آبی فیروزه‌ای‌ رنگ آرام‌ بخش، گل ‌های آفتاب‌ گردان رنگ ‌به‌ رنگ که داخل گلدان‌ های سفالی قرار دارند و همه‌ جای ایوان این خانه را پر کرده‌اند، همه نشانه ‌های سبک زندگی روستایی در آن منطقه را به‌ همراه دارند. همچنین مزرعه کوچک چای واقع در جوار حیاط، به‌ همراه گل‌ های آفتاب‌ گردان سربه ‌آسمان ‌کشیده و صدای آب روان رودخانه در حوالی آن، شما را سرشار از حس زندگی خواهد کرد. ویژگی مهم دیگر این اقامتگاه، استقبال گرم صاحبخانه است که همراه با چای هیزمی خود که طعم گس و منحصربه‌ فردی دارد، ذهن شما را برای همیشه به یاد گیلان زیبا خواهد انداخت. افزون بر آن، میزبانان این منطقه وقت زیادی را با مهمانانشان برای معرفی بخش‌هایی از فرهنگ منطقه می‌گذرانند. از دیگر ویژگی‌های دوست داشتنی اقامتگاه بومگردی تی تی بوم این موارد است: حضور کارکنان این اقامتگاه با لباس‌های محلی روستای بالارود، گردش آزاد ماکیان در حیاط که اعضای همیشگی خانه‌های روستایی‌اند، فروشگاه کوچک صنایع دستی که با دستان زحمتکش اهالی آن روستا برپا شده است و انواع محصولات خوراکی محلی، مانند عسل، سبزیجات محلی و چای در آن عرضه می‌شود. همه این‌ها دلیل محکمی‌اند که شما این مکان را برای مقصد گردشگری‌تان انتخاب کنید.
  بوم گردی تی تی بوم دارای یک سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی و یک حمام داخل هر اتاق و دارای سیستم گرمایشی (بخاری هیزمی و چراغ نفتی) و سیستم سرمایشی پنکه می باشد. از امکانات دیگر اقامتگاه بوم گردی تی تی بوم می توان به 2 آلاچیق (که به رودخانه دید دارد و قابل اجاره است)، یک سرویس بهداشتی مشترک در حیاط، آشپزخانه مشترک برای مسافران، راهنمای تور، پارکینگ فضای باز (با ظرفیت 50 ماشین)، ایوانی با ظرفیت 10 نفر که در فصل تابستان می تواند از آن به عنوان فضای خواب استفاده شود، اشاره کرد.
  از غذاهای محلی این بوم گردی می توان میرزا قاسمی، باقالا قاتق، فسنجان، مرغ ترش محلی، کباب قزل آلا را نام برد. از برنامه هایی که این اقامتگاه برای گردشگران خود تدارک دیده است می توان به کوهنوردی، چای زغالی، حیاط وحش مناطق شکار ممنوع، تماشای مراحل گرفتن شیره ازگیل و نشاءبرنج در فصل آن، چیدن چای از بوته های کنار اقامتگاه و دم کردن چای اشاره کرد.
  از جاذبه های گردشگری اطراف این بوم گردی می توان تی تی کاروانسرای شاه عباسی( که مربوط به دوران صفویه می باشد)، آبشار لونک، حمام تاریخی دیلمان، چشمه لاری خانی، بشکافته سنگ ملومه، غارهای تاریخی دیلمان را نام برد.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل: